Kam za 1 teden Krk, Rab, Pag...

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Julija bova s punco 1 teden v Senju, imata tašča in tast 1 mesec apartma, pa sta nama odstopila 1 teden. Ker je poletje kratko bova kar podaljšala za 1 teden. Šla bi nekam ne predaleč od Senja, kakšni otoki.Na blef poiskat apartma za 1 teden.

Ima kdo kakšen nasvet kam it, kaj se splača?

Hvala.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Mejčkn bolj natančno bi rabil kam, poleg imena Otoka.
smile-1.gif


Ne grem na dopust z namenom obiskovat party-je, kdaj bova šla kej spit, kej dobrega pojest. Plaža, da je lepa, pa da ne mrgoli družin in malih kričečih otrok.
cry12bpy.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:

Plaža, da je lepa, pa da ne mrgoli družin in malih kričečih otrok.
cry12bpy.gif

Ravno taki hodijo na Rab, ker je precej nizka voda v zalivih in mivka.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Rab dejansko ni neka prava destinacija za dopust. Otok je pust, razen Loparja, kjer mrgoli palčkov v mivki, ni omembe vrednih plaž.

Dobro, dalo bi se najti apartma Banjol, Barbat pa vendar je tam kar napolnjeno.

Rab, Krk, Lošinj, Pag, to so bližnji otoki, ki so v sezoni preplavljeni s turisti.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Jaz ti priporočam Krk, zame najbolji otok tukaj blizu Slovenije. Lahek dostop, čudovite plaže in nikoli ni dolčas, saj se vedno kaj dogaja na otoku...
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Tudi sam se nagibam h Krku. Kje pa je kaj kul? Bil sem 2x v Punatu enkrat apartmaju enkrat kampiranje. Drugih ne poznam, razen Nova Baška, ...lepa plaža, samo brisača zraven brisače.
smile-1.gif
 

dinos77

Pripravnik
2. nov 2010
589
1
18
Slovenija
Če greš v Baško je najbolje da se sprehodiš proti vzhodu, ne ležat na centralni plaži. Če greš proti vzhodu, sledi tablam v kraju z asmer kanjon Vrženica imaš tam plaž lepih kolikor hočeš in še zelo zelo lepe so, pa večni mir in ne preveč ljudi!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako je, jaz sem po pomoti bil tudi v Njivicah, kjer pa sploh do vode ne prideš
smile-1.gif



Baška 11.07. okoli 18.00, ko ni več gneče
smile-1.gif


Je pa varianta Punat, če imaš čoln in se potem zapluje proti stari Baški, krasne plaže, ni gužve, all in.
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Uff...tole že v prvi polovici julija ? :O

Upam, da bo Lošinj takrat še "miren"
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ko sem bil na Lošinju konec julija tu nekje, je bilo potrebno kar pozabiti, da bi se zvečer iz hotela zapeljal v center... totaln gužva, parkirat nikjer, razen gori nekje na hribu, pri hotelih pa sem moral čakati na parking tudi zvečer, tako je bilo.

Tudi tam čoln marsikaj reši in zadeva potem postane vzdržna, sicer je tudi game over. Pa mogoče en dan izlet na Susak, tam pa je mir, le domačinov ne smeš gledati
smile-1.gif
(so vsi med sabo bližnji sorodniki)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Letos zna bit močna sezona za Hrvate, ker je Arabski svet postal malo rizičen in bodo navalili k Hrvatom.
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Glede na to, da ima Pag najdaljšo obalo od vseh Jadranskih otokov, se najdejo prostori tudi kjer ni »žurk«. Novalji pa Zrčam se normalni ljudje izogibajo.
evil.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Na Pagu je čisti mir tudi v top sezoni v smeri proti Lunu, Potočnica, Jadrišnica, Jakišnica, Lun...
 

TheBizz

Pripravnik
7. mar 2011
578
0
16
Srčno upam, da v prvi polovici julija najdem senčno parcelo v kampu na Lošinju
smile-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Na Krku je bila že ta teden taka gužva za pop***** , teden prej pa že tudi veliko ljudi.. sem pričakoval in upal manj
smile-1.gif