Kam na izlet?

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Kaj priporočate, kam naj se družina odpravi na enodnevni izlet (sobota/nedelja)?

Odpravili bi se nekam na en izlet, pa ne vemo kam naj se damo. Radi bi kaj zanimivega pogledali, se malo sprehodili, v kakšni gostilni pojedli kakšno dobro kosilo. Malo oddiha. Kaj predlagate?
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Miramare pri Trstu,....na poti nazaj se ustavite v kakšni na Krasu v kakšni vaški gostilnici na kosilu.

miramare.jpg
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Uau tole je pa lepo. Tole bom pa tudi jaz kaj šel.

Še moj predlog. Meni je bilo rkasno v škocijanskih jamah. Lahko se pa zapeljete tudi v Belo krajino. Ne vem če je Kolpa še za kopat, toda prijaznih ljudi je veliko. Dobre gostilne so pa na Krasincu, Črnomlju pod mostom (ne bom našteval imen). Izlet je lahko čudovit.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
@Grisbi



Super. Tole pa zelo lepo izgleda, enkrat bo treba it pogledat.



@Hazler



Škocjanskih jam sem že nekaj videla. Tudi v Belo krajino smo se že mislili zapeljati, imajo sorodniki nekaj farme dol, ampak trenutno jih ni tam, pa bomo v to smer se kdaj drugič odpravili. Pa zdaj bi bilo prehladno za kopanje v Kolpi. Brrr.
smile-1.gif




Še kaj predlagate?
 
Nazadnje urejeno:

mimmy

Pripravnik
6. avg 2007
520
2
16
z glavo med oblaki
V Sloveniji pa je res toliko lepih krajev, da to res ni problem.
Vzameš turistični vodnjik po Sloveniji in odpreš na poljubni strani. To narediš parkrat, potem pa daš na glasovanje hišnemu svetu.

Ko pridete nazaj, poročaj.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Citat:
Uporabnik Kibibi pravi:
Kaj priporočate, kam naj se družina odpravi na enodnevni izlet (sobota/nedelja)?

Odpravili bi se nekam na en izlet, pa ne vemo kam naj se damo. Radi bi kaj zanimivega pogledali, se malo sprehodili, v kakšni gostilni pojedli kakšno dobro kosilo. Malo oddiha. Kaj predlagate?

Lahko pridete k nam na trgatev
evil.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Lahko pa pridete tudi na Koroško
wink-1.gif

Greste Ivarčkega jezera ......potem pa na kak kmečki turizem prigriznit domače specialitete
smile-1.gif

Tole pa zgleda fletno. Mi smo sicer en čas nazaj imeli na iverčkem "piknik",potem pa naslednji dan na Peco (sicer z avstrijske strani z gondolo
shocked-1.gif
), pa na južno h Marinu....

Lepa dva dneva....
cheer.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Citat:
Uporabnik pumaX pravi:
Lahko pa pridete tudi na Koroško
wink-1.gif

Greste Ivarčkega jezera ......potem pa na kak kmečki turizem prigriznit domače specialitete
smile-1.gif

Tole pa zgleda fletno. Mi smo sicer en čas nazaj imeli na iverčkem "piknik",potem pa naslednji dan na Peco (sicer z avstrijske strani z gondolo
shocked-1.gif
), pa na južno h Marinu....

Lepa dva dneva....
cheer.gif

Ma ja...Koroška na prvi pogled zgleda ena "bogu za hrbtom" pokrajina. Saj v določenih smislih tudi je
smile-1.gif
ampak za kak vikend, ali izlet...ima pa super možnosti.
Saj morje je lepo...ampak čisto na vsak izlet riniti na morje pa tudi postane dolgočasno.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Na trgatev smo, tako kot vsako leto, tudi letos povabljeni k sorodnikom v Haloze, tako da to že imamo v načrtih tako ali tako.



Naslednji mesec verjetno.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

TheAnswer

Dvojček št. 1
7. avg 2007
3.732
0
36
40
Sem lani preživel 10 dni na koroškem. Lako rečem da je res ogromno stvari za pogledat.

Predvsem rudnik s kolesom je obvezen.
cheer.gif
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
če sam rabim počitek ali izlet za kratek čas se vedno odpravim v prekmurje.prijazni ljudje dobro vino še boljše gostilne.kakšno kopanje in razvajanje v njihovih toplicah se vedno prileže tudi izletnih točk po prekmurju je ogromno.cene pa takoj za belokranjskimi.proti nam zelo zelo poceni
 

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Rafting po Soči, Kanu ali rafting po Krki. Pogled izliva Krke, Pekel v Borovnici, Jama pekel pri Celju, Pohorje, Rogla (zdaj je prav lepo gor), Ljutomer in konjske dirke.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Uuu, tele zadnje konjske dirke se pa zelo dobro sliši.

Je kakšen spored, kdaj so kakšne dirke?
 

trupinho

Zelenc'
9. apr 2011
18
0
1
Jaz osebno priporočam Bled in obisk gradu ter poležavanja ob jezeru in kakšno kremšnito za zaključek, ker Bled je res čudovit.