kako naložiti navigon na napravo

danielsendler

Pripravnik
4. mar 2012
183
0
16
Pozdravljeni!
Na androida sem instaliral navigona, pa mi je kar všeč, zato bi ga rad imel tudi na navigacijski napravi navgear gt43, če se ga da usposobit za navigona. Drugače uporabljam igota, sem pa odprt za nove stvari. Tako, če lahko kdo pomaga, bi lepo prosil za pomoč
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Na večini tujih gps forumov ( Gpsunderground, navitotal, mobilism....) se najde Navigon za winCE..Če gre samo za eksperimetiranje, potem OK, sicer pa je prva izbira navigacije za winCE iGO Primo, ki je v vseh pogledih boljši od ostale konkurence (Navigon, Sygic, Copilot, Ndrive ipd...)
 

kekec00si

Zelenc'
3. sep 2011
4
0
1
Pozdravljeni,
Prosil bi če ima kdo ali ve kje se da dobit software za Navigon 40 plus.Hoto sem inštalirat IGO-ja in seveda "strokovno" zbriso osnovni software ,zdaj pa se še navigon ne požene več.Zažene se samo zacetna slika in vse skupaj počaka. Hvala za pomoč.
lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Verjetno si si nickname na alterju izbral na podlagi svojega "strokovnega" dejanja..:) Ne rabiš bit gps maher, da veš, da je pred vsakim posegom v napravo, potrebno narediti backup obstoječega stanja.
13.gif


Ni druge kot, da:
- dobiš nekoga ki ima enak model in skopiraš vsebino flasha na svojo napravo.
- probaš zadevo odklenit z Miopocketom, ki ti bo ob zagonu z vstavljeno SD odklenil napravo in potem boš lahko naložil iGO oz karkoli...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Imam jaz : Navigon 40 plus, ga dobim jutri nazaj, sem posodil sosedu. Sem iz LJ . Si kaj probaval posodabljati z NAVIGON Fresh ?