kako najceneje do Belfasta

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
priblizuje se tekma Irska-Slovenija in bi si bilo tekmo fajn ogledat. Kako najcenej do tja?
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ja verjetno bo najceneje Easy Jet do Londona potem pa presedeš in greš do Dublina.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Citat:
Uporabnik Notranjc pravi:
Ja verjetno bo najceneje Easy Jet do Londona potem pa presedeš in greš do Dublina.

Dublin ne pomaga, ker igramo s Severno Irsko v Belfastu
grin1.gif


@Mac: Pozanimaj se pri NZS ce so se kaka frej mesta, ker gre carter gor
smile-1.gif
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
Ja vem, vem. Sem mislil, da ti je logično, no vsaj jaz tako razmišljam, da bi vzel rent a car
wink-1.gif
. Dublin - Belfast cca 180km
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
A ni potem lažje letet do Belfasta? Ryanair leti iz Stansteda, do tja pa itak prideš iz naše bližine. Še ena možnost je Aer Lingus iz Münchna, pa verjetno še kaj.

Ampak najboljša bo verjetno zetkova varijanta preko NZS.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
NZS ima za ponudbo preko Kompasa za 700EUR 2 dni. Iscem cenejso varijanto.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Vsaj do Londona bi lahko šel s kakim tovornjakarjem.

Sosedova punca je šla kar direkt vprašat na prevozniško podjetje in se brezplačno peljala do tam.
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
takole bo:
Prakticno edina varijanta je Ryanair. Iz Graza za London in potem naprej za Belfast.
Ker se nikoli nisem knjizil kart preko neta me zanima naslednje:
Koliko sem videl se karte placajo z Visa ali Mastercard in ravno teh dveh nimam. Se da placat in knjizit let direkt na letaliscu v Grazu?
Koliko kasnejsi let naj vzamem po pristanku v Londonu za Belfast da ne zamudim leta?
Ce placas s kreditno, si moras kaj izspisat kako kodo ali ti poslejo karte na dom??
confused-1.gif


Nimam pojma ker sem letel vedno preko agencije
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Ali RyanAir ali EasyJet letita v Belfast z Benetk (Trevisa), preveri.

Plačaš lahko samo preko neta s kartico, dobiš kodo, ki jo pokažeš na check-inu, that's it. Za vsak slučaj je dobro imeti s seboj kartico, s katero si plačal letalsko karto, so me že vprašali po njej, sicer British Airways mislim.

Za prestop na letališču si vzemi vsaj nekaj ur, sicer pa odvisno od letališča in tega ali se lahko pri nizkocenovnikih čekiraš na prvem letališču tudi za drugi let, torej ali moraš na vmesnem letališču it še enkrat na check-in in skozi varnostne kontrole.
 
Nazadnje urejeno:

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.425
413
83
Se strinjam, dodatno še nekaj idej.

Ne pozabi preverit kako je s prtljago. Včasih je bila klasika, sem peljal ta velik rukzak v check-inu, pa v kabini torbo z notebookom + cabin luggage size kufer, vse brez doplačila. Danes pa baje zaračunavajo vsako pyzdarijo. Ne pozabi tudi na razne surcharge za rezervacijo, plačilo s kartico...

Koliko časa rabiš za prestop? Čim več, tem bolje. Glede na to, da ne gre za connecting flight te čakal ne bo nihče. In tudi nadomestnega leta ne boš dobil, če priletiš prepozno. Če imaš kakšen dan odveč (za vsak slučaj) potem je to ok varijanta. Drugače bi jaz raje izbral direkten let - npr. če Aer Lingus še leti iz Munchna bi se raje zapeljal do tja z avtom. Ali pa te zapljejo naši shuttle šoferji, tarifa do tja je 100€ (povratna).
 

mac77

Fizikalc
22. avg 2007
4.541
37
48
zmaga.gif

Zgleda da bo res najboljse z Munchna, vinjeto imam za tunele imam tudi celoletno karto...
Tisto prestopanje se zna zakomplicirat, let stane v tistem terminu enkrat vec.
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno: