Lastniki novejših VW

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.524
60
48
Kranj
Se moram malo popravit. Ravno včeraj se mi je na daljavo posodabljal sistem in še nisem pregledal novosti, ker mora biti vozilo ustavljeno za pregled le teh. Poleg nekih sound cloudov in navigacije so dodali možnost, da z držanjem ene tipke utišaš opozorila za hitrost. Vendar samo do ponovnega zagona.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.487
4.599
113
Se moram malo popravit. Ravno včeraj se mi je na daljavo posodabljal sistem in še nisem pregledal novosti, ker mora biti vozilo ustavljeno za pregled le teh. Poleg nekih sound cloudov in navigacije so dodali možnost, da z držanjem ene tipke utišaš opozorila za hitrost. Vendar samo do ponovnega zagona.
Znamka?
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.246
1.871
113
Posledično zaradi EU bedakov sedaj umira tudi VW.
Umira? Upam da bo umrl..predvsem njihovo požrešni lastniki.

Cilj so si zadali 100 miljard letnega dobička !? (WTF) In v ta namen so pripravljeni odpustiti nebroj ljudi in zapreti xy tovarn...na koncu najbolje, da vse pozaprejo in se ne grejo več ker ne bojo mogli doseči 'plana' dobičkonostnosti...
 

dask

Majstr
21. sep 2023
368
398
63
Eno je, da te opozori. Da bi pa kar sam (na polno?) bremzal na omejitev je pa idiotsko. Kdo je tako opcijo sploh dal v avto. Še v Tesli z avtopilotom se tega ne bi šel. Tudi, če ima (poleg kamere) omejitve na mapah in povezavo z GPS, ga včasih premakne kam drugam na zemljevidu.

Meni na AC bere znake 40 iz izvozov.
Ajde, saj mogoče ni bilo na polno, občutek je bil tak, konkretno je začel bremzat proti 60, toliko da je tisti za mano imel kar nekaj dela... meni tudi to ni logično, to ne bi smel počet, vsaj ne pri taki hitrosti.