kaj pričakujete od operaterjev?

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Kot zaposlenega pri operaterju me zanima katere storitve pogrešate pri slovenskih operaterjih in koliko bi bili pripravljeni plačati za tako storitev mesečno,...

jaz npr. pogrešam UMTS pri si.mobilu a računam da ga bom dočakal kmalu,...

kaj pa pogrešate ostali?

l.p. b

p.s.
velja za simobil in ostale operaterje
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Jaz pogrešam popolni "flat rate", torej da bi za neko ceno na mesec uporabljal "vse" storitve neomejeno. Toda vsaj zaenkrat je to iluzija, verjetno pa bo nekoč obstajalo. Drugače pa je OK.

Čakam WiMAX ...
smile-1.gif
 

alterCEK

300. registrirani uporabnik
31. jul 2007
18
0
1
Neomejen dostop do neta za razumno ceno kjerkoli in kadarkoli tudi v tujini.

ToJeLeVelikaIluzija.PRESS
 

der_Alte

Fizikalc
21. jul 2007
2.063
10
38
Zemlja
alte.aufbix.org
Sem vaša stranka že od časov Nokie 5110 v Halo paketu.
smile-1.gif


Kaj si želim?
  • HSDPA... No, za začetek bi bilo lepo, če bi vsaj EDGE imeli na vseh baznih postajah. Bazna postaja Črmošnjice ga nima, čeprav je nad njo precej veliko vikend naselje v vasi Gričice. Tako sem tam obupal nad dostopom do interneta in niste zaslužili ničesar
  • Nekaj cenejši dostop do interneta. Ker sem naklepljal tromestno cifro na računu, ker sem želel internet v bolnišmicah, pa nisem prenesel k sebi nekih enormnih količin podatkov. Recimo... 40 € za flatrate na EDGE...
    wink-1.gif

Pa N95 za 200 €...
grims-1.gif
Naveličal sem slabe kvalitete posnetega videa na W810i.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Pri Simobilu pogrešam cenejši dostop do prenosa podatkov (internet, e-pošta...), HSDPA bom kmalu dočakal (saj bo kmalu eno leto od sklenitve pogodbe, ne?), nazadnje pa me je na Zbiljski noči zmotil totalen izpad sistema, nisem mogel ne prejemat klicev niti sam klicat, enako je bilo z SMSi, katere sem celo prejel kako uro kasneje kot so bili poslani.
 

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.848
607
113
Cenejši prenos podatkov po prekoračitvi zakupljene količine prenosa, ker prejšnji mesec sem prebil mejo 1GB in potem te vsakih naslednjih 100MB stane 41€.
uf-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
HSDPA, "moneta", cenejsi prenos podatkov, boljši sistem za nakup hitrih vstopnic..
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Od Simobila bi pričakoval boljšo pokritost, HSDPA (z ustrezno ugodno cenovno politiko kot so podatkovni paketi pri konkurenci) in pa seveda (zaradi tega sem šel pred leti h konkurenci) konec zmede z računi.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Od operaterja pričakujem brezhibno delovanje storitev (voice, sms, prenos podatkov), pošteno obračunavanje, odzivnost in uporabo "kmečke pameti" pri reševanju morebitnih nesporazumov (reklamacij), primerne cene uporabe storitev.

V zameno vsak mesec pravočasno plačam položnico.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
zaenkrat vidim da imate ali nemogoče zahteve (fletrate v tujini) ali pa zadeve ki so v planu,...

S tem postom sem bolj imel v mislih kaj novega bi si želeli,... npr. tv na mobilniku ali pa kaj drugega,...
Dajte domišljiji prosto pot.

l.p. b
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
TV na mobilniku bi bila bomba.. Samo vprasanje spet koliko bi bilo to cenovno (ne)ugodno..
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Imas userje, ki gledajo na vsak dinar, imas pa take, ki so kakovostno in uporabno storitev placati posteno, ce jo tudi serviras in predstavis kot zanimivo. Sicer pa trenutno in ze nekaj casa pogresam pri vas Qteke oz. HTC-je. Ni vse v communicatorjih in blackberryu. Na web pagu eno stran z nastavitvami za gprs/mms, pa ne to kar imate sedaj. Dostikrat imam aparat, ki ni podprt pa je treba over&over brskat za IP-ji, DNS-ji ipd.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Citat:
HSDPA... No, za začetek bi bilo lepo, če bi vsaj EDGE imeli na vseh baznih postajah. Bazna postaja Črmošnjice ga nima, čeprav je nad njo precej veliko vikend naselje v vasi Gričice. Tako sem tam obupal nad dostopom do interneta in niste zaslužili ničesar
žal s edgejem ne bo nič zaenkrat.

l.p. b
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.443
103
63
40
Malo tu,malo tam :)
Pri Simobilu pogrešam :
1.Plačilo cestnine preko GSMa
2.Nakup železniške ali avtobusne karte
3.Nakup parkirnega listka
4.Mobile TV
5.UMTS-HSDPA (videotelefonija in hitri internet)
6.Mobilno plačevanje ( Moneta )
7.PTT (Pritisni in govori)
8.cenejši prenos podatkov
9. preverjanje porabe in naročniških podatkov na internetu ( Monitor)
........
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Citat:
Uporabnik MViper pravi:
TV na mobilniku bi bila bomba.. Samo vprasanje spet koliko bi bilo to cenovno (ne)ugodno..

Kdo, razen tebe ima pa čas gledat TV še na mobilniku?
grin1.gif

Predstavljaj si ogled nogometne ali hokejske tekme na N95 - zdaj pa išči puck po zaslonu!
uf-1.gif
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Citat:
Uporabnik Breyton pravi:
Pri Simobilu pogrešam :

5.videotelefonija
7.PTT (Pritisni in govori)

........

Videotelefonija?
Bi zalezoval ženo?

PTT?
Zakaj bi pa to uporabljal?
Si se tako navezal na walkie-talkie, ko ste se igrali ravbarje in žandarje?
tongue-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Lih to je fora, nimam cajt gledat TV, pa bi na fonu gledu med potjo TV..
grin1.gif


Jah, ce bi bila kvaliteta taka, kot to net streami pol verjamem, da bi bilo useless..
aplauz.gif
 

Bitch_Muchanon

devil's bitch
21. jul 2007
1.165
0
36
Metropola
Mislim na "omejitve" s strani velikosti zaslona.

Meni res ni, da bi še TV gledal na telefonu.
V Italiji je to recimo zadnji hit in neverjetno veliko ljudi buli v telefone
stupid-1.gif