Kaj je to folk prizadet

miklavz

† 1962-2015
30. sep 2012
912
1
16
@cvinga - dober post in se čist pridružim. Jaz bom vsiljivca naklepal, on pa naj me toži. S takim nesramnim obnašanjem nima kaj za početi na mojemu.
Če me lepo vpraša za dovoljenje - mu morda dovolim. Pod pogojem, da se obnaša kot gost in da ne dela škode. Ampak prvo kora vprašat.
Kot že enkrat prej omenjeno - prepotentneži, dobrodošli. Se vam bo že kaj zgodilo. Obstaja črka zakona in duh zakona...
Vse to me spominja na post nekaj dni nazaj - a sme vojaški policaj meriti mojo hitrost z radarjem? Le kam smo prišli?
Tudi če ne sme - miško, vozil si mimo omejitev in ogrožal ostale v prometu. To pa nič ne velja, a ne?
A sme redar zaustaviti objestneža v enosmerni ulici? Ne, redar je pi...a; kaj pa enosmerna ulica, to pa ni pomembno?
Torej, pojdite v Hrvaško, Avstrijo, Italijo ali kam drugam. Nam pa pustite Slovenijo lepo, čisto in pošteno!
LPM
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Tišlar cvinga bi letu pa srou..on je jak samo v gostilni pa na forumih, doma ga pa žena pedena. Tko sem slišal nekje..
wink-1.gif
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
ksz
Mislim, da bi bilo najboljše sprintati in polepiti na 10 m napise "Pozor, klopi meningitičarji!", pa bi bilo v krogu 5 km takoj frej.
evil.gif


Boljš kot vse grožnje, pasti itd.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.830
113
Upam da prijavi na policijo poskus naklepnega umora, ker to ni več normalno, razen če je postala Slovenija Vietnam iz 1970.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.938
14
38
fak, pa enim se res dobesedno trga:S

off: ker je že bila debata v tej temi; včeraj sem v okolici Ljubljane videl na enem nadstrešku pri hiši napis dovoljeno samo za stanovalce. Predvidevam da dobiva kakšne obiskovalce v nalivih:)
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
včeraj se mi je en bumbar sparkiral direkno na njivo! ko sem ga opomnil da to ni parkirišče in da mi povzroča škodo je postal še nasilen! par m stran ima lepo parkirišče, asfaltirano. ampak neee je treba pol malo svojo ritko premaknt...
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.342
113
Dramtično:

V rokah je držal lesen podstavek, iz katerega je štrlelo devet kot sulica ostrih žebljičev.

Kako boš kolesarju drugače dopovedal, da se tam nima kaj za vozit?
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
KSZ
meni se ti žebljiči zdijo čisto običajni in čisto običajno zašiljeni
ne kot sulica pač pa kot žebelj
sicer pa, kaj se imajo za gonit po gozdovih, če pa je to prepovedano !?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.421
4.945
113
Dejstvo je, da bi kolo ustavili tudi žebljički, ki bi 1 - 2 mm gledali iz deske. Tile gredo tudi skozi podplat pohodnih čevljev, resno poškodujejo divjad in še kaj.
Še zdaleč ne odobravam vožnje in hoje vsepovsod, imam nekaj težav s temi rekreativci tudi sam, vendar je to pretiravanje.
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
12
18
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
včeraj se mi je en bumbar sparkiral direkno na njivo! ko sem ga opomnil da to ni parkirišče in da mi povzroča škodo je postal še nasilen! par m stran ima lepo parkirišče, asfaltirano. ampak neee je treba pol malo svojo ritko premaknt...

Vsaj alter bi bral-tu so raznorazni gelipterji dali jasno vedet, da nimaš koga omejevat na svoji zemlji.

Še srečo imaš, da te ni nalomil ali tožil zaradi kratenja njegovih pravic...
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Rad bi videl odgovor pametnega nastavljalca tega sranja (ali pa zagovornika tega početja) v primeru da pride do hujše nesreče s telesno poškodbo ali še čim hujšim. Zakaj so potrebne dobesedno smrtonosne pasti in ovire, če je že 1 - 2 cm dovolj, če hočeš nekomu prebost gumo na kolesu ali avtu?

Ne razumem.
 
Nazadnje urejeno:

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Odsvetujem vam namakanje vaših nežnih dušic v morju saj lahko nabašete na morskega ježka...
 

twinman

Fizikalc
17. jul 2012
1.172
16
38
Ljubljana
Dej samo hipotetično podaj svoj odgovor v primeru, da bi sam nastavil past in da se ti nekdo ubije oz. kar je še huje trajno hudo poškoduje? Torej, zgodi se na tvoji zemlji, na tvoji nastavljeni oviri.......in ti rečeš sodniku kaj? Da mu odsvetuješ kopanje v morju zarad ježkov?

Gre za totalno pretiravanje....najhuje pa je to, da se "nastavljalci" 100% zavedajo kaj lahko s tem povzročijo - just take a gun and kill the next guy then.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.593
1.378
113
Emona / Carnium
Komuniciraš z uporabnikom, ki (skoraj) patološko potrebuje pozornost. V vseh teh letih je ta uporabnik ugotovil, da pozornost (verjetno se mama z njim ni kaj dosti ukvarjala) pridobi tako, da piše / govori / počne neumnosti. Bolje išta nego ništa.
 

cvinga

Fizikalc
10. feb 2014
1.830
1
36
Jo je nastavil na javnem placu? Kje je garancija da je tisto dilco z žeblji naredil sam lastnik posestva ?
Jst pridem na tvoje posestvo...prinesem s sabo to dilco z žeblji...stopim nanjo in te potem tožim za mastne pare. Dokazat ne boš mogel nikul da te dilce nisi ti nastavil....