Janša in Vodušek ujeta v policijske prisluhe?

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Kopiram iz Mikstone bloga... zelo šokantna zadeva... ki zna marsikaj spremenit, če je resnična...
Zanimivo, da se slovenski mediji o tem še niso razpisal oziroma ali čakajo primeren trenutek...?
Morda so to samo pravljice?
Ali pa je le Janša tako močan, da mu nihče nič ne more...?

Zapisi:
Citat:
Vladimir Vodušek je bil nadzorovan s strani Policije od 4.6.2012. Aretiran je bil 12.7 istega leta. V dobrem mesecu se je s premierjem Vodušek večkrat pogovarjal, policija pa je pridno snemala in spremljala. Notranji minister Gorenak bi moral vedeti, kaj počne Policija, pa mu Goršek seveda ni povedal.

Citat:
Zadnji dan pred aretacijo je Vodušek gostil premiera na Vročem Stolu. Vroči Stol je najbolj bedna oddaja z najbolj bednim napol momljajujočim novinarjem, ki vseh deset prstov tlači premieru v tazadnjo! Pa pustimo to žalost od oddaje! Ekipa agentov za nadzor in snemanje je ozvočila tudi prostore INFO TV. Če bi Janša to vedel, ga ne bi bilo blizu Voduška. Po drugi strani pa, če bi premierja obvestili, bodite prepričani, da bi ta obvestil Voduška. Tako pa je imela uradna Policija z nalogom prvič možnost v prisluhe ujeti premierja Janšo. Dva telefonska pogovora na dan oddaje bremenita premierja, kar pa je mačji kašelj proti posnetku, ki je nastal po oddaji med Voduškom in premierjem na štiri oči.

Citat:
Ko je Goršek prebral magnetogram, je vedel, da v rokah drži karto za svoje preživetje. Namesto Gorenaka je obvestil bivšo šefico Katarino. Janša pa je znorel. Z Gorenakom ne govori in ga bo jeseni prvega zamenjal. Do četrtka je bil prepričan, da bo Voduškovo blebetanje objavljeno in da bo moral odstopiti. Ozadje tega nategovanja ni bilo zlato fiskalno pravilo ampak je Janša iskal krivce v Policiji in preverjal, kdo ima originalne posnetke. ( omenjena pogovora sem imel možnost prebrati, pakiraj Janša, če to pride ven ).
Če jih je dal Goršek Katarini, jih ima torej Miro Senica. Karte so zopet premešane. Medtem, ko državljani verjamejo, da se politika ukvarja z njimi, se politika ukvarja sama s seboj. Stvari in tekoče zadeve so naši politiki sposobni skriminalizirati, da se njihovih zgodbic ne bi sramovala slovita pisateljica Aghata Christie!

Citat:
Iz posnetka, ki je nastal po oddaji Vroči Stol med premierjem in Voduškom, izvemo šokantne zadeve. Vodušek je Janši zaupal, da gre naslednje jutro po "sponzorski" denar! Premier je vedel, od koga denar in zakaj. Previdno Vlado, je k temu dodal Janša. V nadaljevanju pogovora premier Vodušku zatrjuje, da je storil vse, kar je bilo v njegovi moči, da Karnerjev ne izročijo američanom!

Nasedlo investicijo bomo reševali, ko bo čas, premier miri Voduška! Jaz nimam tega časa, obupano cvili Vodušek (o.p. cviljenje je v oklepaj na magnetogram zapisala uradna oseba). Zanimive stvari sta se možakarja pogovarjala. Ker pa je to Slovenija- Majerland, je isti [cenzura], če bi se pogovarjala o umoru. Isti [cenzura] za Majerja, za Voduška očitno ne. Vodušek je bil prepričan, da je nedotakljiv pod Majerjevim plaščem. Po informacijah iz celjskega pripora še niso gostili take cmerave pičke, kot je Vodušek. Na sprehod pa ne upa, ne da noče!

Janko Goršek se je poslovil iz direktorske funkcije. Državljanom in opoziciji je to očitno "dnevna novička", nič več! Za tem odstopom pa se skriva vsa umazanija, ki jo lahko sproducira Majerjeva mašinerija. Sem pa hudo presenečen, da se pred Majerjem trese vsa Policija. Po tem, ko ste ujeli in posneli predsednika vlade, bi se moral tresti on! Zakaj? Zaradi vsebine pogovora in zato, ker je bil pogovor posnet legalno. Z nalogom preiskovalnega sodnika!!!

Del magnetograma posnetka, ki je nastal v prostorih INFO TV na predvečer aretacije Vladimirja Voduška!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
JJ : očitno moja naklonjenost in gostovanje ne pripomoreta k rasti televizije. Vlado, razmisli o drugih možnostih. Sanacija najbolj tečnih upnikov, ... upnikov... (premor-tišina)... bi bila dobrodošla. Leo ti je šel dovolj na roko, Mojca in njeni ti dajo mir, ne pritiskaj, ni čas za to.

VV : če se ne Slivnik ubil, bi stvari izgledale drugače.

JJ : ( ga prekine.. ropot stola..) ne začenjaj s tem Vlado, prosim ...

VV : ( razburjeno) stiskajo me z vseh strani, lahko ti govoriš, če pa bi dogovor in če bi denar, dobro, zdaj bom jutri nekaj rešil, od tega Korošca, če bo sploh.

JJ : ( ga prekine ) previdno s tem Vlado, previden bodi, da ne več težav kot koristi. Slivnik bi lahko počakal, res ne vem, kar se mene tiče, sem storil vse, da Karnerjev ne izročijo.... Več se izpostavil ne bom, ko se poleže vihar, ostane sapica. Samo na času je treba delat, čas Vlado, čas je denar... samo čas in volja.

VV : ( po nekaj sekundni tišini ) nimam jaz časa , nimam jaz več tega časa, razumeš Janez, nimam . ( tišina ) nimam tega časa (cviljenje)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
JJ : sporoči jutri, kako je šlo s Korošcem, jaz pa bom videl z Jožetom, kje smo nasedli z Dejanom. Ne skrbi za mulca, smatraj za urejeno.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magnetogram obsega tri strani. Gre za pogovor po oddaji in ne pred njo, kot lažejo desni nakladači. Cel magnetogram naj objavi kdor hoče. Jaz ga ne bom, če ga ni nihče drug. Tonski posnetek dokazuje, da na Dimičevi niso spisali pravljice ampak so zgolj prepisali posnet pogovor.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje prisluhi, podobno kot so ga ujeli, ko se je dogovarjal za incidente v Piranskem zalivu, ki so se res zgodili.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Hmm, torej vendar še obstajajo osebe, ki verjameju Kunstlju? Fenomenalno.

PS: a knjiga je že?

Tako kot še vedno obstaja preko milijarda ljudi, ki verjame v SP, vključno s tabo.
priden.gif
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
Pa sem mislil da sta Karnerjeva bolj Zokijeva glede na lokacijo kjer naj bi jim pustili graditi.
Sicer pa knjigo še čakamo, glede pisalnega stroja pa bi tudi moralo biti že kaj jasno?
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Čeprav je pa potrebno priznat,da te Kunstljeve trditve (blog Mikstone) delujejo dokaj verodostojne.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.327
113
zakaj bi bilo potrebno priznat tako neumnost?

Nad voduskom so se prisluhi vrsili bistveno manj casa in vrsli so se prisluhi TK zvez. Te pravljice ki nastajajo v kunstljevih blodnjah so pa pac povzete po filmih kjer policija snema pogovore v prostorih. In kunstelj je prvo tudi trdil da ima celo posnetek prisluhov iz studia...

Da bi to lahko izvedli, bi morali ozvociti vse prostore kjer se je vodusek zadrzeval in se to prikrito.

Ne verjet vsaki pravljici, ki se dobro prebere.

Aja ce je bil kdo s knjigo nategnjen in je ze kaj placal...ovadite goljufa
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik cappy pravi:
Pa sem mislil da sta Karnerjeva bolj Zokijeva glede na lokacijo kjer naj bi jim pustili graditi.
Sicer pa knjigo še čakamo, glede pisalnega stroja pa bi tudi moralo biti že kaj jasno?

Saj za Simono Dimic je tudi veljalo, da je Pahorjeva, pa je Lucu (po aferi s hišo, seveda) ugotovil, da je pravzaprav Janševa sodelavka: http://www.dnevnik.si/nedeljski_dnevnik/tema_tedna/1042403522
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.459
5.457
113
Kljub vsemu obstaja možnost, da sta se JJ in Vodušek pogovarjala tudi po telefonu in je bilo to posneto.

Ali so se vse zmenili PR-ovci?
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Kunstelj je opazil, da smo na alterju odjebal njegove blodnje pa napada s svojimi alterji...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nekaj je sigurno na tem, ker je Goršek odletel čez noč...
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
Nič novega. Janša je umazan in dokler lahko prek raznih Karnerjev plačuje za molk bo tako, ko se bodo enkrat vsi naveličali - bo odletu.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
priden.gif


Tudi če je res ne vem zakaj bi šel nekdo to kazat Kunstlju, ki je blebetač in notorični lažnivec. Na slo-techz občasno spremljam temo kjer mu par ljudi še vedno verjame in se prav zabavam
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.724
6.327
113
seveda obstaja moznost, da sta se JJ in vodusek pogovarjala po teleffonu. Tega nihce ne zanika. Samo kunstelj trdi nekaj drugega.

@snecer ni bilo cez noc. Al te je zmotilo to da ni ze en mesec govoril da morda gre...?
 

GrandFelix

Fizikalc
15. feb 2011
1.453
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nekaj je sigurno na tem, ker je Goršek odletel čez noč...

Kadarkoli bi šel bi potem rekli, da je šel čez noč... Klasika. Kunstelj pa ima neizmerno domišljijo tak kot veliko levih veljakov. Še enkrat, če imajo gradivo, da obsodijo Janeza, ne vem kaj čakajo? Sami sebe smešijo z vsakomesečnimi zgodbicami na koncu pa ni nič nikoli iz ničesar... A Cvikl je že razkril tisto famozno fotokopiranje?
 

Zetor

Pripravnik
6. apr 2010
451
2
16
Si pa veliko upa komunisticna mafija z nadzorom kao drzave. Z enim delom policije ki ji kot vidim zelo pohlevno sluzi prisluskuje kar vse povprek. KGB jih je dobro naucila in z strici ocitno vzorno sodelujejo.Ko clovek v stiski ob novici poklice bivso Katarino in njenega partnerja za nasvet je vse povedano.
Nic cudnega da €uropi obraca zelodec ko slisi za nas.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
Glede na to, da če že verjames tej novici, bi mene na tvojem mestu bolj skrbelo nekaj drugega.