[J*beš RTV] Plačevanje RTV prispevka

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Kaj je to kup drugih zadev? Rtv slo poslusa gleda samo se generacija 1955 in starejsi, tvja pa 1990 plus vecina sploh nima vec. Sploh pa ne bo gledala 50 letnih napovedovalk. Ze pop tv bo moral pocasi osveziti garnituro hostes. Ali je sedaj vse v duhu me2 gibanja.
Zakon je ciljal na kulturo. Nekaterim je kultura kot španska vas. :)

Po mojih podatkih je RTV SLO že v rokah esdeesa. Ne pljuvat po svojih.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Zakon je ciljal na kulturo. Nekaterim je kultura kot španska vas. :)

Po mojih podatkih je RTV SLO že v rokah esdeesa. Ne pljuvat po svojih.

in kaj se bo zgodilo sedaj?

bo sds ukinil kulturo? al šport? mostove-hidak zihr ne bojo

zakaj se pol vsi tolk sekirate? se bojite za male sive celice al kaj?
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Nekaterim pa je vrhunec kulture razrezati državni simbol - slovensko zastavo ali dojiti psa ali pojesti živega netopirja
S slovensko zastavo po tleh je udarjala pripadnica 5% slovenske populacije. :) Pa ne bom sedaj linka dajal.

Ups, zakaj se sploh spuščam na nivo primitivizma?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
Politični primitivisti niso naklonjeni kulturi, na žalost.

ne vem zdej na kaj točno namiguješ
bi rad povedal, da v soboto dopoldne ne bo več dunajskih filharmonikov?

ker to bi blo pa res škoda... za dunajske filharmonike mamo tud najhujši primitivisti posluh :zaljubljen:
 

Navid

Majstr
3. dec 2007
252
262
63
A to budaleštino od predloga za ropanje državljanov pod pretvezo pobiranja RTV prispevka ste že videli? Link
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.392
5.373
113
Stroški v nebo.


S portala elektronskih javnih naročil je razvidno, da je RTVS na javnem naročilu za dobavo elektrike za obdobje od 1. aprila letos do konca marca 2023 dobil samo eno ponudbo. Oddal jo je dobavitelj HEP Energija (v lasti hrvaškega HEP), ki RTVS elektriko dobavlja že zdaj.

1,7
milijona evrov na leto (brez DDV, trošarine, omrežnine in drugih dajatev) zdaj plačuje RTVS za električno energijo.
8,7
milijona evrov bi RTVS plačeval za elektriko, če sprejme edino ponudbo za novo enoletno obdobje.

Kje pa je Golob?
 
  • Wow
Reactions: ales85

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Neki ftiči gor ali dol, to je vseeno 400+% podražitev. Ne piše sicer, če polna cena vključuje tudi trošarine, ddv, omrežnino in ostalo. Popolnoma skregano z realnostjo.
 

fat fuck

Pripravnik
1. dec 2019
77
10
8
shitopia
b00mp

Lepo ste se razgovorili. V glavnem če še koga zanima, overjena izjava za odjavo funkcionira. Ampak samo v primeru da nimaš računalnika, radio sprejemnika, televizorja, internetnega priključka in ter pametnega mobilnika. Jaz imam samo neumni mobilnik pa še sam sem neumen, tako da mi je uspelo. Napisano s prijateljevega pametnega mobilnika.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: trance0 in ales85

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
b00mp

Lepo ste se razgovorili. V glavnem če še koga zanima, overjena izjava za odjavo funkcionira. Ampak samo v primeru da nimaš računalnika, radio sprejemnika, televizorja, internetnega priključka in ter pametnega mobilnika. Jaz imam samo neumni mobilnik pa še sam sem neumen, tako da mi je uspelo. Napisano s prijateljevega pametnega mobilnika.
In vsemu temu si se odpovedal, da si prišparal 12€? :aplauz::aplauz: