Izvensodni forumski poboji

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
In pol naš moderator lovi in bana alter egote hkrati pa podpira tega fanatika. It gets better and better..... :valjamse:
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Nimaš pojma.

Ko boš to napisal pravemu Franciju, te bo poklical na sodišče, kjer boš moral napraskati peneze. Mrbit bo potrebno še prodati kočico na obali, da boš imel dovoj.

Ne boš ne prvi in ne zadnji, ki je šel na sodišče zaradi razžalitve.
Zdej pa izvoli, lapaj dalje in se slepi z lažnim upanjem, da si nedotakljiv :zmaga:
Točno tako. Mene že skoraj leto dni brez razloga blokira v neki temi, samo zato, ker si je tako naprdnil in ker lahko. :bonk: :nigladek:

Za vse prizadete: omenjam njegov izgovor: Nimaš pravega vajba. Kdo ti je kriv, da nimaš takega vajba, ki bi bil všeč meni, vrhovnemu sodniku Alterja.

Brez veze, se bo zgodilo, ko bo pravi čas. Nekateri bodo pač v 2021, pa ne samo zaradi korone, izgubili svojo pozicijo. Upam, da za vse večne čase.
Upam, da se bodo od tistega trenutka pogovarjali le sami s seboj.

Mimogrede: ste brali intevju z "direktorico" Spletnega očesa? Več ne mislim napisati, ali komentirati...
 
Nazadnje urejeno:

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Za vse prizadete: omenjam njegov izgovor: Nimaš pravega vajba. Kdo ti je kriv, da nimaš takega vajba, ki bi bil všeč meni, vrhovnemu sodniku Alterja.

Brez veze, se bo zgodilo, ko bo pravi čas. Nekateri bodo pač v 2021, pa ne samo zaradi korone, izgubili svojo pozicijo. Upam, da za vse večne čase.
Upam, da se bodo od tistega trenutka pogovarjali le sami s seboj.

Mimogrede: ste brali intevju z "direktorico" Spletnega očesa? Več ne mislim napisati, ali komentirati...

to tvojo spletno oko si ti nekam ftakni. do takrat pa si zaslužiš ban, ker si rukzakar navadn.
btw
si jasnoviden ali le groziš za 2021? ker če groziš= BAN HIM!!!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Nimaš pojma.

Ko boš to napisal pravemu Franciju, te bo poklical na sodišče, kjer boš moral napraskati peneze. Mrbit bo potrebno še prodati kočico na obali, da boš imel dovoj.

Ne boš ne prvi in ne zadnji, ki je šel na sodišče zaradi razžalitve.
Zdej pa izvoli, lapaj dalje in se slepi z lažnim upanjem, da si nedotakljiv :zmaga:


Res nimaš pojma. Jaz bi te zaradi zavajanja javnosti banal za najmanj tri mesece.

Tu je namreč le en primer od destisoč, primer s SLOVENSKEGA spleta, print screen. Misliš, da so človeka, ki je to napisal, procesuirali, zaprli za 5 let?
Pa je pozival k usmrtitvam...

Pojma nimaš!

Kitajce_usmrtiti.jpg




 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
:valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: tale tema je top.

Caka se le se bizija da pove kako se v en temi ne more sprenevedat kot v ostalih.
 

bev

Fizikalc
25. apr 2017
332
209
43
Mislm, da so moderatorji včasih mal bolniki, vsaj nekateri. Tu gor sem od 2007, seveda sem bil izključen, ker sem žalil moderatorja, da je njegov avto gara :)
 
  • Haha
Reactions: brane_new

jest5

Guru
18. avg 2007
25.165
-8.273
113
Res nimaš pojma. Jaz bi te zaradi zavajanja javnosti banal za najmanj tri mesece.

Tu je namreč le en primer od destisoč, primer s SLOVENSKEGA spleta, print screen. Misliš, da so človeka, ki je to napisal, procesuirali, zaprli za 5 let?
Pa je pozival k usmrtitvam...

Ata kap vas bo.
Ne samo da nimate pojma o pojmu, tudi bralno razumevanje napisanega vam ne gre.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
vidiš, zaradi takšnih postov si zaslužiš perm ban, pol pa pojdi na spletno oko jokcat, kako te ne marajo!
ampak jim tudi povej, da provociraš.
rukzakar

Še nisem slišal, da je nekdo, razen v S. Koreji, zararadi tega, ker je napisal, da je kot pisec premiera za nekoga drugega. zalužil perma ban.

Mogoče dobim perma ban tudi zato, če povem, da sem star 70+, da igram kitaro in dokaj dobro pojem.
In ker imam, tako kameleon, njemu nevšečen "vibe".

Fantje, postajete fašisti. Ne vem, ali se tega zavedate, ali ne.
Da se vam da...

In odpreti niov profil, kot vemo, ni nobena težava, tudi za 70-letnika ne.

NEHAJTE ŽE! Provocirati.