Izvensodni forumski poboji

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
:) ne hvalabogu se nisva 0 "palčkala".....

Me pa res zanima (mogoče odgovori)......kako sta se strinjala kadar se nista strinjala skupaj z našim alter palicajem.......k pač "poznam" oba......pa mi ne delujeta lih kompatibilna za na pivo :D
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.346
8.707
113
Z apolotom se dobr razumeva, če se ne strinjava debatirava, me ne briše in zeza kot ti. O tvojem moderiranju imava tud podobno mnenje.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Zanimivo....

Veš kaj......ta forum ni policajski......tukaj pišemo civili.....in je tudi sama interakcija zato drugačna kot za nekoga ki nosi uniformo.

Res si ne predstavljam da bi tu moral funkcionirat ko vojak!

Bi potem namesto 2dnevnega bana dobil 500 sklec :valjamse:
 
  • Haha
Reactions: Pbutec

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
No pa sva prišla do tega, da si me primerjal z 123. Fajn, I rest my case, ni ti pomoči, žal.

Ne se sekirat, različni ljudje različno vidijo stvari. Mene je pa Jagababa z 123 primerjala a y3bat ga :D

Pa da se navežem še na sam začetek debate, ker sem šele sedaj zasledil ta topic - Uporabniki pozabljajo, da Jagababa in vsi njeni alternicki niso banani zaradi tega, ker se kdo nebi strinjal z njenim pogledom ampak ker si je nekaj časa nazaj s svojim pisarjenjem prislužila permanentni ban in so posledično banani vsi novi alternicki, ki se jih poveže z njo. Ostali bani drugih uporabnikov so pa bolj kot ne zgolj nekaj dnevni in iz drugih razlogov, ki pa niso moja stvar.

In pa v končni fazi dejansko velja že omenjeno pravilo, da si moderatorji pridržujejo pravico do urejanja foruma na način, kot se jim zazdi primeren. Ali je pa pristop reševanja dejansko na mestu ali pač ne je pa že druga stvar oz. potem kasneje morda stvar administratorja.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
In pa v končni fazi dejansko velja že omenjeno pravilo, da si moderatorji pridržujejo pravico do urejanja foruma na način, kot se jim zazdi primeren. Ali je pa pristop reševanja dejansko na mestu ali pač ne je pa že druga stvar oz. potem kasneje morda stvar administratorja.

Brez dvoma.

Forumaši pa si (s polno, tudi moralno in vsakršno pravico!) pridržujejo pravico prijave foruma/brisanja/administriranja kot je tu, na Spletno oko, pravico do kazenske ovadbe, ter pravico do gonje/kampanje, s katero bi se verjetno Alterju na Slotechu, MON-u in še kje povzročilo veliko (moralne) škode.

In Alter v tem primeru ne bi mogel popolnoma nič, kajti zaradi subjektivnih (pa čeprav docela neobjektivnih, celo popolnoma izkrivljenih) mnenj nekega uporabnika, tak uporabnik v Sloveniji v zadnjih 20-ih letih še ni nahebal.

Vsaj ne vemo za tak primer...

In ja, za čisto vsako rit raste palica. Tudi za "neusmiljenega", neobjektivnega moda, ki sodi uporabnike po "vajbu", ki ga "oddajajo"....
Da ga ne omenim z imenom.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Forumaši pa si (s polno, tudi moralno in vsakršno pravico!) pridržujejo pravico prijave foruma/brisanja/administriranja kot je tu, na Spletno oko, pravico do kazenske ovadbe, ter pravico do gonje/kampanje, s katero bi se verjetno Alterju na Slotechu, MON-u in še kje povzročilo veliko (moralne) škode.

Brez dvoma. Go wild :cheer:
 
  • Haha
Reactions: Kamele0N

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Bodo na spletnem očesu zvedli kdo je bil Odilo Globočnik...in zakaj in v kakšnem kontekstu je bil omenjan na Alter.si

To je ta "VAJB" :srce:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
Forumaši pa si (s polno, tudi moralno in vsakršno pravico!) pridržujejo pravico prijave foruma/brisanja/administriranja kot je tu, na Spletno oko, pravico do kazenske ovadbe, ter pravico do gonje/kampanje, s katero bi se verjetno Alterju na Slotechu, MON-u in še kje povzročilo veliko (moralne) škode.

kdo te pa sili da si na Alterju?
Kod da pridem k tebi domov in ti težim, da ti smrdi po stanovanju.
Spoki na MON, bo vsem tukaj lažje, če je tam tak vredi.
Ampak z tvojim vajbom te ne bodo dolgo brali.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Pa da se navežem še na sam začetek debate, ker sem šele sedaj zasledil ta topic - Uporabniki pozabljajo, da Jagababa in vsi njeni alternicki niso banani zaradi tega, ker se kdo nebi strinjal z njenim pogledom ampak ker si je nekaj časa nazaj s svojim pisarjenjem prislužila permanentni ban in so posledično banani vsi novi alternicki, ki se jih poveže z njo.
Pozen odgovor ma jebat ga.
Suzica je bil tudi permanentno ohlajen. Večkrat z različnimi nicki. Pa ga imamo še vedno na forumu.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
Iskreno - se ne spomnim kako je bilo glede njega & permbana (da je bil na splošno večkrat banan vem in ker se teh banov ni držal si je ustavrjal nove nicke) ampak v kolikor to drži...

BanHim.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Bodo na spletnem očesu zvedli kdo je bil Odilo Globočnik...in zakaj in v kakšnem kontekstu je bil omenjan na Alter.si

To je ta "VAJB" :srce:

Zaradi kakršnegakoli mnenja (recimo do Hitlerja, ali Globočnika), se v Slobveniji še ni zgodilo, da bi se komu skrivil las na glavi. Parvica do izražanja, pravica do lastnega mnenja, itd.

Torej minusa za takega psica NI! Niti ne odgovornosti za kakršnokoli pisanje.

Če pa spljuvaš nek forum (in dodaš koliko toliko dobre argumente), pa temu forumu (še šestič), povzročiš temu forumu akr veliko moralno škodo.

In če napišeš, da so na nekem forumu sami pedri, kreteni in duševni boilniki, ti take insinuacije in laži ni treba dokazovati, NITI DEMANTIRATI.
Ker te NIHČE ne more , po sedanji internetni "zakonodaji", ki je mimogrede tako nedorečena, da lahko rečemo, da ne obstaja, prisiliti. Ni pravne osnove.

Ampak kaj bi vam razlagal, ko ste eni tako polni sebe, da mislite, da ste nad bogom. Še (internetne) zakonodaje ne poznate, pa se greste portal, forum.

Še osmič, point je, da nekoga na vso moč OSIRJEŠ, magari z lažnimi izjavami, dejstvi. In ta (Alter) ti NIČ NE MORE. Lahko samo neuspešno popravlja imidž, ki si mu ga posral.

Petj spat ti in tvoj vajb, kameleon.

Kot vidiš, na Alterju ne pišem več, pa bi imel veliko za dodati.
Ampak Ni vredno. Si NE zaslužite.

Me boš banal zaradi neaktivnosti?

Kdo si ti, da boš mene obvešča in določal, v kateri temi "nimam zadostnih privilegijev"? Glede na vajb?

Upam da se ti bo zgodil ta privilegij, da te bodo z Alterja - nagnali. Tisti nad tabo. Upam, da obstajajo in da nekega dne uporabijo zdravo pamet.
In za VSAKO rit, raste palica, tudi za tvojo.
 
Nazadnje urejeno:

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Še osmič. point je, da nekoga na vso moč OSIRJEŠ, magari z lažnimi izjavami, dejstvi. In ta ti NIČ NE MORE. Lahko samo neuspešno popravlja imidž, ki si mu ga posral
O lahko, lahko. Sralec mora kar fino pobrskati po denarnici, ko se gre na sodišče, če tam ne zmore dokazati upravičenosti za svoje početje. Pa še če to dokaže, ni rešen plačila odškodnine.

Imaš pravico srati. Ampak ravno tako tudi odgovarjaš za popolnoma vse, kar naserješ.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
kdo te pa sili da si na Alterju?
Kod da pridem k tebi domov in ti težim, da ti smrdi po stanovanju.
Spoki na MON, bo vsem tukaj lažje, če je tam tak vredi.
Ampak z tvojim vajbom te ne bodo dolgo brali.

Me že berejo. Že leta. In na SLOTECH-u pravtako. Požri se od togote.

Spokaj pa ti, s takim razmišlajnjem, ampak iz Slovenije. RAUS!
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
O lahko, lahko. Sralec mora kar fino pobrskati po denarnici, ko se gre na sodišče, če tam ne zmore dokazati upravičenosti za svoje početje. Pa še če to dokaže, ni rešen plačila odškodnine.

Imaš pravico srati. Ampak ravno tako tudi odgovarjaš za popolnoma vse, kar naserješ.


Ne gre za početje. Gre za osebno mnenje. Na katerega pa ima vsakdo (zaenkrat) še vso pravico...
Pojma nimaš o zakonodaji.
S tabo pa se v bodoče ne mislim več ukvarjati, mi ne sežeš do gležnjev.
Papa.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Znova...
Imaš pravico do mnenja.
Ampak ravno tako odgovarjaš za svoje mnenje. Tudi kazensko

Še enkrat: NE ODGOVARJAŠ.

Recimo, napišeš: Franci Z. iz Domžal je kreten, debil, idiot. Nič epiloga.

Napišeš, da Alenka Z., lahko celo z njenim priimkom, prejema vnaprej denar za robo, pa robe ne pošlje. Glej FB! Lahko objaviš celo print screene. Se ti skrivi las? Ne.

Napišeš, da ga ima Jože iz Titove ulice na Jesenicah samo še za scat. Te Jože lahko toži? Mogoče lahko. Bo kaj iztožil. Ne bo!

Kaj podobnega lahko napišeš celo za Janšo, Trumpa. Na MON so odprli temo: Bidden pedofil. Se bo komu skrivil las? Se ne bo. Garant.


Ampak tole tukaj postaja prepucavanje in lapanje (seveda na pamet). Tako, kot pri skoraj vseh temah na spletu.


In kameleon bo seveda zaprl temo, ampak to tako, da mi NE BO dovolil replike, odgovora, tudi, če me bo nekdo žali.

Njegova ZNANA taktika namreč je (vse je zabeleženo, shranjeno): pusti da Johannesa žalijo, potem za TAKOJ zapri temo, da mu onemogočiš odgovor.
Zato bo ta rit čez čas dobila s palico.

In ker je znanje večine o internetnem pravu pri ogromni večini po sistemu rekla-kazala, še tale, zelo primerna fotografija:


prenos_podataka.jpg

prenos_podataka.jpg



 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.162
-8.273
113
Nimaš pojma.
Recimo, napišeš: Franci Z. iz Domžal je kreten, debil, idiot. Nič epiloga
Ko boš to napisal pravemu Franciju, te bo poklical na sodišče, kjer boš moral napraskati peneze. Mrbit bo potrebno še prodati kočico na obali, da boš imel dovoj.

Ne boš ne prvi in ne zadnji, ki je šel na sodišče zaradi razžalitve.
Zdej pa izvoli, lapaj dalje in se slepi z lažnim upanjem, da si nedotakljiv :zmaga:
 
Nazadnje urejeno:
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.132
2.208
113
Tole je že druga tema, ki problematizira delo moderatorja KameleON-a.
Trdno sem prepričan, da njegovi razlogi, zakaj ukrep, niso vedno po 'standardih' ALTER-ja.
Samo Janša ima več tem od njega. Še levica ne!
Moč opija.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Točno tako. Mene že skoraj leto dni brez razloga blokira v neki temi, samo zato, ker si je tako naprdnil in ker lahko. :bonk: :nigladek: