Izrael - Palestina

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.174
2.795
113
Lublana
Obišči stran
ne vem, koliko jih poznam, jih ne sprasujem po njihovi veri, na wc pa ne skilim v njihov pisoar.

po priimkih sodec in koreninah je verjetno tudi kaksen musliman. se nikoli mi noben ni omenjal alaha, mi pametoval zaradi nasega nacina zivljenja, ipd...

tko da, imej ti fobijo pred ekstremisti, teroristi, obicajne muslimane pa lahko mirno na kafe povabis ali jih pac pustis miru, kot vse ostale nepoznane. kar na pocez obsojat vseh pa pac ne mores.

da so vsi debilni, samo zato ker so muslimani, tud ne mores rect. veliko muslimanov je namrec na fakultetah, doktorjev, raziskovalcev... ni islam samo hezbolah in hamas.

evo, teh 5min instrukcij Spoznavanja druzbe ti pa senkam.
Več, kot očitno nisi še imel opravka z islamisti in zelo verjetno tudi z zgolj muslimani ne. Še vsak musliman, ki sem ga v življenju spoznal in po sili razmer moral biti večkrat v njegovi bližini/družbi, je ob vsaki priliki omenil, da je musliman. Stalno omenjanje kako ne jejo svinjine in obtožujoči ton kadar sem ali je kdo drug jedel kaj od svinjine... Pa karkoli je bilo zelene barve, nima veze ali avto ali jopica ali pločevinka piva.... vedno komentar o kako lepa "boja", muslimanska... in razne podobne opazke in prikrita pridiganja ali predavanja...za kozlat oprane glave. Praktično vsako debato so nekako napeljali na islam. Te osebe so bile stare od 20 do 45 let.So pa to vedno bili samo bosanski muslimani, ki naj bi veljali še za najbolj zmerne. Z drugimi pa nimam izkušenj, da bi jih lahko malo bolje spoznal. Še to, stik z omenjenimi muslimani sem imel tam nekje med leti 1993 do 2000. Pred tem o njih nisem vedel nič in niti nisem imel nekega mnenja o njih. Osebne izkušnje so me pripeljale do spoznanja, da so vsi po vrsti moteni opranoglavci. Aja, nekaj stika z bosanskimi muslimani sem imel še med letom 2008 - 2012. Te so bili še bolj oprani in moteni od unih prej, stari pa 18-22 let. Katastrofa in žalostno. Njihove dnevne debate so bile o pobijanju pedrov in pretepanju žensk.
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.174
2.795
113
Lublana
Obišči stran
Še tole:
Vsi so me tudi vprašali kakšne vere sem. Ker sem Slovenec so pričakovali, da sem kristjan ampak, ko sem jim povedal, da ne verujem in nisem niti krščen so bili kar šokirani. Sploh niso dojeli kaj je ateist...to za njih ne obstaja...po tem so me še bolj očitno imeli za manjvrednega.
 

ahmed

Majstr
23. sep 2007
2.464
123
63
Več, kot očitno nisi še imel opravka z islamisti in zelo verjetno tudi z zgolj muslimani ne. Še vsak musliman, ki sem ga v življenju spoznal in po sili razmer moral biti večkrat v njegovi bližini/družbi, je ob vsaki priliki omenil, da je musliman. Stalno omenjanje kako ne jejo svinjine in obtožujoči ton kadar sem ali je kdo drug jedel kaj od svinjine... Pa karkoli je bilo zelene barve, nima veze ali avto ali jopica ali pločevinka piva.... vedno komentar o kako lepa "boja", muslimanska... in razne podobne opazke in prikrita pridiganja ali predavanja...za kozlat oprane glave. Praktično vsako debato so nekako napeljali na islam. Te osebe so bile stare od 20 do 45 let.So pa to vedno bili samo bosanski muslimani, ki naj bi veljali še za najbolj zmerne. Z drugimi pa nimam izkušenj, da bi jih lahko malo bolje spoznal. Še to, stik z omenjenimi muslimani sem imel tam nekje med leti 1993 do 2000. Pred tem o njih nisem vedel nič in niti nisem imel nekega mnenja o njih. Osebne izkušnje so me pripeljale do spoznanja, da so vsi po vrsti moteni opranoglavci. Aja, nekaj stika z bosanskimi muslimani sem imel še med letom 2008 - 2012. Te so bili še bolj oprani in moteni od unih prej, stari pa 18-22 let. Katastrofa in žalostno. Njihove dnevne debate so bile o pobijanju pedrov in pretepanju žensk.
Vecino "bosancev" pri nas so muslimani, ker so bli to tud ocetje in dedki. Koran so redki sploh v roko vzel. Svinjine sicer vecino ne jejo, alko je pa tko kot pri Slovencih (ce ne se vec), tko da oni niso neka referenca za Islam. Sploh mladi, ta stari majo ajde se neka nacela. Ne govorim da vsi, ampak na uc bi reku 80%.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.653
6.055
113
blizu močvirne prestolnice
Glih kontra. Sedaj so mladi problem. Oni so postali tisti element,ki se ga moramo vati. Stari muslimani so jedli svinjino ok mogoče ne tisti poštni čas ampak večina je jedla in so se tudi trudili govoriti slovensko. Ta mlada druga tretja generacija pa je katastrofa. Da ne rečemo kaj čez šiptarje al pa balast iz BV
 
  • Všeč mi je
Reactions: Holobist