Izrael - Palestina

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.555
-1.392
63
Ja ampak nisi napisal nobene izkušnje z muslimani. Torej kaj zdaj. Poznaš kakšnega muslimana in se družiš z njim? Sta prijatelja? ....
Sošolka iz srednje šole je muslimanka, delno zakrita. Veliko smo se družili v srednji in po srednji, zdaj sicer ne živi več v istem kraju, se pa še občasno srečamo. In pazi, ona je zakrita. In nikoli, res nikoli me ni prepričevala v stvari s katerimi imaš očitno ti težave.
In nekaj znancev je tudi muslimanov. In pravoslavcev in običnih kristjanov in tudi ateistov. Še dve albanski družini imam za sosede.

Kaj zdaj še rabiš od mene? Povej mi s kom se družiš pa te fore?
 
  • Haha
Reactions: brane_new

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.180
2.798
113
Lublana
Obišči stran
Sošolka iz srednje šole je muslimanka, delno zakrita. Veliko smo se družili v srednji in po srednji, zdaj sicer ne živi več v istem kraju, se pa še občasno srečamo. In pazi, ona je zakrita. In nikoli, res nikoli me ni prepričevala v stvari s katerimi imaš očitno ti težave.
In nekaj znancev je tudi muslimanov. In pravoslavcev in običnih kristjanov in tudi ateistov. Še dve albanski družini imam za sosede.

Kaj zdaj še rabiš od mene? Povej mi s kom se družiš pa te fore?

Aha, ženska zakrita pa praviš, da z ničemer ne sporoča, da je muslimanka. Ti pa verjamem, da ti ženska o ničemer ne pripoveduje ali prepričuje... Je vendarle ženska in so jo naučili kje ji je mesto.

Ne mešaj pravoslavce pa kristjane pa karkoli drugega...
Ne gre za to, povej mi s kom se družiš... Zanima ali se s temi muslimani, ki jih omenjaš dejansko družiš? Se videvate, sodelujete, hodiš na obiske in obratno... Ali samo pač dober, če se slučajno srečate?
Pa spet to o nacionalnosti. Kaj ima veze zdaj Albanska družina? Jaz tudi poznam dve Albanki zelo v redu punci, se tudi družim z njima. Ampak pač nista muslimanki.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.960
4.214
113
Aha, ženska zakrita pa praviš, da z ničemer ne sporoča, da je muslimanka. Ti pa verjamem, da ti ženska o ničemer ne pripoveduje ali prepričuje... Je vendarle ženska in so jo naučili kje ji je mesto.

Ne mešaj pravoslavce pa kristjane pa karkoli drugega...
Ne gre za to, povej mi s kom se družiš... Zanima ali se s temi muslimani, ki jih omenjaš dejansko družiš? Se videvate, sodelujete, hodiš na obiske in obratno... Ali samo pač dober, če se slučajno srečate?
Pa spet to o nacionalnosti. Kaj ima veze zdaj Albanska družina? Jaz tudi poznam dve Albanki zelo v redu punci, se tudi družimo. Ampak pač nista muslimanki.
pust ajota... nabija, ortodoxna kura pravi da leta z njimi po kafičih, z desci...
to samo ajo nabija v zanosu, da se prikaže kot multinacionalen..

Ko mu rečeš dajmo teorijo na tnalo pa naj svojo šnoro pošlje zvečer na vič mimo črnih zumbotov, da vidimo teorijo v živo.
Pa prstek ne doseže več entra...

tko to je pr nabijačih
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.551
5.734
113
Aha, ženska zakrita pa praviš, da z ničemer ne sporoča, da je muslimanka. Ti pa verjamem, da ti ženska o ničemer ne pripoveduje ali prepričuje... Je vendarle ženska in so jo naučili kje ji je mesto.

Ne mešaj pravoslavce pa kristjane pa karkoli drugega...
Ne gre za to, povej mi s kom se družiš... Zanima ali se s temi muslimani, ki jih omenjaš dejansko družiš? Se videvate, sodelujete, hodiš na obiske in obratno... Ali samo pač dober, če se slučajno srečate?
Pa spet to o nacionalnosti. Kaj ima veze zdaj Albanska družina? Jaz tudi poznam dve Albanki zelo v redu punci, se tudi družim z njima. Ampak pač nista muslimanki.
Na zadnje bomo celo prišli do točke, ko bomo izvedeli da je Ajlo pač misliman. Potem bomo razumeli vso njegovo ljubezen do njih. Za Ahmeda pa tako ni dvoma.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.024
2.521
113
Dont kill children.jpg
 
  • Haha
Reactions: optiplex