Izrael - Palestina

dask

Majstr
21. sep 2023
267
270
63
vse, ki ne gledajo in ne izgledajo enako kot on.
Ne, ujčkat jih je treba, takele kot je tale cigo, ki ustrahuje celo šolo pri teh letih.... čakat, da odraste, pa takrat ukrepat al pa še to ne. Taka je rešitev? Ma eni ste res ruknjeni do konca, potem se pa še čudite odkod zasuk na desno po EU? Saj ste ga sami sprožili, norci.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.724
4.037
113
No borci pred tipkovnicami, kakšna je torej vaša rešitev?
tvoja
1718094232276.png


Predlagam pa, da začneš v Iranu....
povej kako je blo na base jumpu...

ker jih razumeš globje...
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.114
-1.419
63
Pusti mene zdaj, ti si samooklicani poznavalec razmer v Gazi in poznavalec romske problematike. Jst sprašujem tebe, kakšna je rešitev.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.151
5.291
113
Pusti mene zdaj, ti si samooklicani poznavalec razmer v Gazi in poznavalec romske problematike. Jst sprašujem tebe, kakšna je rešitev.
ko bodo prvega cig... pardon roma v marici pref000kali, da bo kri scal, potem še opozorilno dva, bo takoj mir. No potem pa malo prevrit črne gradnje. Vse kar nima lastništva, oziroma stoji na tuji zemlji podret. Takrat bodo pa videli da niso vsemogočni.

Sedaj pa so BOGOVI z slabšimi nadzori, kot pravi rek: "nemože nam niko ništa, jači smo od sudbine".

To je bila moja misel, glede romske problematike. Glede Gaze pa pustim drugim...
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.114
-1.419
63
Ti se hvališ tu gor. Ti si bil enkrat v Izraelu in poznaš razmere tam. Jst se samo čudim.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.724
4.037
113
Ti se hvališ tu gor. Ti si bil enkrat v Izraelu in poznaš razmere tam. Jst se samo čudim.
sem bil včekrat tam, nism poznavalec sem pa slišal mnenja od Izraelcev in Palestincev ki živijo v Izraelu..

ps
noben ni bil vzpodbuden.
tko, da bi prej verjel lokalcem kot pa jebi za tipkovnico.....
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.915
41
113
Ne, ujčkat jih je treba, takele kot je tale cigo, ki ustrahuje celo šolo pri teh letih.... čakat, da odraste, pa takrat ukrepat al pa še to ne. Taka je rešitev? Ma eni ste res ruknjeni do konca, potem se pa še čudite odkod zasuk na desno po EU? Saj ste ga sami sprožili, norci.

tako ja. to sem čakal, da še cigane pripeljete zraven. Ker naši se sploh ne prerivajo.