Izplačilo odškodnin po poplavah

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.221
15.161
113
Zakaj že družina iz Velunje?! :rolleyes:

Že na Koroškem je kakšnih 10 družin oz. še več, ki jim je odneslo hišo ali pa so hiše neprimerne za bivanje... :confused:
Pač je ta družina imela to srečo, da so se donatorji (iz meni neznanega razloga) zbrali na kupu ter odločili prav za njih in v takem primeru imho res ne smemo očitat napačne izbire. Kvečjemu smo lahko veseli, da se vsaj kje kaj dejansko obrne in konkretno pomaga ljudem, ki so eno leto nazaj izgubili svoj dom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in 8888

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.485
4.453
113
49
Na sončni strani ALP
Pač je ta družina imela to srečo, da so se donatorji (iz meni neznanega razloga) zbrali na kupu ter odločili prav za njih in v takem primeru imho res ne smemo očitat napačne izbire. Kvečjemu smo lahko veseli, da se vsaj kje kaj dejansko obrne in konkretno pomaga ljudem, ki so eno leto nazaj izgubili svoj dom.
Na začetku je bilo govora o dveh družinah iz SG. Mogoce pa spada kakšen del Velunje tudi pod SG?! Kdo bi vedel...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.221
15.161
113
Na začetku je bilo govora o dveh družinah iz SG. Mogoce pa spada kakšen del Velunje tudi pod SG?! Kdo bi vedel...
Je možno, da bi bila ta druga družina starejši del družine Stropnik?
A z donirano hišo, ki jo je skupno postavilo 41 donatorjev na čelu s podjetjem Pergola, so stanovanjsko stisko rešili samo za štiričlanski mlajši del družine Stropnik, medtem ko starejša zakonca Stropnik še nimata rešitve.
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.382
3.518
113
Ne bluzi, razumem da si prizadet ker si se nekako znašel v tej zgodbi ampak drugi vam nisno krivi da ste se guzili v razne vukojebine, tako da poskusi manj agresivno. Želim ti da potegneš najboljše iz vsega, čeprav si kr*eten prepričan da sem ti favš (čeprav ne vem česa bi ti naj bil?). In še enkrat, ne bluzi, karkoli boš zahteval se ne bo uresničilo ker si nitko i ništa in te nihče ne bo je*bal 3 procente. Dobil boš tisto za kar se bodo ostali odločili, ti si zgolj aaštevilka, nepomembnež.

Ker si pa očitno lokalc, pa si nam pozabil povedati koliko je pri vas vreden m2 gradbene parcele?
"Nitko i ništa" bodo v POVPREČJU dobili 400.000eur za nepremičnine v največji slovenski vukojebini. :aplauz:
Zdej se pa zgrizi od zavisti. :cheer: :valjamse:

 

B81

22. jul 2007
35.998
9.930
113
Valda saj pa te mors kupit parcelo za 50, zgradit hiso za 200, nekaj pa rabis za zivet :D
Ajde to me sploh ne moti pri vsem, kar zapravimo, ker bodo dobili navadni ljudje, ne elita.