Covid-19 Ivermectin

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Pa da dodam še tole: občasno pri svojem poslu dobim vseveda dr. Any1 kot stranko. Jih precej hitro prepoznam. A misliš, da mu bom probal razložit, da se moti? Če vidim, da mi vseved ne pusti do besede, ni problema. Naredim kar zahteva in plača, potem naprej je pa njegov problem, kaj se bo zgodilo. Seveda pa je na računu jasno napisano, TOČNO kaj je bilo izvedeno. Tako da ko se zadeva zalomi, se naj YT doktor praska za ušesi in išče razlage po netu. Jih je nekaj že prišlo nazaj, da sem jim potem jaz nedr YT ''pek'' sestavil zadevo v delujoče stanje. En je pa prišel nazaj delat reklamacijo in je bil cel penast, kako sem jaz zaj... zadevo, kako jaz nimam pojma in je mahal za računom, da zahteva, da zrihtam zadevo. Sem ga prosil, če lahko račun pokaže, pa sva skupaj prebrala, kaj točno piše gor :evil:. No, potem je zajel sapo :valjamse:in plačal x-kratno ceno, da je upošteval moje nestrokovno mnenje, kaj bi bilo potrebno narediti.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Povej, se ti zdi strategija cepljenja, kot je, nekaj normalnega? Podaljšujejo čas med dozami, mešajo cepiva med prvo in drugo dozo, cepijo prebolevnike - 2x (zakaj že), umaknejo AZ, še do danes niso odobrili Sputnika, najavljajo tretjo, četrto in peto dozo.
In vse to tko čez palec, iz danes na jutri. Kot točaji.

In to je ok? Kot da ni zadosti, da gre za eksperimentalna cepiva.

To vam je zdaj že nekaj čisto normalnega, a pri Ivermectinu zahtevate, da je vse po reglcih za zdravilo, ki ima 40 letno zgodovino kot eno najbolj varnih zdravil na svetu.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Povej, se ti zdi strategija cepljenja, kot je, nekaj normalnega? Podaljšujejo čas med dozami, mešajo cepiva med prvo in drugo dozo, cepijo prebolevnike - 2x (zakaj že), umaknejo AZ, še do danes niso odobrili Sputnika, najavljajo tretjo, četrto in peto dozo.
In vse to tko čez palec, iz danes na jutri. Kot točaji.
Zakaj ne?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.845
5.087
113
Andy ti pomisliš kdaj, da ni vse kaj prebereš na netu ali slišiš/vidiš na yt resnično/pravilno?
Oziroma kaj si misliš v sebi oziroma o sebi, ko nekaj nakladaš, trdiš, napoveduješ itd in potem se izkaže za fail. Npr tvoji računi in napovedi o % prebolelih.

Oziroma kako lahko neke nepreverjene ljudi in informacije vzameš za kredibilne. Si sam zraven pri testih?

Že stari ludi so rekli le čevlje sodi naj kopitar. Ok priznam, nimam pojma kaj si po poklicu. Ampak iz prebranega grem stavit, da nisi medicinc (bilokera specalizacija) niti farmacevt, pa če se vrnemo nazaj niti avtomehanik ali vulkanizer ne. Torej od kje ti vso to znanje o teh stvareh kako so potekale študije, testi, zdravljenja itd?

Bere se kot da si vse to osebno sam dal skozi. O indiji je itak dejstvo, da Ivermectin rešuje zadeve? Si bil tam?

Ivermectin najbolj varno zdravilo. Si ga ti uživalj dalj časa, da lahko to trdiš?

Vitamin D reši vse.

Prebolel si čeprav nisi.

Itd... Bereš kdaj svoje poste? Se ti ne zdijo tak, nevem, ... čudaški? Al dejansko verjameš, da si z temi yt videji strokovnjak na vseh področjih?
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero in sad

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Se ne sekiram. Sem sel cez isto pri elektricnih avtih 14 let nazaj. Samo poglej kaksne ste mi pisali. In to isti, ki danes delate v industriji elektricnih avtomobilov.

Isto je bilo ko je slo za Ukrajino in za Sirijo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.462
9.154
113
Se ne sekiram. Sem sel cez isto pri elektricnih avtih 14 let nazaj. Samo poglej kaksne ste mi pisali. In to isti, ki danes delate v industriji elektricnih avtomobilov.
Ti je morda kdaj padlo v glavo, da so ti takrat pisali take VSEVEDI Andyi?
Povej, se ti zdi strategija cepljenja, kot je, nekaj normalnega? Podaljšujejo čas med dozami, mešajo cepiva med prvo in drugo dozo, cepijo prebolevnike - 2x (zakaj že), umaknejo AZ, še do danes niso odobrili Sputnika, najavljajo tretjo, četrto in peto dozo.
In vse to tko čez palec, iz danes na jutri. Kot točaji.

In to je ok? Kot da ni zadosti, da gre za eksperimentalna cepiva.

To vam je zdaj že nekaj čisto normalnega, a pri Ivermectinu zahtevate, da je vse po reglcih za zdravilo, ki ima 40 letno zgodovino kot eno najbolj varnih zdravil na svetu.
Jaz nič ne zahtevam in se mi ne zdi. Sem gor napisal, da pojma nimam o tem. Bom pa vsaj zaenkrat vseeno raje zaupal mnenju dejanskega strokovnjaka, kot pa dr YT, ki stvari, ki jih zaj… enostavno zbriše iz svojega spomina in samo gura naprej novo temo. Boš kaj pokomentiral tvoje napovedi o prekuženosti ali si to enostavno popolnoma izbrisal iz spomina?
PS: po mojih informacijah prebolevnike cepijo 1x v roku 8 mesecev od prebolelosti (https://www.cepimose.si/faq-items/kdaj-in-kako-se-cepijo-osebe-ki-so-ze-prebolele-covid-19/), zate sicer spet nepomembna malenkost, a ne? Čeprav je to 100% več. Vzelo mi je pa točno 5 sekund googlanja, da sem podal 100% točno informacijo. No, zaradi takih tvojih neumnosti si si prislužil naziv dr. YT. Najbolj žalostno je pa to, da se ti VSEVED ne zavedaš, da lahko nekoga ubiješ s svojim nakladanjem in napačnimi informacijami. Ampak to je spet tipična lastnost dr. YT.

in še to: če sem prav razumel (naj me kdo popravi, če narobe pišem), ivermectin pri Covidu zahteva izjemno visoke doze v primerjavi z zdravljenjem garij. A ti to kaj pove, morda ustvari kakšen vprašaj? Zdej pa nakladaj še naprej o enem najbolj varnih zdravil na svetu. pa ne trdim, da ni, ker NE VEM. Ne bom pa na podlagi YT videa trdil, da recimo 10x doza je pa 100% varna.
 
Nazadnje urejeno:

luka51

Guru
16. avg 2007
13.845
5.087
113
Se ne sekiram. Sem sel cez isto pri elektricnih avtih 14 let nazaj. Samo poglej kaksne ste mi pisali. In to isti, ki danes delate v industriji elektricnih avtomobilov.

Isto je bilo ko je slo za Ukrajino in za Sirijo.
Pa kaj ti si si prebral kaki svoj post o Amperi. Pisal si kot da voziš jebenega space shuttla. A govora je o jebene* oplu blo. Bralo se je kot da se najmanj fuzija dogaja pod havbo.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
PS: po mojih informacijah prebolevnike cepijo 1x v roku 8 mesecev od prebolelosti (https://www.cepimose.si/faq-items/kdaj-in-kako-se-cepijo-osebe-ki-so-ze-prebolele-covid-19/), zate sicer spet nepomembna malenkost, a ne?
Jaz sem se zdaj cepil po slabih 6 mesecih, tako da se mi "zaščita" oz. PCR pogoj ne prekinja.
S tem da sem dobil še termin za drugo cepljenje, ki je očitno pri AZ zdaj 4 tedne od prvega odmerka.
Verjetno se bom kljub prebolelosti cepil tudi z drugim odmerkom, ker je spet vprašanje, kje/kdo prebolelost + eno cepljenje upošteva kot polno in kdo/kje pa ne.
Če je cepivo smrtno nevarno je itak vseeno, če pa ni smrtno nevarno, pol pa tudi nima neke veze.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Eni se preveč penite za brezveze. Andy ne lepi neke YT doktorje, pač pa večinoma doktorje, ki zdravijo covid bolnike s tem zdravilom in kombinacijo drugih.

Vsak ima pravico da odloča o svojem telesu, sploh v primeru ko se ne soočamo z novo ebolo. Če se nekdo ne želi cepiti, prav. Če nekdo želi biti dobro plačani testiranec cepiva, tudi prav. In če nekdo želi biti zastonjski testiranec cepiva, enako prav.
Kam vse gre prejeto cepivo (opičji adenovirusi ali še precej manjši lipidni mehurčki), ozirom kje vse se v telesnu začne proizvodnja proteinov iz cepiva, ni dodobra raziskano, niti kaj to lahko pomeni srednje in dolgoročno za posameznika. Ker se pojavljajo krvni strdki, infarkti ipd., je vsakemu laiku jasno, da cepivo ne ostane v rami. Kitajska cepiva so klasična cepiva, mrtev koronavirus. Problem z njimi zna biti nadzor kakovosti. Sicer pa povsod, kjer je poudarek na hitrosti, trpi kakovost. Smo že imeli v medijih, da neke serije cepiv naj ne bi bile dobre.
Verjetno edino cepivo, ki po moji čisto laični presoji, poraja najmanj vprašanj, je Novavax. To ne forsira telesa da proizvaja tujkov v telesu, delci so tako veliki kot sam virus, kar verjetno pomeni precej manjša prodornost kot npr. lipidni mehurčki. Cepivo deluje zelo podobno kot klasična cepiva z mrtvimi virusi, s tem da pri proizvodnji ne rabijo človeških embrionalnih ledvičnih celic ali oplojenih kokošjih jajc ipd. (oz. karkoli že uporabljajo). Proteine vzgajajo v veščah in jih nato povežejo oz. sestavijo skupaj v t.i. nanodelce, ki so na koncu približno tako veliki kot sam virus. Hkrati to ni prvo cepivo, ki je bilo narejeno na ta način.
Če sem prehodno karkoli napačnega napisal, naj me znalci popravijo.

Zanimivo je, ko ljudje gredo kupovati novi avto, si želijo 5 ali 7 let garancije, tu pa ko se gre za njihovo telo, pa ni noben problem, da privolijo v telo sprejeti nekaj za čimer sam proizvajalec ne želi stati. Razumem zelo stare in visokorizične, ki nimajo ravno neke izbire. Me prav zanima koliko novih Golfov bi VW prodal, če bi se odločil, da pa za ta model iz nekega razloga ne bo dal garancije. Pa še ena ljudska, tudi, če je garancija, ko je nekaj čisto novo in premalo stestirano, se pametni izogibajo prvim serijam teh proizvodov.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Ne, ker so nekateri od teh ljudi pričali v kongresih in obstajajo posnetki na internetu. To, da msm ne poročajo o teh stvareh, je problem vseh nas. Raziskovalno novinarstvo danes praktično več ne obstaja, niti kritična misel.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ne, ker so nekateri od teh ljudi pričali v kongresih in obstajajo posnetki na internetu. To, da msm ne poročajo o teh stvareh, je problem vseh nas. Raziskovalno novinarstvo danes praktično več ne obstaja, niti kritična misel.
Recimo, tale na levi je Dr. Robert Malone, inventor of mRNA vaccine technology. Dela tudi direktno z FDA. Sej ne mores dobiti boljsega sogovornika kar se tice mRNA cepiv:

 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen
19. jul 2007
2.756
1.479
113
C19 je postala nova religija, o kateri se ne sme dvomiti.
Drugače sledi digitalna grmada.
Saj ni problem v dogmi in prepovedovanju drugačnega razmišljanja.
Problem je argumentacija, ki je noro zblojena. Kakor vidim te dni (kakor servira Andy in somišljeniki), je sedaj velik problem S protein, ki ga proizvaja telo, kot posledica cepljenja in tudi njegovo kroženje po organizmu.
Če je to 10-kratni problem, je potem COVID okužba (ko se cel virus razseli po celem organizmu - članek o ovtopsiji cepljenega, ter količine virusnega proteina) 1000-kratni problem.
Podobno kot tista vroča zgodba o neplodnosti.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.919
3.739
113
Ljubljana
hmpg.net
Recimo, tale na levi je Dr. Robert Malone, inventor of mRNA vaccine technology. Dela tudi direktno z FDA. Sej ne mores dobiti boljsega sogovornika kar se tice mRNA cepiv:
Ti praviš, da mRNA cepiva niso stestirana, ker so nova, tehnologija nepreizkušena, skratka ni bilo dovolj časa, da bi bila dobra.

"Dr. Malone is the inventor of mRNA vaccines (and DNA vaccines). He also discovered lipid mediated and naked RNA transfection technologies.

It all started when he was at the Salk Institute in 1987 and 1988. There, he pioneered in-vitro RNA transfection and also in-vivo RNA transfection (in frog embryos, as well as mice).

His filed patent and disclosures from the Salk included in-vivo RNA transfection and also methods for mRNA stabilization - now being claimed as invented by others. These are available for review.

His research was continued at Vical in 1989, where the first in-vivo mammalian rat experiments were designed by him. The mRNA, constructs, reagents were developed at the Salk institute and at Vical by Dr. Malone, this included dosing amounts for the in-vivo experiments. RNA and DNA were sent to Dr. Jon Wolff via Fedex. Dr.Wolff at the University of Wisconsin injected mice and rats. The initial patent disclosures for RNA and DNA vaccination were written by Dr. Malone in 1988-1989. Dr. Malone was also an inventor of DNA vaccines in 1988 and 1989."

to je 30+ let nazaj?
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Ti praviš, da mRNA cepiva niso stestirana, ker so nova, tehnologija nepreizkušena, skratka ni bilo dovolj časa, da bi bila dobra.

"Dr. Malone is the inventor of mRNA vaccines (and DNA vaccines). He also discovered lipid mediated and naked RNA transfection technologies.

It all started when he was at the Salk Institute in 1987 and 1988. There, he pioneered in-vitro RNA transfection and also in-vivo RNA transfection (in frog embryos, as well as mice).

His filed patent and disclosures from the Salk included in-vivo RNA transfection and also methods for mRNA stabilization - now being claimed as invented by others. These are available for review.

His research was continued at Vical in 1989, where the first in-vivo mammalian rat experiments were designed by him. The mRNA, constructs, reagents were developed at the Salk institute and at Vical by Dr. Malone, this included dosing amounts for the in-vivo experiments. RNA and DNA were sent to Dr. Jon Wolff via Fedex. Dr.Wolff at the University of Wisconsin injected mice and rats. The initial patent disclosures for RNA and DNA vaccination were written by Dr. Malone in 1988-1989. Dr. Malone was also an inventor of DNA vaccines in 1988 and 1989."

to je 30+ let nazaj?
Ja, takrat se je začelo delati na mRNA. Ampak to ne pomeni, da je od takrat na dopustu oz da je neha delati na tem področju.

Je kaj narobe z njegovimi referencami? Tudi on pravi, da stvari ne tečejo tako, kot so jih predidevali, ker do zdaj mRNA sploh niso testirali na ljudeh.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Saj ni problem v dogmi in prepovedovanju drugačnega razmišljanja.
Problem je argumentacija, ki je noro zblojena. Kakor vidim te dni (kakor servira Andy in somišljeniki), je sedaj velik problem S protein, ki ga proizvaja telo, kot posledica cepljenja in tudi njegovo kroženje po organizmu.
Če je to 10-kratni problem, je potem COVID okužba (ko se cel virus razseli po celem organizmu - članek o ovtopsiji cepljenega, ter količine virusnega proteina) 1000-kratni problem.
Podobno kot tista vroča zgodba o neplodnosti.
Ti misliš, da je on edini?

No, podajam ti primer iz Kanade izpred par ur iz parlamenta, kjer so se oglasili top strokovnjaki žvižgači. Upam, da ti vsaj njegove reference (assocaite professor of viral immuniology na Univerzi) kaj pomenijo, če že kar vsakega povprek označiš za zboljence. Očitno veš več kot vsi ti top strokovnjaki:

 
  • Všeč mi je
Reactions: tsunami