Covid-19 Ivermectin

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Zanimivo, da se to zdravilo počasi opušča, ker ima toliko stranskih učinkov, velikokrat tudi smrt (veterinarski podatki). Ti ga pa tako veselo promoviraš....
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Sej človek ne ve, ali Štrukelj namenoma zavaja in kupuje farmaciji čas ali pa je tako nesposoben in govori tisto, kar mu servirajo od zgoraj.

V vsakem primeru, ko bo tole namerno blokiranje, cenzura in zavajanje prišlo na dan, bodo letele glave. Škoda, ki je bila povzročena od lanske jeseni, ko bi se svet lahko rešil z generikom, ki bi ga lahko proizvedel katerikoli proizvajalec zdravil, pa do takrat, ko bo resnica prišla na dan, je neizmerljiva.

Poješ par tablet, če si okužen, pa je fertik s Covidom v tvojem telesu in posledično konec celotne epidemije.

Mi se pa gremo Covid potne liste, QR kode, zapiranja, odpiranja, policijske ure, cepljenja z eksperimentalnimi cepivi in pogojevanje svobode z njimi, represijo. In nekateri še ploskajo temu.

Ko se bo Ivermectin pokazal, kako dobo zavira še druge vrste virusov bo dobil še eno Nobelovo nagrado. Ivermectin je dejansko penicilin 21-tega stoletja.
Njegov edini greh je, da je Mercku potekel patent in je posledicno prepoceni in zato nima bogatega sponzorja, ki bi z njim zasluzil masten denar.

Patent je potekel 1001 vrsti zdravila, ki je na voljo v lekarni z ali brez recepta. Dejstvo je, da ob vseh anticepilcih trzni jnteres obstaja in res bi me zanimala informacija iz prve roke zakaj se farmacevti ne lotijo postopkov odobritve za zdravljenje Covid-a. Vsi farmacevti ne delajo cepiv, imaš specializirane farmacevte za genericna zdravila - če je Ivermectin res kar trdiš preverimo pri insiderjih v farmaciji (tudi tu je ziher kdo iz Leka/Krke, ki dela v razvoju) kaj je razlog da se kdo tega ne loti. Konec koncev trg obeta.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Zanimivo, da se to zdravilo počasi opušča, ker ima toliko stranskih učinkov, velikokrat tudi smrt (veterinarski podatki). Ti ga pa tako veselo promoviraš....

Link iz leta 2011, ivermectin kot čudežno zdravilo, podobno kot penicilin. Ni to nek lev link. Kot je omenjeno, stranski učinki: "due to its unique and potent microfilaricidal effects, the absence of severe side effects and its excellent safety."

Zato Štrukelj kar naj bluzi, da je varno le v rokah infektologov. 10 let star link pravi, da je varno, nima večjih stranskih učinkov. Če bi hoteli, bi ga lahko množično uporabili.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Zanimivo, da se to zdravilo počasi opušča, ker ima toliko stranskih učinkov, velikokrat tudi smrt (veterinarski podatki). Ti ga pa tako veselo promoviraš....
V 30 letih in po 3.7 milijardah doz je za Ivermectinom umrlo 16 ljudi.
V istem casu je za Paracetamolom umrlo 3695 ljudi.
Ja, veliko jih umre za Ivermectinom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Samo v ZDA je do sedaj prijavljenih cez 2000 smrti po cepljenju, pa veste, da ne stejejo vse smrti kot smrt od cepiva.
Uporabljenih v ZDA je, recimo nekaj to milijonov doz.

Nekaj sto milijonov proti 3.7 milijardam doz in preko 2000 smrt proti 16 smrtim.

Kaj je smrtonosnejse?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Patent je potekel 1001 vrsti zdravila, ki je na voljo v lekarni z ali brez recepta. Dejstvo je, da ob vseh anticepilcih trzni jnteres obstaja in res bi me zanimala informacija iz prve roke zakaj se farmacevti ne lotijo postopkov odobritve za zdravljenje Covid-a. Vsi farmacevti ne delajo cepiv, imaš specializirane farmacevte za genericna zdravila - če je Ivermectin res kar trdiš preverimo pri insiderjih v farmaciji (tudi tu je ziher kdo iz Leka/Krke, ki dela v razvoju) kaj je razlog da se kdo tega ne loti. Konec koncev trg obeta.
Ce te res zanima, si poglej tole. Zanimiv del se zacne ob 2:20

 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.160
3.088
113
1621518026484.png
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ti to verjameš ne?
Verjamem 1500 francoskim zdravnikom, ki so to napisali:


Prevod:


Regarding the risk :

Ivermectin is one of the safest drugs in the world pharmacopoeia. Recognized as “safe for large-scale use” by the WHO (12). By way of comparison, Vigibase, which collects pharmacovigilance data from more than 130 countries that are members of the WHO, has recorded 16 deaths and 4,700 adverse effects for Ivermectin in 30 years, compared with 3,695 deaths and 161,147 adverse effects for Doliprane. (13).

Doliprane = paracetamol
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mato

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.713
113
kod Džej-Zija
Si ti opazil, da se ponavljaš kot pokvarjena plošča? Prav predstavljam si te v položaju lotosovega cveta, samo da namesto OOOOMMMM trobiš IIIIVEEEERRRRMMMMEEEEECTIIIIIIINNNNNN.-
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
Ivermectin_1.png

Ivermectin_2.png


Ivermectin_3.png




In kaj se zgodi z državo, ki je po zamenjavi predsednika po ukazu novega predsednika nehala uporabljati Ivermectin (obkroženo z rdečo) v primerjavi z Indijo, ki ga je uvedla:

Ivermectin_4.png
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.039
4.049
113
To so slide-i iz sledečega webinarja, ki je sel ravnokar online:

 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ti si dejansko psihično bolan ali pa te je tvoj milni mehurček totalno zaslepil.
Link daš do videa Tucker Carlsona, za katerega normalno razumsko zdrava oseba ne bo izgubila niti sekunde časa. Če v tem videu dejansko podaja resnico, je pač žalostno. Si je sam kriv.
Tole si poglej:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.495
9.200
113
Ne KONTRIRAM, ker si videa sploh nisem ogledal, temveč sem le podal video, ki povzame ''podvige'' Carlsona. Se mi namreč ne da pisat.
Pa preden se potolčeš do konca s kladivom po glavi, povej kje se je zmotil.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Pbutec