Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
lahko si mislimo, kakšna bosta odgovora dsf-a in nigel-a. Dsf bo vstavil kakšne 3 krohotalce
sploh ni poterben komentar , protestniki se štejete v promilih, kot alkohol v krvi, moteči ste pa še manj, kljub temu da ste glasni in poskušate biti pomembni
Ja, narod JE POMEMBEN, ....kdaj bo tvojim gospodarjem to potegnilo
...si dolgocajtn s totimi tvojimi promili, na kere se slepo obešaš po navodilih gospodarjev
uf-1.gif
....a če bi nas prišlo 60% na ulico, boste v trenutku odstopili?...
bonk.gif
kolk mora bit človk butast, da mu ni jasno, da IMAMO VSI VSEGA POLN [cenzura]!!!!!!!!!!
....ka bote naredli? izredno stanje?
bonk.gif
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
lahko si mislimo, kakšna bosta odgovora dsf-a in nigel-a. Dsf bo vstavil kakšne 3 krohotalce
sploh ni poterben komentar , protestniki se štejete v promilih, kot alkohol v krvi, moteči ste pa še manj, kljub temu da ste glasni in poskušate biti pomembni
Ja, narod JE POMEMBEN, ....kdaj bo tvojim gospodarjem to potegnilo
...si dolgocajtn s totimi tvojimi promili, na kere se slepo obešaš po navodilih gospodarjev
uf-1.gif
....a če bi nas prišlo 60% na ulico, boste v trenutku odstopili?...
bonk.gif
kolk mora bit človk butast, da mu ni jasno, da IMAMO VSI VSEGA POLN [cenzura]!!!!!!!!!!
....ka bote naredli? izredno stanje?
bonk.gif

Ej ej ej, pomiri se.
aplauz.gif


Alkohol STROGO prepovedan in tisti, ko bo vrgel kamen, se ga sleče in bo šel nag domov. Pa kakšna kamera je priporočljiva, da ne bojo na 24kur spet bluzili kako so polovili nasilneže, ampak da so polovili tiste, kateri so prišli pod roke.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
dsf, promil je vas, braniteljev ivana, med protestnike pa me ne moreš uvrstiti, ker nisem bil udeležen nobene vstaje in večinsko krivdo za današnje stanje krivim nas volilce.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik spanspan pravi:
dsf, promil je vas, braniteljev ivana, med protestnike pa me ne moreš uvrstiti, ker nisem bil udeležen nobene vstaje in večinsko krivdo za današnje stanje krivim nas volilce.
Osebno nisi bil prisoten na nobeni vstaji,.....kaj to pomeni, da podpiraš vlado, da se strinjaš z varčevanjem na ljudeh in bogatenjem kriminalcev, al si mogoče za spremembo in ljudi, ki bi vsaj poskušali rešit, kar se rešit da.
...ali na kratko, ker nisi na protestih, si za Janšo? ....DA ali NE
Sprašujem zaradi dsf-ja, ker ne razume.........jst pa želim, da mu je jasno,.........da so opleli
evil.gif
,
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Le kaj bi bilo, če se s sedanjim vedenjem ljudi ponovi Roška? Po moje bi tja nosili verige in ključavnice, da ga ja ne bi po nesreči izpustili...
Pa usta bi mu zaklenili,.....ka je reku danes,.-,,zdaj so drugi časi, denarja ni več,,
bonk.gif
ko da smo narod samih idijotov.....
Denarja je ravno toliko, kot prej, samo ne več v Sloveniji, ker je ukraden in prenešen v tujino........
.....in s takimi govnastimi izjavami hoče bit voditelj naroda, pfuj, pfej in fuj
uf-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Evo pametnjakoviči pa ste dosegli svoje.
1. kolateralna škoda
Danes so zacvilili Elena Pečariæ in njej podobni ker so se zavedeli da po novem letu ne bo več osebnih asistentov ker ne bo proračuna. Vam je vseeno ? meni ni !
2. Oglasili so se študenti.
Ti bodo pač morali vedeti kaj je zanje dobro, pa če ne dobro vsaj boljše , saj so šolani. Podpora referendumu pomeni padec njihovega standarda, smola ampak tako je .
3.sam bom proti proračunu iz čiste zlobe ker vem da bodo režijcem izplačane nižje plače, pa ni me sram priznat
cool-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Si kdo upa napovedat število udeležencev. Da ne bo spet trobilo objavilo 30.000 na koncu bo pa nekdo poklikal 8000 s firbci vred
Pa tudi če vas bo 30.000 vas je še vedno samo 1,5%, ja cel procent pa pol ko vas bo pa 100.000 takrat boste pa sila
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.914
557
113
JANEZ! jaz razumem,da ni denarja, razumem, da ga je zmanjkalo...JANEZ moj,ne razumem pa KAKO ga je zmanjkalo.?KAKO?? Vsak dan, vstajam ob šesti, grem v službo delam minimalno do tretje ure, popoldan poskrbim za otroke in njihove dejavnosti, zvečer samo še "padem dol" in jutri ista zgodba, pojutrišnjem zopet..do danes..Ti pa meni poveš, da je zmanjkalo, KAKO JANEZ, KAKO? Kaj ste pa počeli ljubi moj JANEZ, saj vem ti nisi nič kriv, krivi so oni, oni pa povedo" mi nismo nič krivi, krivi so oni", ampak vsi VI in ONI ste na oblasti zadnjih dvajset let. JAZ in meni podobni hodimo v službe zadnjih dvajset let in delamo, kar VI in ONI ukažejo...pa je zmanjkalo..KAKO JANEZ, KAKO?? POVEJTE, PRIZNAJTE, da ste nesposobni tako ONI kot VI, odidite in nam pustite živeti, saj ste dovolj nabrali "beri nakradli"....za nas, ki delamo žal ni ostalo nič...MAR NE JANEZ. JANEZ mi razumemo, da je zmanjkalo, KAJ PA VI JANEZ? VI RAZUMETE?? Lepo prosim odidite, vse vam bo odpuščeno,samo pustite nam, da se znajdemo sami, MI LJUDJE. PROSIM, PROSIM!! Zaposlen sem v javnem sektorju, JANEZ, in sram me je, da sem nekako povezan z vami, ampak JANEZ, jaz DELAM! ŽE 20 LET DELAM!! PA VI??
 

turbox

Pripravnik
29. dec 2011
529
0
16
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
JANEZ! jaz razumem,da ni denarja, razumem, da ga je zmanjkalo...JANEZ moj,ne razumem pa KAKO ga je zmanjkalo.?KAKO?? Vsak dan, vstajam ob šesti, grem v službo delam minimalno do tretje ure, popoldan poskrbim za otroke in njihove dejavnosti, zvečer samo še "padem dol" in jutri ista zgodba, pojutrišnjem zopet..do danes..Ti pa meni poveš, da je zmanjkalo, KAKO JANEZ, KAKO? Kaj ste pa počeli ljubi moj JANEZ, saj vem ti nisi nič kriv, krivi so oni, oni pa povedo" mi nismo nič krivi, krivi so oni", ampak vsi VI in ONI ste na oblasti zadnjih dvajset let. JAZ in meni podobni hodimo v službe zadnjih dvajset let in delamo, kar VI in ONI ukažejo...pa je zmanjkalo..KAKO JANEZ, KAKO?? POVEJTE, PRIZNAJTE, da ste nesposobni tako ONI kot VI, odidite in nam pustite živeti, saj ste dovolj nabrali "beri nakradli"....za nas, ki delamo žal ni ostalo nič...MAR NE JANEZ. JANEZ mi razumemo, da je zmanjkalo, KAJ PA VI JANEZ? VI RAZUMETE?? Lepo prosim odidite, vse vam bo odpuščeno,samo pustite nam, da se znajdemo sami, MI LJUDJE. PROSIM, PROSIM!! Zaposlen sem v javnem sektorju, JANEZ, in sram me je, da sem nekako povezan z vami, ampak JANEZ, jaz DELAM! ŽE 20 LET DELAM!! PA VI??
Kakšno imaš normo?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
capl zanima me kerga si volil oziroma kerga boš ko bo odstopil Janša?
Volil sem PROTI Jankoviču in zato sem moral izdat Jelinčiča in veliko ljudi je bilo ,,prisiljenih,, v podoben kompromis, zato je izpadlo toliko manjših strank.
Tak da,.... Janez Janša, na oblasti si samo po ,,zaslugi,, Jankoviča in seveda genijalcev, ki so ga predlagali
bonk.gif

....seveda je pa tudi Jankovič dobil ogromno glasov, na način ,,proti Janši,,
...obstoj enega je pogojen z obstojem drugega...
smirk-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
"Vabimo vas, da 0,5% dohodnine od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, namenite za financiranje SDS. Dohodnina, ki bi jo namenili stranki, ne povečuje Vaše davčne obveznosti, le del davka, ki bi ga sicer prejela država, bo neposredno prejela stranka. To nam v veliki meri olajša poslovanje, vas pa čisto nič ne stane.
Živimo krizne čase na vseh področjih. A ne glede na vse se držimo načela našega vzornika dr. Jožeta Pučnika, da je treba vztrajati in v vsakem trenutku pokazati, kdo smo in kaj zmoremo. Veliko nam pomenijo Vaše spodbudne besede, ki jih dnevno posredujete na tajništvo. Razveseljujejo nas in nam vlivajo veselje do dela."
Vnema in energija sta seveda pomembna elementa, a za kakovostno delo potrebujemo tudi nekaj finančnih sredstev. Pri tem nam lahko veliko pomagate vi. Vabimo vas, da 0,5% dohodnine od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, namenite za financiranje SDS. Del dohodnine, ki bi jo namenili stranki, ne povečuje Vaše davčne obveznosti, le del davka, ki bi ga sicer prejela država, bo neposredno prejela naša stranka. To nam v veliki meri olajša poslovanje, vas pa čisto nič ne stane.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Kr neki
Daj konkreten odgovor če že neki pametuješ.
13.gif

Kerga boš ko bo odstopil Janša?
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Kdo pravi, da bo Janša odstopil?....prostovoljno že ne, ne verjamem, niti on niti nihče drug pri koritu, z vsemi se bo potrebno ,,pogovorit,,....
Za novo oblast so pa vedno alternative, samo jih še ne poznamo,...no nekatere vsi poznamo Kirurga Breclja, ta bi z levo roko uredil svinjarije , zaradi katerih kolapsira zdravstvo, vprašanje je samo, če bi bil pripravljen, seveda,...
....pa tale tip, bi mogoče tudi bil uporaben, če bi imel voljo seveda,...
https://docs.google.com/file/d...WTFY/edit?pli=1
Slovenija premore dosti sposobnega in poštenega kadra, kandidatov se bo našlo dovolj, ampak najprej je treba na smetišče zgodovine zmetat sramoto slovenskega naroda.
To so seveda čisto moja osebna mnenja enega človeka, .....za vsak slučaj povem, de se ne bi spet kak pijan jager pojavil ......
frown-1.gif
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
Alenka Koren Gomboc - tako jo je predstavila stranka sds:

Rodila se je leta 1975. Svoje otroške in mladostne dni je preživela v vasi Bevče pri Velenju. Doma so imeli veliko kmetijo in prioriteta je bilo delo. Z bratom dvojčkom sta končala OŠ na Gorici v Velenju, nato je šolanje nadaljevala na srednji kmetijski šoli v Šentjurju. Ker je bilo doma nekako jasno, da bo brat prevzel kmetijo, se je sama zaposlila v trgovskem podjetju Miklavc. V podjetju je delala sedem let in v tem času je opravila tudi prekvalifikacijo poklica. Ker sta se lastnika podjetja razšla, so si delavci morali iskati novo zaposlitev. Tako se je nato zaposlila še v podjetju Fori, nato v bančništvu, sedaj pa je že četrto leto zaposlena v DZS d. d., kjer opravlja delo prodajnega svetovalca na delovnem mestu komercialnega referenta. V vmesnem času se je izobraževala in pridobivala nova znanja. Vpisala se je na B2-izobraževalni center, program ekonomski tehnik. Na ZDU – združenje družb za upravljanje investicijskih skladov –GIZ je opravila preizkus strokovnih znanj s področja trženja investicijskih skladov in prodaje investicijskih kuponov oziroma delnic investicijskih skladov ter pridobila certifikat o proaktivni prodaji. V
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
JANEZ! jaz razumem,da ni denarja, razumem, da ga je zmanjkalo...JANEZ moj,ne razumem pa KAKO ga je zmanjkalo.?KAKO?? Vsak dan, vstajam ob šesti, grem v službo delam minimalno do tretje ure, popoldan poskrbim za otroke in njihove dejavnosti, zvečer samo še "padem dol" in jutri ista zgodba, pojutrišnjem zopet..do danes..Ti pa meni poveš, da je zmanjkalo, KAKO JANEZ, KAKO? Kaj ste pa počeli ljubi moj JANEZ, saj vem ti nisi nič kriv, krivi so oni, oni pa povedo" mi nismo nič krivi, krivi so oni", ampak vsi VI in ONI ste na oblasti zadnjih dvajset let. JAZ in meni podobni hodimo v službe zadnjih dvajset let in delamo, kar VI in ONI ukažejo...pa je zmanjkalo..KAKO JANEZ, KAKO?? POVEJTE, PRIZNAJTE, da ste nesposobni tako ONI kot VI, odidite in nam pustite živeti, saj ste dovolj nabrali "beri nakradli"....za nas, ki delamo žal ni ostalo nič...MAR NE JANEZ. JANEZ mi razumemo, da je zmanjkalo, KAJ PA VI JANEZ? VI RAZUMETE?? Lepo prosim odidite, vse vam bo odpuščeno,samo pustite nam, da se znajdemo sami, MI LJUDJE. PROSIM, PROSIM!! Zaposlen sem v javnem sektorju, JANEZ, in sram me je, da sem nekako povezan z vami, ampak JANEZ, jaz DELAM! ŽE 20 LET DELAM!! PA VI??
kakšne gobe si jedel?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Volil sem PROTI Jankoviču in zato sem moral izdat Jelinčiča in veliko ljudi je bilo ,,prisiljenih,, v podoben kompromis, zato je izpadlo toliko manjših strank.
Tak da,.... Janez Janša, na oblasti si samo po ,,zaslugi,, Jankoviča in seveda genijalcev, ki so ga predlagali
bonk.gif

....seveda je pa tudi Jankovič dobil ogromno glasov, na način ,,proti Janši,,
...obstoj enega je pogojen z obstojem drugega...
smirk-1.gif
Zmeda ! volil enega ker je glasoval proti drugemu, s tem zatajil tretjega, sedaj mu prvi ni všeč pa bi tretjega.... Zber se človek
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
evil.gif


Sam neki še, pa čeglih me ne briga,....dejte nekaj naredit okol imidža svojega liderja, ...od teh protestov naprej, ko ga vidiš, benti bi prisegu, de ma polno plenico v hlačah
evil.gif

Pa še enkrat
pozdrav.gif