Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ti si pa res čist not padu. Saj tudi sam ne podpiram vlade , je premal učinkovita , premal ostra do sindikatov kateri ji mečejo polena pod noge, razkuril me je predlog novega gozdnega zakona kar uvaja kup nepotrebne birokracije nam malim lastnikom, najemniki državnih gmajn bodo pa še naprej legalno kradli državi ! Ja jezen sem, ampak povej mi za nekoga karteri je alternativa ? Bojim se da je to kar imamo najboljše kar lahko ta trenutek dobimo. sam si mapisal kako si volil in zakaj......
Če vidiš alternativo v Lukšiæu&Co in Pingvinih brez Jankoviæa, s Turkom na čelu, ti moram povedat da je pa to res cunami za Slovenijo in potemtakem bomo res travo pasli kot so nam obetali leta 91.
Če pa poznaš še kakšno alternativo pa na dan z njo , morda mi bo všeč.
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.914
557
113
Volili nismo to kar imamo. To smo dobili. Vollitve pa bodo, kadar bodo, ker je popolnoma vseeno ali je Janša v koaliciji ali v opoziciji, vedno deluje proti ljudstvu. Edina rešitev za Slovenijo je lustracija. Vsi, ki so bili vsaj en dan člani ZKS, ne smejo več kandidirati. To žrtev moramo storiti, če hočemo temu ljudstvu dobro, da se rešimo Janeza Janše.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Jaz bom povedal takole. Za mene osebno je Štrukel eno veliko tele, ki ne zna delat drugo kot izsiljevat. Z njegovim referendumom bo cela države v še večjem qrcu. Kaj te misliš ti, če bodo dali enega otroka več v skupino, kako bodo boge vzojiteljice obremenjene.
stupid-1.gif
 

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Ti si pa res čist not padu. Saj tudi sam ne podpiram vlade , je premal učinkovita , premal ostra do sindikatov kateri ji mečejo polena pod noge, razkuril me je predlog novega gozdnega zakona kar uvaja kup nepotrebne birokracije nam malim lastnikom, najemniki državnih gmajn bodo pa še naprej legalno kradli državi ! Ja jezen sem, ampak povej mi za nekoga karteri je alternativa ? Bojim se da je to kar imamo najboljše kar lahko ta trenutek dobimo. sam si mapisal kako si volil in zakaj......
Če vidiš alternativo v Lukšiæu&Co in Pingvinih brez Jankoviæa, s Turkom na čelu, ti moram povedat da je pa to res cunami za Slovenijo in potemtakem bomo res travo pasli kot so nam obetali leta 91.
Če pa poznaš še kakšno alternativo pa na dan z njo , morda mi bo všeč.

Sam res ne razumeš. NIČ od tega. Tisti ko je prestopil že 1x prag parlamenta, nima vstopa. Štekaš? Verjamem da ne. Sledilo bo vprašanje, ja koga boš pa volil, ker mamo že sedaj najboljše od najboljšega kakor praviš. To pa tebe čisto nič ne briga.
wink-1.gif
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ha ha sami pametnjakoviči,ki se tu gor nekaj duvajo,ko pa jim zastaviš preprosto vprašanje pa začnejo nekaj jeclat.Najlaže je pisat parole Gotof si.Recimo da bo odstopil ali ga bodo odstranili(kot so Kanglerja).Povejte mi njegovo zamenjavo konkretno?
Tako je,kar ste izvolili(smo?)to imamo
bonk.gif
pa saj nebi bilo nič boljše ali?Za ene ja za druge spet ne in tako gre pravljica naprej
Fastly
priden.gif
 
Nazadnje urejeno:

Fastly

Pripravnik
5. sep 2007
204
0
16
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
JANEZ! jaz razumem,da ni denarja, razumem, da ga je zmanjkalo...JANEZ moj,ne razumem pa KAKO ga je zmanjkalo.?KAKO?? Vsak dan, vstajam ob šesti, grem v službo delam minimalno do tretje ure, popoldan poskrbim za otroke in njihove dejavnosti, zvečer samo še "padem dol" in jutri ista zgodba, pojutrišnjem zopet..do danes..Ti pa meni poveš, da je zmanjkalo, KAKO JANEZ, KAKO? Kaj ste pa počeli ljubi moj JANEZ, saj vem ti nisi nič kriv, krivi so oni, oni pa povedo" mi nismo nič krivi, krivi so oni", ampak vsi VI in ONI ste na oblasti zadnjih dvajset let. JAZ in meni podobni hodimo v službe zadnjih dvajset let in delamo, kar VI in ONI ukažejo...pa je zmanjkalo..KAKO JANEZ, KAKO?? POVEJTE, PRIZNAJTE, da ste nesposobni tako ONI kot VI, odidite in nam pustite živeti, saj ste dovolj nabrali "beri nakradli"....za nas, ki delamo žal ni ostalo nič...MAR NE JANEZ. JANEZ mi razumemo, da je zmanjkalo, KAJ PA VI JANEZ? VI RAZUMETE?? Lepo prosim odidite, vse vam bo odpuščeno,samo pustite nam, da se znajdemo sami, MI LJUDJE. PROSIM, PROSIM!! Zaposlen sem v javnem sektorju, JANEZ, in sram me je, da sem nekako povezan z vami, ampak JANEZ, jaz DELAM! ŽE 20 LET DELAM!! PA VI??
kakšne gobe si jedel?

Napiše točno to kar je res in sedaj je jedel gobe, katere te full zanimajo izvor. Gotov si. Začni pakirat.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
Volili nismo to kar imamo. To smo dobili. Vollitve pa bodo, kadar bodo, ker je popolnoma vseeno ali je Janša v koaliciji ali v opoziciji, vedno deluje proti ljudstvu. Edina rešitev za Slovenijo je lustracija. Vsi, ki so bili vsaj en dan člani ZKS, ne smejo več kandidirati. To žrtev moramo storiti, če hočemo temu ljudstvu dobro, da se rešimo Janeza Janše.
dvajset let prepozno. Takrat smo bili nekaj kot bolj civilizirani pa smo zasrali. Mi pa ti razloži kje boš dobil evidence kdo je bil član ZK ? Kaj bo rekla na to Musarca ?
Si se morda že zavedel da prodajaš prazno slamo ? Danes je kaj takega nemogoče izvest ker ni več (verodostojnih)arhivov. Še pomniš UDBA.net in galamo okrog tiste strani, pa je bilo samo kup nekih podatkov, brez glave in repa.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Fastly pravi:
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
JANEZ! jaz razumem,da ni denarja, razumem, da ga je zmanjkalo...JANEZ moj,ne razumem pa KAKO ga je zmanjkalo.?KAKO?? Vsak dan, vstajam ob šesti, grem v službo delam minimalno do tretje ure, popoldan poskrbim za otroke in njihove dejavnosti, zvečer samo še "padem dol" in jutri ista zgodba, pojutrišnjem zopet..do danes..Ti pa meni poveš, da je zmanjkalo, KAKO JANEZ, KAKO? Kaj ste pa počeli ljubi moj JANEZ, saj vem ti nisi nič kriv, krivi so oni, oni pa povedo" mi nismo nič krivi, krivi so oni", ampak vsi VI in ONI ste na oblasti zadnjih dvajset let. JAZ in meni podobni hodimo v službe zadnjih dvajset let in delamo, kar VI in ONI ukažejo...pa je zmanjkalo..KAKO JANEZ, KAKO?? POVEJTE, PRIZNAJTE, da ste nesposobni tako ONI kot VI, odidite in nam pustite živeti, saj ste dovolj nabrali "beri nakradli"....za nas, ki delamo žal ni ostalo nič...MAR NE JANEZ. JANEZ mi razumemo, da je zmanjkalo, KAJ PA VI JANEZ? VI RAZUMETE?? Lepo prosim odidite, vse vam bo odpuščeno,samo pustite nam, da se znajdemo sami, MI LJUDJE. PROSIM, PROSIM!! Zaposlen sem v javnem sektorju, JANEZ, in sram me je, da sem nekako povezan z vami, ampak JANEZ, jaz DELAM! ŽE 20 LET DELAM!! PA VI??
kakšne gobe si jedel?

Napiše točno to kar je res in sedaj je jedel gobe, katere te full zanimajo izvor. Gotov si. Začni pakirat.
Ja res je začel bom pakirat če ga boste kaj preveč srali, pa če bo selnga selim samo sedež firme na Koroško k hajmadinstovcem pa bom raje njim plačeval davke vi pa crknte. Pa verjamem da ne bom edini.....
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.914
557
113
Spet eno samo izsiljevanje. Če ne bo fiskalnega pravila, bomo nelikvidni. Če ne bo slabe banke, ne bo delovnih mest. Če ne bo proračunskega presežka, Hrvaška ne bo šla v NATO. Če Slovenija ne bo pomladna, je ne bo. Če nimamo svojega denarja za razvoj in javne razpise, nam niti Evropa niti bog ne moreta pomagat. Dokler bo ta vlada lajnala svoje otročje monologe, bo pač vse po starem. Nihče je ni volil, nihče ji ne verjame in je potemtakem tudi nihče ne rabi. Povečanje sredstev za razvoj s 109 mio na 130 mio nam bo dalo približno toliko zagona, kot če vladni urad za informiranje svojo izjavo še dvakrat ponovi na radiu in televiziji. Oprostite, ampak zadeva se zdi precej za lase privlečena. Letošnje leto je bilo katastrofa, 21 mio več v razvoj, pa se ne ve niti česa, čemu, komu, pod kakšnimi pogoji in za kaj - le koga lahko te številke prepričajo? Ob 600 mio vlaganj v kurjenje lignita je naša perspektiva odvisna od 21 mio za razvoj?!
 

turbox

Pripravnik
29. dec 2011
529
0
16
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Citat:
Uporabnik nacek pravi:
Volili nismo to kar imamo. To smo dobili. Vollitve pa bodo, kadar bodo, ker je popolnoma vseeno ali je Janša v koaliciji ali v opoziciji, vedno deluje proti ljudstvu. Edina rešitev za Slovenijo je lustracija. Vsi, ki so bili vsaj en dan člani ZKS, ne smejo več kandidirati. To žrtev moramo storiti, če hočemo temu ljudstvu dobro, da se rešimo Janeza Janše.
dvajset let prepozno. Takrat smo bili nekaj kot bolj civilizirani pa smo zasrali. Mi pa ti razloži kje boš dobil evidence kdo je bil član ZK ? Kaj bo rekla na to Musarca ?
Si se morda že zavedel da prodajaš prazno slamo ? Danes je kaj takega nemogoče izvest ker ni več (verodostojnih)arhivov. Še pomniš UDBA.net in galamo okrog tiste strani, pa je bilo samo kup nekih podatkov, brez glave in repa.
Vse ima rep in glavo,kdor hoče videti.
http://www.gibanje-ops.com/nujen-projekt-ops/udbanet
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Nič ne bo nucalo in kakršen koli enostaven ukrep ne bo nič pomagal!

Treba je na novo napisati kpl. ustavo in pravno zakonodajo, v zakonu uvesti osebno odgovornost, ki jo mimogrede nekateri še vedno nosimo, npr. s.p. organizacije, za razliko od d.o.o. in managerskih pogodb, pa državnih uslužbencev kot so poslanci, svetovalci, ...

... torej zadevo pripraviti v roku kakih treh mesecev in ob startu po novi ordnungi istočasno zamenjati kpl. upravni aparat, vključno z referenti na občinah (sicer nismo naredili nič!) .

V sistem nazaj vgraditi varovalke, kot je bil nekoč SDK , kriminalistične ... , ki odgovarjajo neposredno predsedniku države.

Te varovalke so v vsakem sistemu ključnega pomena, pri nas so pa bile zavestno odstranjene v cilju divjega privatiziranja!

Poiskati vse tatove tega divjega privatiziranja iz preteklosti in jih privesti nazaj, kaznovati po NOVI zakonodaji, ne tej, katero sedaj izvajamo! V ta namen bi ustanovil posebno službo z neomejenimi pooblastili, odgovorno direktno predsedniku države.

Tudi Predsednik vlade bi moral biti podrejen Predsedniku države.


Aja, norma 3 mesece? Če se bi kdo slučajno tu zasmejal, bi ga (zelo rad) po zobeh
10.gif
. Delajte, kjurbe, prej ste si vzeli pa kar 20 let časa za legalno krajo, ki ste jo izvajali preko volitev in referendumov! Poleg tega vas je čez vsako mero dosti, saj ste se množili kot podgane, fakultete so kar 20 let bruhale študirano mladino v JU, s tem, da jim je bilo sugerirano, da je to prava perspektiva, medtem ko gospodarstvo ni! Torej vas je več kot dovolj in 3 mesece je pravzaprav velikodušno!

Koliko je pri nas volivec kriv? Samo toliko, ker je šel na volitve in volil najbolj simpatičnega . Ni profesionalni politik, ni seznanjen z raznimi podrobnostmi v tekoči politiki, tudi ni vešč temu delovanju, ker je njegov način razmišljanja pošten in dobronameren. Njegovo delo je Delo , z veliko začetnico.
Zato je pa tudi volil tistega, ki ga je! Kaj je pa sedaj delo tistega tega ?

Ko se bo Slovenija prebudila v (obubožano) jutro in spoznala, da je delo čast in dolžnost, torej takrat nam bo pa zasvetila tista lučka na koncu predora!
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
In zakaj bi ti zdaj tako grozno povečal vsa pooblastila predsedniku? Da nam bo en sam potencialni sluzavi Turk vladal?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.613
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
To je edino kar je zmotilo, pa vendar je to malenkost, ostalo je napisano tako kot bi moralo biti, res pa bi odpadlo večino politikov in ostalega gnoja, se pravi podkupljeni sodniki, tožilci, ....
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
In zakaj bi ti zdaj tako grozno povečal vsa pooblastila predsedniku? Da nam bo en sam potencialni sluzavi Turk vladal?

Zato, ker ni logično to, kar se gremo. Šef je lahko samo eden in samo eden! Če sta dve kuharici v nedeljo dopoldne v kuhinji, se še župa prižge!

Za osebo, ki bo to funkcijo nosila, pa kar ti povej želje, kake lastnosti naj ima! Ni nič utopičnega, je pa pošteno. Pa povezano z novo ustavo, ki jo že nekaj let omenjam in želim.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.613
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Preberi še ostalo!


Treba je na novo napisati kpl. ustavo in pravno zakonodajo, v zakonu uvesti osebno odgovornost, ki jo mimogrede nekateri še vedno nosimo, npr. s.p. organizacije, za razliko od d.o.o. in managerskih pogodb, pa državnih uslužbencev kot so poslanci, svetovalci, ...

... torej zadevo pripraviti v roku kakih treh mesecev in ob startu po novi ordnungi istočasno zamenjati kpl. upravni aparat, vključno z referenti na občinah (sicer nismo naredili nič!) .

V sistem nazaj vgraditi varovalke, kot je bil nekoč SDK , kriminalistične ... , ki odgovarjajo neposredno predsedniku države.

Te varovalke so v vsakem sistemu ključnega pomena, pri nas so pa bile zavestno odstranjene v cilju divjega privatiziranja!

Poiskati vse tatove tega divjega privatiziranja iz preteklosti in jih privesti nazaj, kaznovati po NOVI zakonodaji, ne tej, katero sedaj izvajamo! V ta namen bi ustanovil posebno službo z neomejenimi pooblastili, odgovorno direktno predsedniku države.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
To je edino kar je zmotilo, pa vendar je to malenkost, ostalo je napisano tako kot bi moralo biti, res pa bi odpadlo večino politikov in ostalega gnoja, se pravi podkupljeni sodniki, tožilci, ....

Kaj je zmotilo? Priimek Turk?

Prvi v 20. letih naše zgodovine je, ki se ga je sploh slišalo. Prvi predsednik je samo hodil po javnih prireditvah in hribih, drugi je počasi umiral in na koncu nam tudi je ! Tega sedaj se je pa že tudi slišalo tu in tam, pa je aktualna vladajoča klika to razumela in reagirala kot godrnjanje in negativno kritiko, namesto da bi si vzela k srcu in popravljala kikse.

Zakaj hudiča pa imamo in živimo Predsednika države? Da ga bomo na oltarju gledali? Potem je bolje in ceneje, če si naredimo lesenega!

Ne, Predsednik države je Predsednik države in s svojimi deli odgovoren kpl. Sloveniji. Predsednik vlade je pa odgovoren neposredno Predsedniku države, materialno in moralno! In tako naprej.

To je tisočletja stara in preverjena hierarhija, ki se zgodovinsko obnese na človeškem nivoju. Vsa ostala eksperimentiranja pa raje izvajajte v zimbabveju ali čangarulandiji, če se vam bodo pustili.