Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.396
15.358
113
Ko se bodo odprle vse karte in bo blejanje potihnilo ga boš še podaril......
grims-1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.396
15.358
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Lej poštenjaka, pride na rubež, kjer mulec dolguje 3 mio EUR in verjetno prepričuje rubežnika in upnikovega odvetnika, da za 14 preložijo, da se bo plačalo in "uredilo".

Uredilo pa se je tako, da so nategnili v živ mozak upnika, izvršitelja ter celo Slovenijo.

beeee...To so sproducirali na Trstenjakovi. 100% ...beeeee
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa tam se ne bodo samo karte odprle ...

Citat:
Zoran Jankoviæ je najbogatejši slovenski politik (sledi mu Gregor Golobič) in eden najbogatejših Slovencev. Pod palcem naj bi imel najmanj 30,6 milijona evrov. Kljub temu se je udeležil nedavnih protestov zoper bogatenje peščice na račun 99 odstotkov ljudi. Tudi županovanje Ljubljani naj bi finančno koristilo Jankoviæu: Jankoviæeva družina je po nekaterih ocenah zaslužila najmanj 5,6 milijona evrov samo s 5. julijem 2010 sprejetim občinskim prostorskim načrtom MOL-a. Narasla je namreč cena zemljišč, ki jih imajo v lasti člani družine Jankoviæ. Če bodo na teh zemljiščih zgradili stanovanjske prostore, pa bodo člani družine Jankoviæ lahko po nekaterih ocenah imeli prihodek 54 milijonov evrov

Lepo vam pleni po Ljubljani.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tak med nami.

Od kod pa njemu takšno premoženje? kljub verjetno solidni direktorski plači, so vsi živeli na veliki nogi.

Kakšno premoženje? Saj je v eni drugi temi Nigel razložil, da Nimazasol.
cool-1.gif
Sicer je pa Zoki enkrat sam povedal, da je, ko je postal direktor Mercatorja, dal hišo pod hipoteko in za ta denar kupil delnice Mercatorja. Če se dobro spomnim, so pridobile v času njegovega direktovanja kak 50 kratnik vrednosti. Bo Nigel sigurno bolje vedel.

Uporabi iskalnik preden butneš traparijo - nisem se jaz izmislil zgornje skovanke, niti je nisem uporabil.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Ob prihodu Jankoviæa na Mestni trg je dolg Ljubljane znašal 39 milijonov evrov. Prebivalci drugih slovenskih občin so bili lani v povprečju zadolženi za 222 evrov, Ljubljančani pa za 681 evrov. Letos so v povprečju Ljubljančani zadolženi že za 760 evrov. Ljubljančan je danes več kot trikrat bolj zadolžen od povprečnega prebivalca druge občine. Lani je samo zadolževanje Ljubljane dosegalo 60 odstotkov vsega zadolževanja občin v državi. Ljubljana je imela na začetku mandata sedanjega župana, leta 2007, 32,5 milijona proračunskega presežka, lani pa 26,7 milijona proračunskega primanjkljaja.

Uspešen model zadolževanja
hysterical-1.gif

Pa saj je nor. Itak da je lahko vse obnovil in pozidal, če je tak noro zadolžil mesto. Saj Mercator je povsem enaka zgodba.

Electa pa povsem razsuta. To je pravi gospodarstvenik.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:

Uporabi iskalnik preden butneš traparijo - nisem se jaz izmislil zgornje skovanke, niti je nisem uporabil.

Sory, saj nisem napisal nič slabega o tebi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.396
15.358
113
To sploh nima veze, veš koliko dobrega je naredil še zraven za Ljubljano, toliko, da se lahko vse skupaj šteje kar kot odpustek......
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Ob prihodu Jankoviæa na Mestni trg je dolg Ljubljane znašal 39 milijonov evrov. Prebivalci drugih slovenskih občin so bili lani v povprečju zadolženi za 222 evrov, Ljubljančani pa za 681 evrov. Letos so v povprečju Ljubljančani zadolženi že za 760 evrov. Ljubljančan je danes več kot trikrat bolj zadolžen od povprečnega prebivalca druge občine. Lani je samo zadolževanje Ljubljane dosegalo 60 odstotkov vsega zadolževanja občin v državi. Ljubljana je imela na začetku mandata sedanjega župana, leta 2007, 32,5 milijona proračunskega presežka, lani pa 26,7 milijona proračunskega primanjkljaja.

Uspešen model zadolževanja
hysterical-1.gif

Pa saj je nor. Itak da je lahko vse obnovil in pozidal, če je tak noro zadolžil mesto. Saj Mercator je povsem enaka zgodba.

Electa pa povsem razsuta. To je pravi gospodarstvenik.

A ti te podatke dobivaš s politikisa? Preveri recimo dolg na prebivalca v Kopru ali Gornjem Petrovcu. Hint: več kot dvakrat višji
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.396
15.358
113
Dobra
grin1.gif


Ampak oboje napoveduje prihod novega obdobja in goreča mestna hiša napoveduje boljše novo obdobje oz. boljše nove čase kot pa klasične lučke, katerih smo že (skoraj) vsi siti :p
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
Defintivino upam da čaka Maribor novo obdobje, dobro obdobje brez župana Kanglerja :D
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Zdej pa lahko prenehate že vsi po vrsti nabijati kako grozno je Lj zadolžena in kakšne nore denarje si je Jankoviæ nabral v 5 letih županovanja. VEČINOMA so samo natolcevanja in izkrivljanje resnice desničarskih cajtngov, nekateri jim pa slepo verjamete. Zgleda že drži 100 krat ponovljena laž postane resnica... Dajte enkrat s svojo glavo razmišljat! Ali ni zanimivo, da so vedno samo govorice okoli Jankoviæa vsi samo kao, naj bo, mogoče, verjetno, neuradno.... Sicer ne pravim, da kakšna zadeva ne drži. Vendar nikakor ni tako hudo.

Glede delnic Merkatorja je jasno - kupil takrat, ko so bile še zelo poceni napram zdaj, bil je direktor, vsak ki zaupa v podjetje bo kupil delnice, ali ni logično?? Vse ostalo so natolcevanja glede tega.

Zadolženost LJ?? Pa kaj vam res ni jasno, da so bila taka hujskaška natolcevanja deničarjev že ničkolikokrat demantirana in dokazana, da ne držijo. Kdor noče slišati, ne bo slišal! Preden je Jankoviæ prevzel LJ je že bila zadolžena cca 60 mio. Zdaj je okoli 120 mio, s tem da je narejenega več kot prej v 20 letih! Brez denarja ni investicij, kaj tega ne razumete?? Rajši bi imeli zanemarjeno LJ, samo da nebi bil Jankoviæ župan. Važno, da se v SLO ves čas obtožuje, hujska in so vsi nevoščljivi. Če bi toliko kot pravite vzel v žep, verjetno nebi bilo toliko narejenega, s tem, da mu je Janša vzel 60 mio eur na leto!! Katere so predhodni župani (županje) imeli! Če gledamo procentualno glede na velikost pa je LJ daleč od tega da bi bila najbolj zadolžena občina! Poleg tega je še daleč pod zakonsko mejo! Kje so pa ostale občine procentualno, ko se jih nič ne omenja? To so ponovno te manipulacije.

Ne verjemite toliko desničarskim hujskaškim medijem!
 

nacek

Guru
13. okt 2012
2.914
557
113
pobral iz neta

nippon<< 04.12.2012 16:08:58
1
Pismo policista policistom: Ne bom udaril lačnega soseda
Nikoli nisem in ne bom pretepal lačnih! Ne bom! In to na ukaz?
Spoštovani policisti - sodelavci, prijatelji, očetje in matere slovenskih otrok, otroci slovenskih staršev.

Bila je vojna. Bilo je nasilje. Stopili smo v bran novi Sloveniji in jo uspešno ubranili, saj smo želeli samostojnost in lepše neodvisno življenje. Enotni smo bili takrat in verjamem, da bomo enotni sedaj, ko smo ujeti v zaporu slovenske politike, levih in desnih, ujeti v diktaturi Janeza Janše, disocialno motene osebe, ki nas vodi in ki je vpregel tudi Vinka Gorenaka, našega izdajalca, ki nam je uredil tudi to, da dobivamo v nekaterih primerih varstvene dodatke, da dosežemo minimalno plačo.

In tistega Gorenaka, ki je kot izdajalec svojih sodelavcev napisal za skoraj cel rednik uradnih zaznamkov, s katerimi je izdajal sodelavce, jih »tožaril«. Ta isti nam govori, katera smer je prava ...

Ta isti zatiralec demokracije je to, spoštovani. In postali smo del vstaje. Vseslovenske vstaje, ki ima dva pola. En pol je narod, ki hoče izkoreniniti totalitarno diktaturo vlade, in drugi pol, ki ga predstavlja peščica nenasitnih lahko vodljivih sprijenih materialistov, ki pozablja, da smo Slovenija ljudje. Tisti preprosti, tisti za trakom, čistilke, šoferji, kuharji, učitelji, vojaki, policisti ..., tisti z lopatami v rokah, mehaniki. Skratka ljudje, naši sosedje, naši starši, naši otroci ... To smo mi. Kri in srce Slovenije. Slovenija niso in ne bodo politične elite. Ne leve, ne desne. Ampak ta prave. Mi!

Ne morem se načuditi, ne morem verjeti, ne bom se sprijaznil, da policisti vedno pogosteje obravnavamo kazniva dejanja, pri katerih ljudje v trgovinah ukradejo žemlje in paštete, ko ukradejo gorivo na bencinskih servisih in še sto življensko pomembnih stvari. Dragi moji, ti niso kriminalci, samo lačni so. To delajo, da živijo, da preživijo. Da preživijo v Sloveniji, ki naj bi postala druga Švica. Ne da se več živeti. In ti so obsojeni ... pravnomočno. Tajkuni, vladajoči in župani pa nikoli. Zato samo sporočilo vladi: še vedno sem človek, še vedno vem, kaj je prav, tudi ko nadanem čelado, neprebojni jopič, gumijevko ali tomfo.

Gorenak in Janša ter vsi ostali levi in desni: Ne bom več nikoli udaril po tistem, ki demonstrira. Ne bom udarjal po lačnih ljudeh, katerih trpljenje je posledica vaše prepotentne nesposobnosti in sprijenosti! Ne bom udarjal po ljudeh, ki imajo prav. Ne bom udarjal po lačnem sosedu, sinu, očetu materi sestri ...

Nikoli nisem in ne bom pretepal lačnih! Ne bom! In to na ukaz?

Jaz ne. Hvala, nisem tako vzgojen.

Kaj pa ti, spoštovani sotrpin, sodelavec, prijatelj?

Politično nisem bil nikoli opredeljen. Nikoli komunist. Moje pisanje je nastalo zato, ker moj 5-letni sin čez 3 mesece praznuje rojstni dan. Da ne more povabiti sošolcev, sem mu že povedal. Nimamo denarja, čeprav sva oba z ženo izobražena. Obsedel je brez besed, le debele solze so ga bile. Obljubil sem, da bo drugo leto imel veliko zabavo. Pa še to sem najbrž lagal. In prav zato, zaradi solz, ker sem pošten in sem moral lagati lastnemu otroku, zaradi nesposobne diktatorske politike s krdelom marionet brez občutka za delavce javnem in zasebnem sektorju sem spisal to pismo. Spisal sem pismo in spustil bom ščit, odložil čelado, opustil ukaz. Jaz sem del vas, Spoštovani ljudje. Na vas se lahko obrnem samo še s prošnjo:

Glede na maščevalno politiko Vinka Gorenaka vas prosim, če ima sploh še kdo kako službo kje, da mi jo rezervira. Gorenak me bo našel in odpustil zaradi krivdnih razlogov. Zaradi tega pisanja. On to zna - preverjeno. Hvala vam. Svoje mišljenje vam podajam zastonj. Moje plačilo bodo vaši všečki! Hvala.

Za vlado, leve in desne, pa le še to:

GOTOFI STE!!! SPUSTILI BOMO ŠČITE.

Policist
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Politično nisem bil nikoli opredeljen. Nikoli komunist. Moje pisanje je nastalo zato, ker moj 5-letni sin čez 3 mesece praznuje rojstni dan. Da ne more povabiti sošolcev, sem mu že povedal. Nimamo denarja, čeprav sva oba z ženo izobražena. Obsedel je brez besed, le debele solze so ga bile. Obljubil sem, da bo drugo leto imel veliko zabavo. Pa še to sem najbrž lagal. In prav zato, zaradi solz, ker sem pošten in sem moral lagati lastnemu otroku, zaradi nesposobne diktatorske politike s krdelom marionet brez občutka za delavce javnem in zasebnem sektorju sem spisal to pismo. Spisal sem pismo in spustil bom ščit, odložil čelado, opustil ukaz. Jaz sem del vas, Spoštovani ljudje. Na vas se lahko obrnem samo še s prošnjo:

Nesposoben je kvečjemu sam. Jih dosti poznam, ki so imeli na izbiro pendrek ali pa drugo, boljšo službo, pa so takrat izbrali moč.
roza.gif


Tole je bilo spisano po prvi vstaji v MB.

Prvo je mlatil folk, zdaj bi pa sodeloval.

Citat:

Ne morem se načuditi, ne morem verjeti, ne bom se sprijaznil, da policisti vedno pogosteje obravnavamo kazniva dejanja, pri katerih ljudje v trgovinah ukradejo žemlje in paštete, ko ukradejo gorivo na bencinskih servisih in še sto življensko pomembnih stvari. Dragi moji, ti niso kriminalci, samo lačni so. To delajo, da živijo, da preživijo.

Če etnični ukrade izpod 500€ sploh ne ukrepajo proti njemu. Æe meni ne verjamete povprašajte kako trgovko, kaj jim rečejo, ko pridejo delat zapisnik...
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
kako se je ivan danes sladko smejal, vi kar demonstrirajte, med tem pa je lepo prevzel gen-i,