Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Pa nimam nič proti Ljubljani, samo ne mi s takimi, kak je zdaj tam lepo.

Saj pa so v centru še vedno iste stavbe, če pa se je kje kaj obnovilo pa je to obnova.

Tisto kar vidimo novo, npr. Stožice pa so že od samega začetka naprej težka polomija.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.997
1.216
113
42
Ljubljana je prou lepa. Mi našega župana ne damo.
Za vašo občino se pa brigite sami.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
788
113
toti Maribor
Pa dej nehi no, seveda je lepo, lučke pa to
evil.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ljubljana je prou lepa. Mi našega župana ne damo.
Za vašo občino se pa brigite sami.

Z Jurčkom vred uživate.
priden.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Ljubljana je prou lepa. Mi našega župana ne damo.
Za vašo občino se pa brigite sami.

In dokler ste na tem stališču, ti vseslovenski protesti proti korupciji nimajo smisla.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Če Zoki krade je v redu, ker se lepo smeje. Nek normalno razgledan človek tako skorumpiranega župana kot je Zoki ne more podpirati. Kaj je z njegovimi ovadbami?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi to ni več noben kriterij.
Eno je, če imaš obtožbe za neke mizerije ko ti podatknejo, drugo pa so resne zadeve. V slednjem primeru se težko sklicuješ, da še ni obsodbe.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Sklicujem se na to, da ni obtožbe, ker sem prepričan, da je večina Zokijevih grehov sproducirana na Trstenjakovi in da zato tako mučkajo z obtožbami.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tak med nami.

Od kod pa njemu takšno premoženje? kljub verjetno solidni direktorski plači, so vsi živeli na veliki nogi.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.396
15.357
113
Aja oni imajo torej predale v Postojni in ostalo čez, tnx za info. Saj najverjetneje je to res, saj če bi bil Zoki za karkoli kriv, bi bil sigurno že davno tega obsojen, linčan, izgnan...ne glede na njegove veze in poznanstva. Kdaj so ti pa take stvari še pomagale pri oviranju preiskav in podobno oz. ti kakorkoli koristile, dajte no mir...... Vsem je jasno, da je on pa le poštenjak kot se zagre, edino sinovi ga nekaj hecajo in spravljajo na slab glas. Premoženja pa tako ali tako nima, so samo minusi na računih, Cipra pa lepo prosim ne omenjat.

rolleyes-1.gif


Ampak še vedno: Zoki - spoki!
cheer.gif


Še Hrvati se mu smejijo
rolleyes-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Pa nimam nič proti Ljubljani, samo ne mi s takimi, kak je zdaj tam lepo.

Saj pa so v centru še vedno iste stavbe, če pa se je kje kaj obnovilo pa je to obnova.

Tisto kar vidimo novo, npr. Stožice pa so že od samega začetka naprej težka polomija.

a lepo je sam novo?
dunajsko staro jedro.
mariborski lent..

za rit obrisat.

dej ne stresi takih, k to je pa zdej že smešno.

zame je lj vedno bila mal večja vas. nekaj let nisem bil v centru, pa živim v lj. ko sem šel v center, videl kako so uredili magistrat, tromostovje, staro lj, zdej kongresni. sem bil šokiran. poznam sliko iz sredine 90-tih, pa zdej, 2009 pa anprej.
med 97-09 nisem bil v centru.

verjamem, da ti razlike ne vidiš, sma en pa pljuvat. razlika je očitna.

kako s eje aksiralo pa ni tema tega posta.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tak med nami.

Od kod pa njemu takšno premoženje? kljub verjetno solidni direktorski plači, so vsi živeli na veliki nogi.

Kakšno premoženje? Saj je v eni drugi temi Nigel razložil, da Nimazasol.
cool-1.gif
Sicer je pa Zoki enkrat sam povedal, da je, ko je postal direktor Mercatorja, dal hišo pod hipoteko in za ta denar kupil delnice Mercatorja. Če se dobro spomnim, so pridobile v času njegovega direktovanja kak 50 kratnik vrednosti. Bo Nigel sigurno bolje vedel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zgleda, da vam je zoki zameglil um z lepimi pročelji.
Kar mejte ga in dobro, da imamo iVana, da Ljubljani ne da več davkoplačevalskega denarja, ki se potem brezplodno troši.

Tudi ta vaš Zoki je gotof, še slovensko ne zna.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik bizi pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Tak med nami.

Od kod pa njemu takšno premoženje? kljub verjetno solidni direktorski plači, so vsi živeli na veliki nogi.

Kakšno premoženje? Saj je v eni drugi temi Nigel razložil, da Nimazasol.
cool-1.gif
Sicer je pa Zoki enkrat sam povedal, da je, ko je postal direktor Mercatorja, dal hišo pod hipoteko in za ta denar kupil delnice Mercatorja. Če se dobro spomnim, so pridobile v času njegovega direktovanja kak 50 kratnik vrednosti. Bo Nigel sigurno bolje vedel.

Samo delnice še vedno ima a ne? in jih ne more prodati. Ne mi rečt da so ostalo nagrabili z dividendami.

Torej je merkatorski tajkunček.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
Čaka da bo dobil še prevzemno premijo (višjo ceno, ki se jo da doseči ko nekdo kupuje kontrolni delež).

Če bi bil RES tak poštenjak bi prodal zdaj in poplačal dolgove. Ker pa je vrednost delnice po letu 2008 tako padla, se bojim da ne bi bilo dovolj niti za njegove dolgove, kaj šele za Jurčkove.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po eni strani se ne čudim, da lahko Zoki vlada in ima takšne privržence, predvsem iz juga, saj so ti ponosni, da lahko njihov čoban vodi takšno mesto.

Gotof je!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej poštenjaka, pride na rubež, kjer mulec dolguje 3 mio EUR in verjetno prepričuje rubežnika in upnikovega odvetnika, da za 14 preložijo, da se bo plačalo in "uredilo".

Uredilo pa se je tako, da so nategnili v živ mozak upnika, izvršitelja ter celo Slovenijo.