Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Pa kaj bi ti?

Da moderira na javnem forumu?

Nas pol zmeče v jame.
hysterical-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Pa saj ima svoj pingvinski peskovnik istomislečih.
Lažeš.
Bil si med povabljenimi, veš kdo so člani in dobro veš, da niti slučajno ne gre za enakomisleče, ampak take, ki znajo tudi kaj napisati brez zaničevanja, posmehovanja, zmerjanja, podtikanja...

A si že pozabil, da si podforum zapustil na svojo željo in da si mi 21.7.2012 poslal ZS z naslovom "Fukn me ven"?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Pa saj ima svoj pingvinski peskovnik istomislečih.
Lažeš.
Bil si med povabljenimi, veš kdo so člani in dobro veš, da niti slučajno ne gre za enakomisleče, ampak take, ki znajo tudi kaj napisati brez zaničevanja, posmehovanja, zmerjanja, podtikanja...

A si že pozabil, da si podforum zapustil na svojo željo in da si mi 21.7.2012 poslal ZS z naslovom "Fukn me ven"?

a ste se mi vi..pingvinarji, ki trezno pišpete, non stop posmehovali in me imeli za butca? ker sem pisal kako je v riti vse?
a ste mi kupovali akrte?

in danes? a se ne dogaja nekaj zarad tistega kar je mekani kot blaznež pred letom že napisla. gremo v kuhac in šaltamo v višjo brzino.

vi pa vaše konstruktivno in argumentirano pisanje..uspel ste argumentirat da ma bik vime..'enopalično'..to je cela znanost vas zanesenjakov.
in pol prčakuješ, da bo spodoben državljan, z iq nad temperaturo zimske soče sodeloval pri vas...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Jap.

Če mi družba ni všeč grem.

Se pa spomnem, kaka panika je nastala, ko je bil objavljen Softijev topic.
hysterical-1.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Jap.

Če mi družba ni všeč grem.

Se pa spomnem, kaka panika je nastala, ko je bil objavljen Softijev topic.
hysterical-1.gif

je ne...fak..ta retard bo vidu kaj pišemo o njemu...fak..vse nas bo pomrl..zmetu v jame...rove..fojbe.

jadni moji belčki..desni fanatiki, ki ne vidijo dle kot prek desne rame
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Jap.

Če mi družba ni všeč grem.

Se pa spomnem, kaka panika je nastala, ko je bil objavljen Softijev topic.
hysterical-1.gif

(In zato si praktično identično druščino povabil v svoj podforum? Komu lažeš? Sam sebi?)

EDIT: Sori - napačen podatek
 
Nazadnje urejeno:

warpaint

Pripravnik
6. jul 2011
198
1
18
Nord
Vidva (trije štirje) ste dodobra off.

Zjutraj sem si pr kofetu na 24ur ogledal, kaj je JJ klobasal o aktualnem stanju v državi. Skoraj 15 minut tragičnega monologa z na trenutke tresočim se glasom. Vsi drugi s(m)o krivi, samo on in njegovi ne. Dasiravno sem bil že dobro izpraznjen, sem moral še enkrat v cesarjeve prostore.