Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Janša je zapustil državo in imel popoldne fototermin v Albaniji.

Sreda, 28. novembra 2012
15.45 Prihod predsednika Vlade Republike Slovenije Janeza Janše in delegacije na mednarodno letališče 'Matere Tereze' v Tirani,

Fototermin!

18.30 Udeležba predsednika Vlade Republike Slovenije Janeza Janše na slovesnostih ob 100. obletnici samostojnosti Republike Albanije


Med množico ljudi, ki so se zbrali v albanski prestolnici, so ob obletnici razdelili tudi 18-tonsko torto. Berisha je sicer predlagal, da bi spekli okoli 2000 ovac, a so ta načrt opustili zaradi nasprotovanja borcev za pravice živali.

Boge ofce, skor so ble gotove
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Janša je zapustil državo in imel popoldne fototermin v Albaniji.

Sreda, 28. novembra 2012
15.45 Prihod predsednika Vlade Republike Slovenije Janeza Janše in delegacije na mednarodno letališče 'Matere Tereze' v Tirani,

Fototermin!

18.30 Udeležba predsednika Vlade Republike Slovenije Janeza Janše na slovesnostih ob 100. obletnici samostojnosti Republike Albanije


Med množico ljudi, ki so se zbrali v albanski prestolnici, so ob obletnici razdelili tudi 18-tonsko torto. Berisha je sicer predlagal, da bi spekli okoli 2000 ovac, a so ta načrt opustili zaradi nasprotovanja borcev za pravice živali.

Žal mi je, da nisem tam...
frown-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Bi mi lahko odgovoril na eno preprosto vprašanje?

Kaj imaš ti s temi jamami? se ti ponoči prikazujejo al si koga tam izgubil?
Ker jaz sem tudi izgubil sorodnike v koncentracijskem taborišču pa tega oz. holokavsta ne omenjam na vsakem koraku.

Dajmo se pomenit o jamah in tistih vozovih z dojenčki (večih vozovih po tvoje).

Pa dajmo to v eni drugi temi, povsem normalno, brez tvojih diagnoz in ostalega.
priden.gif


p.s.
sicer si zrel za novo titulo

Jamski pingvin

Škoda tebi razlagati, nimaš mentalnih kapacitet, da bi dojel... Ne gre za jame, gre za obravnavanje drugačemislečih...

Se je že Rode dolgo tega vprašal, kaj je narobe z našo šolo, da se mladi v druga mnenja zaganjajo kot nemški ovčarji. Seveda sporočila nekateri niso hoteli razumeti (nekateri ga pa ne morete).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj Albanija je lepa, vsaj to, kar sem letos videl, me je zadeva kar presenetila, bo treba še ponoviti.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Bi mi lahko odgovoril na eno preprosto vprašanje?

Kaj imaš ti s temi jamami? se ti ponoči prikazujejo al si koga tam izgubil?
Ker jaz sem tudi izgubil sorodnike v koncentracijskem taborišču pa tega oz. holokavsta ne omenjam na vsakem koraku.

Dajmo se pomenit o jamah in tistih vozovih z dojenčki (večih vozovih po tvoje).

Pa dajmo to v eni drugi temi, povsem normalno, brez tvojih diagnoz in ostalega.
priden.gif


p.s.
sicer si zrel za novo titulo

Jamski pingvin

Škoda tebi razlagati, nimaš mentalnih kapacitet, da bi dojel... Ne gre za jame, gre za obravnavanje drugačemislečih...

Se je že Rode dolgo tega vprašal, kaj je narobe z našo šolo, da se mladi v druga mnenja zaganjajo kot nemški ovčarji. Seveda sporočila nekateri niso hoteli razumeti (nekateri ga pa ne morete).

In zakaj se obremenjuješ s tem, ker ljudje ne razumejo tvoje resnice?
Za tvojo subjektivno resnico obstaja še objektivna od katere po moje ti glede vprašanja jam kar precej odstopaš.

Odpri novi topic, vsi te bomo poslušali, če bo le zmogel lepo napisati, na nekem nivoju iznad jamskega pingvina.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Če si bil takrat dol potem veš da se takrat ni razbijalo, torej ne mešaj jabolk in hrušk.
Pa še ena stvar je zelo pomembna. Če bi ti imel lokal , trgovino , hišo,.... nekje v bližini trase protestov bi bilo najbrž tudi v tvojem interesu da polcaji posredujejo in naredijo red preden ti vse razbijejo.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Prej bo kamen frčal, kot ti kaj dojel.

Boštjan M. Zupančič je vedel kaj govori: "...Vem za konkretne primere ljudi, ki so bili retardirani in so naredili pravno fakulteto, ker jih nihče ni vprašal, koliko je dva in dva. Potem so takrat na isti način prihajali skozi pravosodni izpit."
Kdaj te je srečal?
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Prej bo kamen frčal, kot ti kaj dojel.

Boštjan M. Zupančič je vedel kaj govori: "...Vem za konkretne primere ljudi, ki so bili retardirani in so naredili pravno fakulteto, ker jih nihče ni vprašal, koliko je dva in dva. Potem so takrat na isti način prihajali skozi pravosodni izpit."
Kdaj te je srečal?

467716-post_slo.gif
al si prjazn
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj to menda veš, da omenjeni gospod nima opravljenega pravosodnega izpita, kar pomeni, da v Sloveniji sploh ne more opravljati sodniške funkcije in še kakšne, ki to zahteva. Zamudil je tudi, da bi ta izpit dobil brez truda, ko so ga včasih talali, če si imel naziv dr.

Upam, da ti je ta informacija osvetlila objektivno resnico, o kateri sem pisal.

Škoda, da si tako nekorekten in si iztrgal iz konteksta in nisi še pokazal potem odgovora sodnika, ki mu je odgovoril prav to, o čemer sem pisal...

Kar nora situacija.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
V odmevih je polcaj razlagal da že pregledujejo posnetke izgredov in da bodo izgredniki najdeni....brrrrrrr kar zmrazi, al bo drago......
grims-1.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Janša pač iz dneva v dan dokazuje, da je le en slovenski Putin wannabe in nič drugega, Gorenak pa je njegov glasnogovornik.

S solzilcem in konji nad protestnike torej...Janša...[cenzura] domobranska..

Za drogeraše, balkanske bojevnike, Tovšakovo, Zidarja, Jankoviæa..je "pravna država"...za narod pa solzilec.

Veš kaj Janša, meni je žal, da s eje Roška zgodila...JLA je vedela, kaj dela..očitno..

Lahko se imaš za Evropejca, demokata..žal si amo en mali zafrustrirani slovenski Putin..Tvoje razumevanje demokracije je rusko, policija pa navajena tudi rusko komentirati proteste in jih rusko nasilno zatreti.

To zblojeno SDS falango lahko podpirajo smao še največji fanatiki.

Janša...če bo treba za to..da padeš..volit Srba...ga pač bom..

Ker tebe, Kanglerja, Rodeta...Zvona...enostavno več ne morem videt...mi grete na kozl.

Bljak.

Kasius...nekoč tvoj volilec..
 
Nazadnje urejeno:

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.049
6.863
113
ksz

Sem danes govoril z enim kolegom na sihtu o roski...pa je sicer kar ociten levicar...

Je rekel...saj takrat na roski tud ni blo organizatorja...je bilo spontano...nas je skoraj kap kolko se jih je zbralo...se roze so nam dajali...

In ko razmisljam - jaz verjamem da so nekateri provokatorji bili naroceni. Da so zeleli ocrnit folk. Ampak to verjamem za maribor. V LJ pa ni bil nihce narocen. Tisti ki so razbijali so bili huligani in pa povprecen folk ki ga je notri potegnilo dogajanje...pac vidli so da se dogaja, adrenalin...pa je se on vrgel kocko...znorel, sprostil ventile in dal iz sebe jezo...

Pa naj da iz sebe jezo...naj krici, naj zazge ivanov plakat.... Ko se zacne pa metat kocke, petarde...eee takrat je pa konc... In ni problem teh shodov huligani...teh je omejeno stevilo... Ampak obicen folk ki se mu utrga.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Saj ni cudno da se obicnemu folku trga ce je cela drzava v *****.
bonk.gif



Btw: ivan zorganiziral nujno sejo o hujskaskih medijih. Pa koga spet hecajo?????

http://www.zurnal24.si/vojno-stanje-ustvarjajo-clanek-173321

Danes je siol. Net objavi vasletov clanek z naslovom Zoran Jankovic je Ljubljanski Kangler, notri pa vsebina ki donesedno poziva k protestom. [cenzura] jim materna hujskaska, naj pred svojim pragom pometejo!
 

warpaint

Pripravnik
6. jul 2011
198
1
18
Nord
Se močno strinjam z Mahonyem. Tako glede naročenih debilov, kot glede ljudi, ki jih je potegnilo zraven. In glede Roške
smile-1.gif

By the way, a ni čudno, da se na vseh lokacijah protestov skoraj vedno najdejo granitne kocke? Tako, prosto ležeče, v naravi...
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ksz

Sem danes govoril z enim kolegom na sihtu o roski...pa je sicer kar ociten levicar...

Je rekel...saj takrat na roski tud ni blo organizatorja...je bilo spontano...nas je skoraj kap kolko se jih je zbralo...se roze so nam dajali...

E ravno to je tista bistvena razlika , to vam govorim že dva dni
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
V odmevih je polcaj razlagal da že pregledujejo posnetke izgredov in da bodo izgredniki najdeni....brrrrrrr kar zmrazi, al bo drago......
grims-1.gif

če bodo uspeli kaj dokazati,da ne bodo dokazi izločeni kot je v navadi pri nas
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
ksz

Sem danes govoril z enim kolegom na sihtu o roski...pa je sicer kar ociten levicar...

Je rekel...saj takrat na roski tud ni blo organizatorja...je bilo spontano...nas je skoraj kap kolko se jih je zbralo...se roze so nam dajali...

In ko razmisljam - jaz verjamem da so nekateri provokatorji bili naroceni. Da so zeleli ocrnit folk. Ampak to verjamem za maribor. V LJ pa ni bil nihce narocen. Tisti ki so razbijali so bili huligani in pa povprecen folk ki ga je notri potegnilo dogajanje...pac vidli so da se dogaja, adrenalin...pa je se on vrgel kocko...znorel, sprostil ventile in dal iz sebe jezo...

Pa naj da iz sebe jezo...naj krici, naj zazge ivanov plakat.... Ko se zacne pa metat kocke, petarde...eee takrat je pa konc... In ni problem teh shodov huligani...teh je omejeno stevilo... Ampak obicen folk ki se mu utrga.

da ne boš imel občutka da vas samo kritiziram.v lj ste precej bolje pokazali kako se stvari streže kot v MB.verjetno je to tudi posledica pritiska javnosti.razgreteži so bili odstranjeni.zanimivo je to da kljub veliko manjšemu številu demonstrantov je bilo aretiranih več kot v MB