Ivan Janez Janša GOTOF JE!!

I

Izbrisan uporabnik #488

Na taki nivo niti v spamu mislim, da nihče ni prišel.

Če pa ti ne kapiraš politične satire, potem te je nekako tudi razumeti, da si upal kaj takega napisati o g. Janši.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik INKVIZITOR pravi:
Res je, res...Downonv sindrom, pa to.

Jest lahko to cel večer pišem, pa vi klikite SPAM kokr si želite. Kar je res, je res.

tvoj greh na tvoje otroke , so včas djal, ja na tvoje !
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ti se tud norca delaš, komentar je bil namenjen točno določeni osebi. Ti se pa ne delaj norca, ja kdo za vraga te je pa vzgajal?
Iz bolezni se ne dela norca mar ne ?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Janez Janša: Pravico do zborovanja ima vsak

Predsednika SDS so med drugim zmotile izjave notranje ministrice Katarine Kresal, s katerimi po njegovem prepričanju državljanom odreka temeljno ustavno pravico oziroma jih zmerja, ker jo zahtevajo. Kresalova uporablja enak besednjak, kot ga je leta 1988 uporabljal takratni šef Udbe Tomaž Ertl - da bi taka zborovanja ogrozila stabilnost države - pravi Janša.
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Ja pa kaj se ****** . Takrat ni nihče razbijal, ljudje so demonstrirali, mirno demonstrirali.
 

warpaint

Pripravnik
6. jul 2011
198
1
18
Nord
Janša je očitno pozabil, kaj so ljudje počenjali za NJEGOVO rit leta 1988. Demonstrirali. Pa jih kljub osovraženemu, mračnemu in sprevrženemu režimu nihče ni pretepal ali obmetaval s solzilcem.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik warpaint pravi:
Janša je očitno pozabil, kaj so ljudje počenjali za NJEGOVO rit leta 1988. Demonstrirali. Pa jih kljub osovraženemu, mračnemu in sprevrženemu režimu nihče ni pretepal ali obmetaval s solzilcem.

Točno tako.

Ker ni bilo nobene policije, konjev, kordonov, helikopterja itd. Ljudje so bili mirni.

Enako je bilo v Mariboru, napadla je policija, to je dejstvo.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik dsf pravi:
Ja pa kaj se ****** . Takrat ni nihče razbijal, ljudje so demonstrirali, mirno demonstrirali.

Čas je, da si počasi izbereš drugega idola. Janša je gotof. Zate bi bil primeren kak Miki Miška.
cool-1.gif
 

dsf

izbrisani
6. sep 2007
10.019
1
36
Citat:
Uporabnik warpaint pravi:
Janša je očitno pozabil, kaj so ljudje počenjali za NJEGOVO rit leta 1988. Demonstrirali. Pa jih kljub osovraženemu, mračnemu in sprevrženemu režimu nihče ni pretepal ali obmetaval s solzilcem.

Pozabljaš na bistveno ! MIRNO demonstrirali ne razbijali , ker če bi se vedli kot se vedete vi bi se drugače pisala zgodovina. Tu je bistvena razlika.
Ja pa pospamajte hiter da ne bo kdo prebral
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V Mariboru je bilo mirno zbiranje. Dokaz so moji videoposnetki.

Policija je napadla, ko se je dejansko mirno zbiranje počasi že redčilo, večina je že šla domov, policiji pa je bilo očitno dovolj in so hoteli iti tudi domov, da se vidijo na odmevih.
 
Nazadnje urejeno:

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik warpaint pravi:
Janša je očitno pozabil, kaj so ljudje počenjali za NJEGOVO rit leta 1988. Demonstrirali. Pa jih kljub osovraženemu, mračnemu in sprevrženemu režimu nihče ni pretepal ali obmetaval s solzilcem.
Smo 3x; nihče ni razbijal - bilo nas je po 40.000.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz
Kaj je revčki duševčki? Slabo kaže.
Se počutite kaj bolj možate? Ali se vam je podaljšal spolni organ? Imate kaj več denarja?

Citat:


Uporabnik jonny77 pravi:
Ni kaj, smo hitri in efikasni
Skoraj tako kot tisti v Hudi jami... danes drugačemisleče ukinjate s pritiskom na miško, jutri...?

A zmorete še osmič?
 
Nazadnje uredil moderator:

warpaint

Pripravnik
6. jul 2011
198
1
18
Nord
dsf, v Ljubljani sem bil (pred 24 leti, ne včeraj), v Mariboru pač ne. Ni bil moj namen ocenjevati policijske postopke v Mariboru. Če že provociraš z mojim vključevanjem v omenjene dogodke, pa sem mnenja, da bi se zadevo lahko uredilo precej drugače in mirneje. Mimogrede, če je bil shod nelegalen, neuraden, nenevemkakšenvseše, od kod potem tam toliko policije?
Namignil sem, pa očitno za nekatere zaletaveže ne dovolj očitno, da je velika večina politične "elite" izgubila stik z realnostjo. Stik z bazo. Baza pa je vse širša. In vse bolj jezna. Preberi si kake komentarje pod spletnimi članki. Ljudem ni več vseeno. Zadevo so začeli jemati osebno.
Razumeš?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Janša je zapustil državo in imel popoldne fototermin v Albaniji.

Sreda, 28. novembra 2012
15.45 Prihod predsednika Vlade Republike Slovenije Janeza Janše in delegacije na mednarodno letališče 'Matere Tereze' v Tirani,

Fototermin!

18.30 Udeležba predsednika Vlade Republike Slovenije Janeza Janše na slovesnostih ob 100. obletnici samostojnosti Republike Albanije


Med množico ljudi, ki so se zbrali v albanski prestolnici, so ob obletnici razdelili tudi 18-tonsko torto. Berisha je sicer predlagal, da bi spekli okoli 2000 ovac, a so ta načrt opustili zaradi nasprotovanja borcev za pravice živali.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz
Kaj je revčki duševčki? Slabo kaže.
Se počutite kaj bolj možate? Ali se vam je podaljšal spolni organ? Imate kaj več denarja?

Citat:


Uporabnik jonny77 pravi:
Ni kaj, smo hitri in efikasni
Skoraj tako kot tisti v Hudi jami... danes drugačemisleče ukinjate s pritiskom na miško, jutri...?

A zmorete še osmič?

Bi mi lahko odgovoril na eno preprosto vprašanje?

Kaj imaš ti s temi jamami? se ti ponoči prikazujejo al si koga tam izgubil?
Ker jaz sem tudi izgubil sorodnike v koncentracijskem taborišču pa tega oz. holokavsta ne omenjam na vsakem koraku.

Dajmo se pomenit o jamah in tistih vozovih z dojenčki (večih vozovih po tvoje).

Pa dajmo to v eni drugi temi, povsem normalno, brez tvojih diagnoz in ostalega.
priden.gif


p.s.
sicer si zrel za novo titulo

Jamski pingvin
 
Nazadnje urejeno: