iPhone ne dela na Si.mobilu

jakaj

Zelenc'
8. sep 2007
11
0
1
Z iPhoneom se na Si.mobilu ne da sprejemati klicev. Klicoci dobi "tu-ruuu-ruuut"
smile-1.gif


Z Mobitelom dela OK.

Se komu kaj sanja?
 

jakaj

Zelenc'
8. sep 2007
11
0
1
WOOT! Danes sem spet malo vstavil SIM, pa vidim da delujejo tudi dohodni klici! Super!


Sicer opazam da so rahli problemi z odhodnimi. Vcasih takoj ko kliknes "Call" faila, pa moras 2x poskusit, da se povezava vzpostavi.

Ker tudi stara Motorola L7 vcasih nekam dolgo "vztraja" pri povezovanju, malo sumim, da nekateri telefoni to kar avtomatsko retryajo.
 

EuroDJ

500. registrirani uporabnik
18. avg 2007
349
0
16
43
jaz sem prepričan da bo T-mobile dobil pravice za prodajo iPhona.

Apple pa Vodafone so po informacijah sprti, ker Apple ravno ne želi da Vodafone spremeni telefon v Vodafone temo
smile-1.gif


T-Mobile hrvaška pa bo verjetno tud dobil iPhone, ker zgleda da bodo dobili vsi T-Mobile operaterji. Če prodajo Telekom T-Mobilu potlej bo pri nas že naslednje leto pri Mobitelu ...
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Ko se je Vodafone dogovarjal za iPhone, je reč bila nekako takšna:
Delovni Stevo: Evo, revenue sharing, nam 9, vam 1.
Bojni strup Sarin: Jok Stevo, nam 10, vam 0.

In ni bilo biznisa.
smile-1.gif


Ogo
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik EuroDJ pravi:
jaz sem prepričan da bo T-mobile dobil pravice za prodajo iPhona.

Apple pa Vodafone so po informacijah sprti, ker Apple ravno ne želi da Vodafone spremeni telefon v Vodafone temo
smile-1.gif


T-Mobile hrvaška pa bo verjetno tud dobil iPhone, ker zgleda da bodo dobili vsi T-Mobile operaterji. Če prodajo Telekom T-Mobilu potlej bo pri nas že naslednje leto pri Mobitelu ...

Pa si videl že kdaj T-mobile brandan telefon?
rolleyes-1.gif
Kar se mene tiče, so Vodafone in T-mobile aparati enako "zlorabljeni".
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Nekje sem bral, da naj bi O2 v UK Applu dajal kar 40% od naročnine. Ne vem kolk je to res.. ampak sigurno pa Apple lepo zasluži.
13.gif

Samo za operaterje je to
uf-1.gif
ker, ko bodo enkrat še ostali izdelovalci za ekskluzivnost postavl take pogoje bodo operaterji moral dvignt cene storitev.
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Če se mene vpraša, se Apple kako leto ali dva pusti lepo na "hladnem", pa bo on prišel jokat operaterjem in ne obratno.
wink-1.gif

To, da je O2 odpisal 40% odhodkov Delovnemu Stevotu samo pomeni, da tam manjka še kak konkurent ali dva, saj so profiti očitno preveliki.
smile-1.gif

Namreč, jaz kot operater nekemu proizvajalcu telefonov niti pod razno ne bi podaril 40% prihodkov. Če bi Apple ponudil zastojn download glasbe iz iTunes Music Store, bi se dalo kaj zmenit okrog revenue sharinga. Tako pa celoten rizik in še subvencijo telefona prevzame operater, Apple pa samo lepo kasira. Kdor voli, nek izvoli.
stupid-1.gif


Ogo