Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.559
10.030
113
sem nekako mislil, da smo v 2024 že mimo te kemije, da bi se morali piti taki in podobni napitki...civilizacija res gre v 3pm. upanje nabolje bledi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.367
-1.401
63
sem nekako mislil, da smo v 2024 že mimo te kemije, da bi se morali piti taki in podobni napitki...civilizacija res gre v 3pm. upanje nabolje bledi.
Ahh dej no, kot da ti nikol ne sprazniš kakega red bulla. Kaj pa kaka pašteta, hrenovka, čips... Sej alko tudi ni za vsak dan.
A je res treba zdrav umret? :eek:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.049
457
83
sem nekako mislil, da smo v 2024 že mimo te kemije, da bi se morali piti taki in podobni napitki...civilizacija res gre v 3pm. upanje nabolje bledi.
kako mimo? Prime je komaj prišel v slo (oz ni dolgo bil popularen pri nas). Saj več ne znajo narediti hrane/pijče, da ni brez nekih dodatkov... Tega bo samo še več in več. :(( Jaz sem eden unih frikov, ki brede drobni tisk in potem tako 90% stvari vnem nazaj na polico

imaš primere, ko na veliko pišejo brez konzervansov, brez gso, brez... potem pa notri ojčevalec okusa, pa še vsaj 1-2 E-ja.

Kar se tiče monsterja, mi je ta dober okus. Nekak pomarančen

Po več urnem kolesarjenju, ko mi paše nekaj okusa, ker imam vode že poln k... pa ta novi Isotonic od uniona. Evo, to je dobra pogruntavščina. Vidim, da se dosti prodaja po gorskih kočah.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.559
10.030
113
24 let nazaj red bull in shark. fej ogaba sem mislil da bo to hitro mimo, pa vidim da folk vedno bolj glup, kar zaskrbljujoče.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.559
10.030
113
Ahh dej no, kot da ti nikol ne sprazniš kakega red bulla. Kaj pa kaka pašteta, hrenovka, čips... Sej alko tudi ni za vsak dan.
A je res treba zdrav umret? :eek:
ne energijske in podobna šara enostavno ni dobra ze po okusu ne.
Tako kot je jabe napisala, folku je to lajfstyle, redno to pijejo in zrejo.

Ne me narobe razumet, mene ne moti ce takega osebka prej stisne... samo malo pa je grenki priokus, ce se to raklamira, obremenjuje zdrastveni sistem in podobno. za otroke gre.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.242
6.040
113
Se bolj glup je tisti, ki misli, da tega ne uziva. Da kupi bio, eko, ker gor tako pise. In ker kmeta pozna...

Ti mene nisi cisto dobro razumel, drgac...

Zdravstveni sistem trenutno najbolj obremenjujejo zasedeni špehci in posledice tega lajfstajla. Tisti, ki vzhajajo v vse 3 dimenzije na "bio" produktih in furajo zgolj neko idejo o zdravem življenju, so sploh perle. Saj se zacne pri prehrani, ampak komaj zacne in vecja bariera je kolicina, ne vrsta. Potem je pa se polno drugih stvari, kjer pade folk na celi crti. Dejansko bi bilo vseeno in nic kaj dosti razlike, ce bi še tisti redbull spil...
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sajkek in BuDi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.242
6.040
113
Probi ta svoj recept, pa bos videl... Eni ste pac cepljeni z idejo o zdravem brez blage veze, kaj bi to bilo. Ce bos prelaufal ta maraton/teden bo za tisti redbull spet popolnoma vseeno, a ga spijes ali ga ne.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.367
-1.401
63
Sej nekak vsi vemo kaj je zdravo in kaj dobro, samo, ke pa sem, se pa vsi pregrešimo. Pretiravanje nikoli ni zdravo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek