Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.046
448
83
Heheheh pišejo o energetskih pijačah kot o novi drogi :)
Kar je prav in ker dejansko je.

Prvi energy drink sem spil pri cca 30 letih. Sedaj spijem morda 1x na mesec. To največ med dolgimi ali nočnimi vožnjami.
Kave ne pijem.

Pol pa gledam mladoletno mularijo, ki se nacejajo s temi stvarmi. Wtf, kaj otroku treba energy drink? Jaz niti vedel nisem kaj je to.
Greš v lidl, građevinarski delavci to kupujejo na kile. Cel plato hell-a pa štruco kruha.
Sodelavec pije namesto zajtrka...

Pa ko vidim kofe mašine na vhodu/izhodu iz lidla se tudi "počoham po glavi".
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.396
2.693
113
v lokalni ostariji
Kar je prav in ker dejansko je.

Prvi energy drink sem spil pri cca 30 letih. Sedaj spijem morda 1x na mesec. To največ med dolgimi ali nočnimi vožnjami.
Kave ne pijem.

Pol pa gledam mladoletno mularijo, ki se nacejajo s temi stvarmi. Wtf, kaj otroku treba energy drink? Jaz niti vedel nisem kaj je to.
Greš v lidl, građevinarski delavci to kupujejo na kile. Cel plato hell-a pa štruco kruha.
Sodelavec pije namesto zajtrka...

Pa ko vidim kofe mašine na vhodu/izhodu iz lidla se tudi "počoham po glavi".
Gradbinci pijejo/pijemo White monster kave pa nikoli dosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hondi

smrkec

Majstr
5. sep 2007
2.046
448
83
Kaj hočeš točno s tem povedat?

How much is too much?
Up to 400 milligrams (mg) of caffeine a day appears to be completely safe.

Najvišja količina kofeina dovoljena po EU predpisih: 32mg / 1dl.
ne gre se zato koliko kofeina zaužije z eno piksno.
Ampak za navade. Da ne more žoge brcat brez tega. Da postane odvisen od tega, da mora vedno najprej nekaj spit, predno lahko "dela". Da zgleda kul, ker je spil "prime".
In umirajo mladi športniki. Pač to je moje mnenje; da jih forsirajo do skrajnaosti, hrana jim je na gram točna, potem pride stres, pritisk, slabo spal ali iz navade še zalije z energy drinkom ali več njih... in telo enkrat reče shut down.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.945
751
113
Ne vem men je pa Monster nagravžno sladek. Je možno, da so vsi ti različni okusi kaj drugačni a ko sem ga nazadnje pil nekaj let nazaj ( mislim, da je bil črn) sem ga pol stran zlil, ker ga zaradi pretirane sladkosti nisem mogel spiti. Če že spijem kaj je to Redbull, pa še tega na vsake kvatre.
Je pa res, da je vmes bil čas ko sem jih nekaj več, ker to res hitro pride v navado in ko sem šel na avtomat ga kar avtomatično izbereš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N