Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.571
113
Ni, uspelo ji je, svaka cast, samo se mi zdi, da ma ona se najmanj pri tem. Je sama priznala, da je bil njen marketing brezplacen. Sposobno ekipo ma okoli sebe, prodaja pa itak najboljso mozno stvar v teh casih.
Itak, ampak to ji je vse padlo z neba, ona nima nič s tem. Pač sreča, nje?
Prava pristna zavist. Jaz ji dam kapo dol in jo pa tudi razumem, ko se ti vse dogaja, da nimaš časa zase, je je... In slej ko prej useka ven.

Sicer pa, kar se mene tiče je zame ona vplivnica, saj je sama nekaj naredila in uspela. Ne pa kvazi ''vplivneži'', ki fehtarijo okrog in se prodajajo za kosilo. Vse kar so uspeli narediti pa je to, da so razgalili svoje osebno življenje do konca in ker obstaja dovolj butlov/voajerjev, so pač ''vplivneži''.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.571
113
Ker si izpadel šibak ali čuden. Se pač ni govorilo o tem, oz. je bilo pač normalno, da te je kap trefnila za delovno mizo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.571
113
Nič, pač tipičen Slovencelj. Vidi nekoga uspešnega, eh pač sreča, ima sposobne ljudi okrog sebe, sama je pa afna, pa preprodaja turške pajkice. Samo da je Slovencelj potolažen, da on bi pa tudi, sam ej turške pajkice preprodajati mu je pod častjo.
V Ameriki bi ji pa vsi čestitali, carica, uspela si. Brez BUT in naprej.
Ista fora, se pelje nekdo v Porscheju mimo in evo ti Slovenceljna, ziher je tajkun ali pa je bitkojne preprodaju. V Ameriki bi pa gledali ga kot uspeh in če bi le imeli priložnost vprašali, kako je uspel in če ima kakšen nasvet.
Jeb… Slovenistan.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mr_Wolf in tomi

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.525
6.263
113
Jutri lahko das ven model, kako trzit jamr in foušijo, pa še se pr nas nau prjel. Sam deuge se bo gledal, pa se kar naprej jamral...
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.443
338
83
34
Ne stejem vec kolikokrat si uporabil izraz "slovencelj", vem pa, da nas tujci ne spostujejo, ce se med sabo zalimo al kaj mi hoces sporociti s to "opazko" oz karkoli naj ni ze bila? Nikoli je nisem razumel.
 

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
In? Potem bi lahko vedel, kaj je potrebno za uspeh, ne pa, da si navaden zavisten Slovenceljn.
A zdej če imaš o nečem svoje mnenje in ne sovpada s hajpom si pa kar navaden zavistnež. Jeba no pol pa sem, pa se prov nič ne sekiram. Mi je pa stric enkrat govoril da v tujini obstaja krog bogatih ljudi in leti v svoj krog ne sprejmejo loto milijonarjev, le zakaj?
Zame se je tale punca dobro znajdla, našla tržno nišo, dobro služi (in ja s preprodajo) kar jaz pač ne enačim z mnogimi podjetniki v Sloveniji kateri nekaj proizvajajo in se borijo na evropskem ali mednarodnem trgu in sem jih pri svojem delu kar nekaj spoznal. Oprosti zame to ni isto je pa verjetno dober zaslužek, ampak obenem prihaja od nje ven tu pa tam novička, da vse skupaj ne stoji na dobrih temeljih. Vsak je svoje sreče kovač, upam da ji znese na dolgi rok, bo pa težko.

Hint: Po koliko se sedaj prodaja Prime?
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Ne stejem vec kolikokrat si uporabil izraz "slovencelj", vem pa, da nas tujci ne spostujejo, ce se med sabo zalimo al kaj mi hoces sporociti s to "opazko" oz karkoli naj ni ze bila? Nikoli je nisem razumel.
Ljudje to radi uporabijo ko nekdo razmišlja s svojo glavo in je do nekatere zadeve skeptičen, kritičen, pač razmišlja s svojo glavo. Jasno velikokrat stvar ni dobro argumentirana, kar pa za krilatico Slovenceljn tudi ne moremo trditi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: klekej
2. jul 2020
4.813
6.315
113
Ista fora, se pelje nekdo v Porscheju mimo in evo ti Slovenceljna, ziher je tajkun ali pa je bitkojne preprodaju. V Ameriki bi pa gledali ga kot uspeh in če bi le imeli priložnost vprašali, kako je uspel in če ima kakšen nasvet.
Jeb… Slovenistan.

Bom drugič vprašal sosedovega vnuka. Ej. Kako ti je uspelo? BMWji, Porši, verjetno bajta z garažo... formalne izobrazbe nimaš, okoli 20 leta si končal v zaporu zaradi tatvin in v komuni zaradi težav z drogami. Prevzameš družinsko gradbeno firmico z par zaposlenimi in v roku 10 let pridelaš tak dobiček?

Legit kupca poznam samo 2. En je odvetnik v tujini, drugi je direktor firme z par 100 zaposlenimi. Ostali... je precej zgodbic kot tista zgoraj. Ali pa bitcoini :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.571
113
A zdej če imaš o nečem svoje mnenje in ne sovpada s hajpom si pa kar navaden zavistnež. Jeba no pol pa sem, pa se prov nič ne sekiram. Mi je pa stric enkrat govoril da v tujini obstaja krog bogatih ljudi in leti v svoj krog ne sprejmejo loto milijonarjev, le zakaj?
Zame se je tale punca dobro znajdla, našla tržno nišo, dobro služi (in ja s preprodajo) kar jaz pač ne enačim z mnogimi podjetniki v Sloveniji kateri nekaj proizvajajo in se borijo na evropskem ali mednarodnem trgu in sem jih pri svojem delu kar nekaj spoznal. Oprosti zame to ni isto je pa verjetno dober zaslužek, ampak obenem prihaja od nje ven tu pa tam novička, da vse skupaj ne stoji na dobrih temeljih. Vsak je svoje sreče kovač, upam da ji znese na dolgi rok, bo pa težko.

Hint: Po koliko se sedaj prodaja Prime?
Nikjer je nisem enačil z nekom, ki proizvaja v Sloveniji in zaposluje nekaj 10/100 ljudi.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.371
9.715
113
40
MB
Petra ma en fundamentalen problem, ki ji ga je več ljudi že več x izpostavilo.

ona bere komentarje trolov in se sekira, pa razmišlja pa razglablja pa odgovarja na njih.

to je najbolj noro od vsega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe in klekej

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.982
2.522
113
Tisti kolesar. Tudi meni je slabo, ko vidim takega tipa v črnih štunfih in navadnimi čevlji na kolesu - tist z nahrtbtnikom.
Tista s pajkicami. Ja jaz sem tudi investiral ogromno denarja v AD in grem za 2 meseca - v enem kosi - na pot. Od oka!
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.600
706
113
KSZ
Kolikor jaz poznam iz prve roke so tisti, ki so uspeli s trdnim delom precej tiho.

Najbolj glasni so tisti, ki so se ali priženili, podedovali, imeli srečo, hodili malo preko legalne črte,...

Takšni bodo najbolj brihtni kako je treba uspeti v poslu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Tisti kolesar. Tudi meni je slabo, ko vidim takega tipa v črnih štunfih in navadnimi čevlji na kolesu - tist z nahrtbtnikom.
Tista s pajkicami. Ja jaz sem tudi investiral ogromno denarja v AD in grem za 2 meseca - v enem kosi - na pot. Od oka!
Meni najbolj najedajo kolesarji v 60ih polna oprema, visma majčka, specijalka ni da ni, in vozijo lagano po cesti, zraven pa kolesarska steza. Za njimi pa kolona avtomobilov, ker ne morejo mimo, ker je kolona tudi z druge strani! Ja tudi take imamo!
 

Mr_Wolf

Guru
8. jan 2008
3.207
3.610
113
Nič, pač tipičen Slovencelj. Vidi nekoga uspešnega, eh pač sreča, ima sposobne ljudi okrog sebe, sama je pa afna, pa preprodaja turške pajkice. Samo da je Slovencelj potolažen, da on bi pa tudi, sam ej turške pajkice preprodajati mu je pod častjo.
V Ameriki bi ji pa vsi čestitali, carica, uspela si. Brez BUT in naprej.
Ista fora, se pelje nekdo v Porscheju mimo in evo ti Slovenceljna, ziher je tajkun ali pa je bitkojne preprodaju. V Ameriki bi pa gledali ga kot uspeh in če bi le imeli priložnost vprašali, kako je uspel in če ima kakšen nasvet.
Jeb… Slovenistan.
Zato pa je Slovenija po anti-ameriškem sentimentu takoj za S. Korejo, Venezuelo in Kubo :rolleyes: :bonk:.
Oprani do konca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi in delter333