Ime domene

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Ker vas je kar nekaj na alterju, ki imate dobe ideje, bi vas prosil za predloge za domeno. Kolega je kipar in mu bom naredil eno preprosto spletno stran (vse skupaj je brezplačno, da se ne bo kdo po nepotrebnem v to spotaknil.
grin1.gif
).

Za izhodišče imam www.kipar.eu. (ki je pa žal že zasedena, če sem prav videl.)

Za predlog, ki bo izbran, bo simbolična nagrada.
 

Ganesh

Fizikalc
14. avg 2009
2.921
0
36
Allarround
rescue.facelock.net
Kakšno domeno pa želi? S kakšnim namenom? Je samo kipar ali dela še kaj?
Na osnovi skopih info pa morda:
kiparstvo.eu / .si /... (je še prosta).
Če želi graditi na svojem osebnem brandu naj doda še priimek... npr kipar-mesojedec.eu ali kiparstvo-mesojedec
ali pa unikatne-skulpture ali ... ... ... .
 

Abraham

Fizikalc
16. feb 2011
5.436
2
36
63
Če bi že rad končnico .eu, je kipar brezveze, ker to ime evropejcem in ostalim nič ne pomeni. Torej naj razmišlja francosko (angleško ali nemško je precej podobno oz. brezveze) - sculpteur.eu.
Če mu to ni všeč, lahko da svoje ime zraven, toda obvezno poleg imena še prevod besede kipar, da bodo tujci vedeli, zakaj gre.
Končnica .si je drugo - tam lahko da kipar.

moje skromno mnenje
smile-1.gif
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.800
129
63
Ne piši preveč idej za ime na netu - hitro se najde kdo, ki jo rezervira-zakupi pred tabo, pol jo pa fejst drago plačaš, če jo hočeš imet.
 

B81

22. jul 2007
36.579
10.276
113
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Ne piši preveč idej za ime na netu - hitro se najde kdo, ki jo rezervira-zakupi pred tabo, pol jo pa fejst drago plačaš, če jo hočeš imet.

Se strinjam. Pol dneva po reklamnem filmčku na youtubu za neko pijačo mi je en qrc vzel domeno, ki je seveda ne potrebuje. Teslo.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Hvala za ideje in nasvete. Bodo upoštevani.
Ko zadevo realiziram, bom pokazal v tej temi in seveda izpolnil obljubo.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Ekola, dolgujem še poročilo.
Domena je sedaj taka:
http://www.sculpture-dolinar.eu

Tisti, ki ste podali ideje, sem potalal * in alte, kaj več na daljavo ne morem. Če se pa srečamo, pa bo še kakšno pivo.
Stran še ni čisto popolnjena, je pa nekje okvirni izgled.
Mislim, da je OK glede na to, da sem se prejšnji teden prvič srečal z joomlo in da je to moja druga stran.

Še enkrat hvala za pomoč
cheer.gif