IKEA

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
no ja, sem bil najemnik v stanovanju opremljenim 99 % v ikei, tud vtičnice ipd ... v 5 letih je nižji rang robe bil že kar uničen, garderobna omara je bila en višji model pa je bila top.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.483
113
jaz mam od ikeje več kot bi si želel pa moram rečt da poceni niso, kvaliteta je pa tudi boljša kot sem pričakoval.
sicer mam šele 3-4 leta vendar je še vse kot novo, nikjer težav.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Nič posebnega. Pričakoval sem to, kar sem dobil. Knjižni regal. Pa pač kasneje kupil boljše police. Prravijo da se celo življenje učimo...
Jaz sem stare bonde regale kombinirala z besto korpusom 60 x 192 x 40 in petimi policami. Glede na ceno in težo sem bila skeptična, zdaj pa ga imam že kakšnih pet let zapolnjenega s knjigami v dveh vrstah na vsaki polički in nobena se ni niti malo ukrivila. Imam pa tudi stensko polico o kateri pišete zgoraj (sicer staro 15 let) tudi fajn založeno, pa dobro služi svojemu namenu. Imam pa tudi jaz večino pohištva še iz časa mws ;)

ynos, kako se pa kuhinja obnese?
 
Nazadnje uredil moderator:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem stare bonde regale kombinirala z besto korpusom 60 x 192 x 40 in petimi policami. Glede na ceno in težo sem bila skeptična, zdaj pa ga imam že kakšnih pet let zapolnjenega s knjigami v dveh vrstah na vsaki polički in nobena se ni niti malo ukrivila. Imam pa tudi stensko polico o kateri pišete zgoraj (sicer staro 15 let) tudi fajn založeno, pa dobro služi svojemu namenu. Imam pa tudi jaz večino pohištva še iz časa mws ;)

ynos, kako se pa kuhinja obnese?


Zaenkrat je kuhinja super. En predal se ni dobro zapiral, pa sem videl, da sem sam kriv, ker ene zaščitne plastike nisem dovolj dobro namontiral. Dal tisto dol in špila.

Edino pulta, korita in pipe tam nisem vzel. Mi je tako svetovalo en kup ljudi.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Zaenkrat je kuhinja super. En predal se ni dobro zapiral, pa sem videl, da sem sam kriv, ker ene zaščitne plastike nisem dovolj dobro namontiral. Dal tisto dol in špila.

Edino pulta, korita in pipe tam nisem vzel. Mi je tako svetovalo en kup ljudi.
Hej, me veseli.
Tudi jaz sem vzela samo leseni del, brez pulta in aparatov in mi odlično služi že 16 leto. Ok, malo se frontam že pozna vsakodnevna uporaba, je pa tudi res da sem vzela najcenejšo brezo. Tako da, kar se mene tiče, več kot odličen nakup (kupila sem jo pravzaprav na horuk - zaradi hitre selitve)
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.342
676
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
1.) ni vse v ikeji poceni
2.) malo stvari iz ikeje je popolnoma zanič
3.) veliko proizvodov je na voljo leta, tako da je dopolnjevanje preprosto
4.) praktično vse je na zalogi, ne tako kot pri domačih šalabajzerjih, kjer se vsak kos čaka mesece
5.) izkušnja nakupovanja je prijetna

Slovenci imamo šrot na voljo že v moemaxu in dipotu. Ikea je v vseh pogledih čisto druga zadeva.


Akvecja prednost Ikee je ravno v 4. tocki...., da imajo vecino zadev na zalogi... prides, placas in odpeljes... ne tako, kot vecina drugih stacun s pohistvom, kjer na vecino zadev cakas 30, 60 ali vec dni... pa se takrat, ko bi moralo biti dostavljeno, se ponavadi kaj zalomi...
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.685
576
113
Zaenkrat je kuhinja super. En predal se ni dobro zapiral, pa sem videl, da sem sam kriv, ker ene zaščitne plastike nisem dovolj dobro namontiral. Dal tisto dol in špila.

Edino pulta, korita in pipe tam nisem vzel. Mi je tako svetovalo en kup ljudi.


Za pipe IKEA nudi 10 letno garancijo, ob selitvi sem jih vzel s sabo in zmontiral v novo kuhinjo/kopalnico. Rekel bi, da v rangu do 150 eur na trgu v Sloveniji ne dobiš boljših. Korito in pult moram prav tako pohvalit (pult je kvalitetnejši od alplesovega), je pa res da je pri montaži pult tisti najbolj zahteven element in ni nič narobe če je "taylor made" in zmontiran.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.368
269
83
34
Zal se z Lukatom lokacijsko ne moreva ujet, tako da iscem koga iz osrednje Slovenije. :)
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.368
269
83
34
Se ja, samo sem slisal za negativne izkusnje. Pa tudi rabim samo eno stvar.
 
Nazadnje urejeno: