igralne konzole

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Hahaha, ja na zacetku je tezko, kasneje bos pa komarju levo jajce odstrelu....
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
z vajo se navadiš, tudi jaz sem bil na začetku okoren ampak potem pa to igraš že tako kot da bi imel miško in tipkovnico
smile-1.gif
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Hej ljudi rabim pomoč in sicer imam povezan računalnik in tv z pc share manager in zdej bi rad povezal še ps3 na isti način. Na računalniku mi pc share manager najde ps3 sicer kot neznana naprava vendar ps3 pa ne najde mojga pc share managerja. Kak bi to dvoje zvezal skup brezžično??
a se to sploh da?
aja pa nej mi še nekdo pove kako igrco na ps3 posnamem na disk, da mi ne skos vrti cd-rom.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
tega zadnjga ne gre,d a bi ti snemal pa kopiral...razen če imaš JB kar ga nimaš, pa s tem se sploh ne ubadat..
na disk se posnamejo samo igre kupljene na PSNju

poveži se preko PS3 media serverjem.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Sam sem otrok C64 in Nintenda (NES).
Na izposoji sem imel XBOX, ker razivjam igre za XNA (XBOX, WP7). Vseeno ga potem nisem nabavil, ker mi ni blo za igrat "ta resnih" iger. Kupil sem Wii-ja ker sem zelel igrat : Mario, Mario Kart, Zeldo, Donky Conga... Kotroler pa zmaga
smile-1.gif


Za moje pojme Wii za otroke zmaga, ampak ga zdaj vseeno nebi kupoval, ker pride letos nov. Ce ze moras kupi kaj zdaj, kupi PS3.
moje skromno mnenje.
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Ok na ps3 sem povezan prek DLNA share managerjem stvar dela ampak pri filmih mi ps3 ne bere mkv-formata. Kako lahko rešim ta problem oz. če se sploh da?

Kater program je to media server a je to isto kot pc share manager?

Kako berete mkv-je na ps3?
če prav razumem se ne da originalnih iger posnet na disk od ps3?
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Določene igre same ponudijo, da jih posnameš na disk zaradi hitrejših nalahalnih časov, recimo Gran Turismo 5 se skopira na notranji disk, ampak moraš še vseeno metri notri plošček, da igra dela...
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Ni mi jasno zakaj imam pol 320 giga disk če ne morm gor nč skopirat razn slik pa muzike in pa kake nizko kvalitetne filme.
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Vse se da skoperat, ce ga jailbreakas, tako kot so ti rekli..ampak ga moras najprej downgradati na 3.55 software(google it, goblin.si pri nas dela).
Jaz sem streamal s program Tversity - vse dela, tudi mkvji.
 

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Ojla, ravno tebe potrebujem za nasvet:
zadeva je sledeča: moj mulo star 4.5 let je pred kratkim ujagal nekje Kinect igro za več kot dve uri, ki jih je na polno tudi izkoristil. Na koncu je sam vedel, kam z avatarjem mora kliknit, da je prišel do naslednje igrice iz serije Kinect.
Moje vprašanje je: če je enkrat probal kinect in mu očitno laufa, a ima smisel, da mu, po svojem mnenju ( ker je premlad po letih ) kupim Wii namesto Kinecta?
Je res, da letos prihaja novi Wii? Kakšne bodo kaj specifikacije? katere Kinect igre prihajajo za otroke letos?
Skratka, prosim te za mnenje in nasvet.

thnx

lp
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Odklepal ne bom konzole ker potem je več problemov kot koristi. Sicer pa a je možno da bluray predvajalnik pokaže boljšo sliko kot če bluray film predvajam prek usb ključa direkt v lcd?




Če maš veliko sobo se mi zdi bolje kinect. Tukaj imaš link nekaj kinect iger: http://playgame.biz/index.php?cPath=102_63_105
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Če bi nabavljal za nečaka, bi bolj smiseln nakup bil XBOX + Kinekt, ker bo življenska doba XBOXa vseeno malo daljša kot pa Wii-ja. Primernih Iger pa je tudi za 4.5 letnika dovolj. Vseeno gre za novejšo tehnologijo naparam Wiiju.

Nov "Wii U" naj bi bil po specifikacijah tam malo močnejši od PS3. Cena pa bo pomoje tam 300€ - 400€ ?
Če se ti ne mudi, počakaj na Wii U, ampak nikoli ne veš če bdo izid prestavli itd... je pa rečeno, da pride ven letos.
 
Nazadnje urejeno:

dotore

Pripravnik
18. avg 2007
438
3
18
Hvala za nasvet. Bom poskusil nategnit čas in, če bo sila, pač kupil tisti kinect. Wii torej odpade na celi črti.
lp
ps: sem pa presenečen, kako mulcu ta kinect leži. recimo zdaj ga gledam pred televizijo, in gleda nogomet, on pa zraven brca in misli, da je tv na kinnectu. Smešno videti, čeprav me je ob tem tudi malo groza.