igralne konzole

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
ce sta 2x 11 stara, jim jaz ne bi vec kupoval wii-ja (nintendo ima dobro igralnost pri igrah ze od nekdaj, ampak konkretnih spilov pa bolj malo..da ne govorim o grafiki, moznosti predvajanja itd).
ne vem kaksne imajo v BB, definitivno so pa je novejsi software pri packih z novimi igrami.. Se vedno parazmisli ce vzames kaksnega rabljenega, na bolhi jih je miljon...
aja na hitro (men) pomembne razlike med ps3 & xboxom 360..plusi ps3-ja:zadnje ekskluzive(a ni littlebigplanet tut?),bluray,moznost predavanja ush filmov, sploh ce mas jailbreakanga nalozis program Showtime in ti brez problema bere .mkvje itd..ce mas "odkleneno" konzolo, mi je sistem na playstationu velik bol usec(vse upravlas v Multimanu - https://www.youtube.com/watch?v=Fm43hmVtjDs&feature=related ),..
xbox - kinect je res kul, ker ga upravlas s telesom in ne rabs nc drzat v rokah.cena je tut nizja.pa joystick od xboxa mi, cerpou je vesoljski nekak bl sede v roke..aja, trenutno na plejstejsnu ne mors igrt parih igr k so enkriptane z kluci za novejsi software od 3.55 - recimo fifa 12, na xboxu pa lahko.. ampak tut to se bo zrihtal v kratkem po moje.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
ne sekiraj se,..
fanta 2x tedensko trenirata nogomet in 2x tedensko odbojko in sta člana skupine, ki je bila lani državni podprvak v svoji skupini
punca hodi2x tedensko na nogomet :) in je aktivna tudi na drugih področjih,..

potrebno je poskrbeti tudi za sprostiteb,..

b

zmaga.gif


Čist vseen je kaj kupiš. Važni so špili. Mene res ne mika mulcu kupovat streljačine in podobno sranje. Za te špile bo mel še dost cajta. Špili rabjo bit za družinsko zabavo, zato pa je namen konzol. In meni Wii zmaga. Boli mene [censored] za grafiko ko pa cela family umira od smeha ka ti skačeš po sobi. POglej malo kaki so špili in se na podlagi tega odloči.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
razmišljam o ta svoh ps-ju s 160 gb diska + kamera s tistim mikrofonom:) ter igrico littlebigplanet2,..
potem pa bomo videli kako naprej,..
zdaj bo treba najti le se najcenejšo možnost,..rabljene noceta in to me ne moti, saj je denar njihov,..

l.p. b
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Pa nabavš še kako Fifo glede na to da špila mali fuzbal pa bosta več kot zadovoljna.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Pri Wii - u je men super ker lahko igrajo 4je večino igrc , pol je pa smeh zagotovljen!
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
kupi ps3 ne bo ti žal,iger je toliko da se za vsakega nekaj najde
smile-1.gif
jaz imam ps3 že 4 leta in mi dela brez problema, v svoji zbirki imam več kot 50 original iger in sem zadovoljen z konzolo
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik osiris12345 pravi:
kupi ps3 ne bo ti žal,iger je toliko da se za vsakega nekaj najde
smile-1.gif
jaz imam ps3 že 4 leta in mi dela brez problema, v svoji zbirki imam več kot 50 original iger in sem zadovoljen z konzolo
Tut js sm ga mam ze ene 4 leta, pa nobenih problemov.. mam pa 15 originalov, priznam pa da tut kr neki piratov...
Aja, ce misls spilat backupe, ti za 1x ne dela PSN - ne mors igrt online. isto je pr xboxu... je pa se to, pr plejstejsnu je online igranje zaston, pr xboxu pa ne.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.924
10.333
113
PSji so vsi po moči isti,razlikujejo se samo po velikosti diska, 160 je čisto okej, lahko pa v bodoče če bo huda želja, sam enostavno disk menjaš. je opisano v navodilih.

otroci pri 11 letih bodo to hitro pokapirali in našli kanale kje kaj kupit itd. otroških špilov je tudi za PS malo morje, sploh na PSN (playstation network).. kupiš na netu PSN kartice, nafilaš račune na PSN (Svojga) pa potem kupuješ igre prek psn stora... vsake tolko pa pride tudi kaj zastonj.

če pa imajo kolegi tudi PS3je je pa itak zmaga, si pa špile otroc potem posojajjo, pa tudi nekaj prišparaš
 

Tony_Soprano

Alter Mafia
7. jun 2008
1.405
0
36
Imel vse 3, PS3, xbox 360 ter Wii, vse razen xboxa prodal, ker mi niso čisto ustrezali, direkt 3 mesce po prodaji PS3ja mi je pa xbox crknu
grin1.gif
,sedaj sem brez ....
Tkole, wii = ogni se ga v velkem loku ker je totalna bedarija, vsaj meni....


PS3; super stvar, sam špili so dragi in ekskluzive (tiste igre ki so samo na PS3 konzoli oz samo na eni konzoli so ekskluzive) so večinoma bedne oz niso tako dobre kot na xboxu, je pa res da sem jaz stvar imel preden se jo je dalo pašniške igre igrat
grin1.gif
, varjetno bi mi s to funkcijo bila konzola veliko bolj všeč

Xbox 360; se da flashat, tako da prišparaš (no PS3 se da tudi), ma super igre, super ekskluzive, sedaj ima pa še Kinect, ki ima, vsaj za otroke, zakon igre npr; https://www.youtube.com/watch?v=7jEJS9rkc48

Moj glas gre definitivno k xboxu, je pa res da ima plačljivo online igranje :/, čeprav jaz online nisem preveč nažigal
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Kakšna je razlika med psp3 160gb in 320gb razn v velikosti? a je res potreben tako velik disk? kaj se bol splača kupit xbox ali psp3? kinect in muve me ne zanima. Bolj pomembno mi je d so čim cenejše igre in igranje prek spleta? a lahko igraš z odklenjenim psp3 prek spleta?

kater se manj kvari xbox ali psp3? kaj bolj priporočate.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.736
52
48
Kaj se bolj splača kupit Audi ali BMW? ... Isto je tukaj.
Namig za lažjo izbiro:
- preglej ekskluzivne igre, ki jih ima eden ali drugi
- kaj imajo tvoji prijatelji?

Xbox rabiš plačljivo live naročnino za igranje preko spleta, za psp3 ne vem.
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
tle nima nobeden konzole ampak pc. Igre imajo več al manj iste vsaj za moj okus. No dej povej a je potreben 320gb disk, če so igre na cd-ju? za filme ne rabim konzole ker prenosnika povezem s tv-jem.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik Sihc pravi:
Kakšna je razlika med psp3 160gb in 320gb razn v velikosti? a je res potreben tako velik disk? kaj se bol splača kupit xbox ali psp3? kinect in muve me ne zanima. Bolj pomembno mi je d so čim cenejše igre in igranje prek spleta? a lahko igraš z odklenjenim psp3 prek spleta?

kater se manj kvari xbox ali psp3? kaj bolj priporočate.

Sam imam Ps3jko, verzijo s....60Gb diska. Pa še ni bil nikoli poln, dejansko je trenutno na cca 40%....Sodelavec, ki dooosti več igra igre ima prvo verzijo s 40Gb diska... torej?
smile-1.gif
 

Sihc

Pripravnik
7. jul 2009
58
0
6
Sem kupil 320 GB ker je v ceni tk mal razlike. A mi lahko pove kdo kako igrate streljačine z kontrolerjem? ko igram prek spleta sem enostavno prepočasen in nemorm natačno streljat a uporabljate tipkovnico za take igre? ali se kje kaj nastavi pa jaz tega ne znam?
 

Fedor

TTX Allenatore
5. okt 2007
805
0
16
Se bos ze navadil... Je pa v vsaki igri mozno nastavit sensitivity controlerja?..