Igo8 na route66???

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pa probaj startat še z default nastavitvami, torej brez mape save. Seveda boš moral potem skozi vse nastavitve še enkrat, nakar se ti bo mapa save ponovno zgenerirala.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Na kartici, ki sem jo skopiral od znanca in verjetno še ni bila uporabljena, je poleg map Route66 in Data še datoteka Device.ini

V moji kartici, ki sem jo že uporabljal, so poleg map Route66 in Data še datoteke
Device.ini
3DNavigator.ini
3DNavigator_tmp.ini
mobile.dat
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nimaš kej zaštrikat, če ma kolega identično napravo, zato kot že rečeno - naredi klon kolegove kartice z Device.ini vred in nato še pobriši vsebino mape save. Seveda si še prej omogoči pogled skritih datotek in map, v slučaju, da je zraven na njegovi originalni kartici še kaka skrita datoteka ali mapa. Če bi videl še, kaj je zapisano v Device.ini in 3DNavigator.ini bi lažje razumel pomen obeh datotek. Mislim pa da je v eni od teh zapisana pot do same aplikacije Rote66.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Zgleda da mi je crknilaše ena SD kartica pqi 1GB, zdaj jo raziskovalec več ne zazna v čitalcu, malo prej je še normalno delala.
Sem naložil vsebino brez save na novo SD san disk 2GB, zagnal se je normalno samo enkrat med nastavljanjem jezika in časa mi je spet zmrznil in ga je bilo treba ugasnit.
Malo obupijem nad Route66, verjetno bo treba ostati samo pri Igo8, ki za zdaj dela normalno.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ok, roger --> Janch over & out!
smile-1.gif
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Sem vstavil nazaj kartico Igo in mislim, da se z Route ne bom več ukvarjal.
Vsaj SD kartica mi ni crknila, v fotoaparatu dela, zgleda, da s čitalcem nekaj ni v redu.
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To tudi mene zanima, ker ima aGPS in zemljevide pridobiva preko neta. Enako me zanima še za LG Arena (KM 900).

Drugače pa hčera je imela prej Samsung 480, pa je po dobrem letu ugotovila da tač pač ni najbolj uporabna stvar na svetu, posebej če veliko SMSaš in je menjala za Elm, pravi da je 100X boljši.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Najprej odzipaš, kjer dobiš .gpx datoteko, ki pa je žal format za Garmin naprave. Bo treba nekako skonvertirat v .kml katero shraniš v mapo iGO8\content\userdata\poi. Če nimaš map userdata in poi jih ustvariš sam. Sicer pa sem se že sam pred časom lotil podobne konverzije (iz gpx v kml) pa sem dobil preveč sivih las (že z samim iskanjem softwera), tako da sem takšne ideje raje opustil.

lp
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Presenečaš.
shocked-1.gif


Konvert POI v Gugla! Prvi trije ziher OK.
cool-1.gif


Al pa preprosto POIConverter.
wink-1.gif


Pretvarja levo-desno, gori-doli.
aplauz.gif
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Ne znajdem se na zgornji povezavi za pretvorbo v KML iGO8, kakšen namig?

Sem pretvoril na spodnji povezavi v .KML iGO8 zdaj pa ne najdem nobene mape, ki bi vsebovala .KML datoteke.
So se pa pri konverziji zgubili šumniki.

http://www.gps-data-team.com/convert.php

 
Nazadnje urejeno:

Podobne teme