Igo8 na route66???

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Obstaja kak program, ki bi omogočal delo naračunalniku s to napravo in IGO8? npr. načrtoval poti.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Ima smisel nabavit Route66 maxi za 80 €, zdaj imam mini, če tega prodam?
Razmišljam, da ima maxi večjo resolucijo, 480x272 in ne preveč hiter procesor, isti kot mini, bi zato počasneje deloval, kot mini?
Koliko je v praksi prednost malo večji ekran?
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Sem prišel do raziskovalca, kje preberem kakšen sistem ima? Nikjer ne piše WINCE.
Mimogrede, razmišljam o K-x.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Če ima explorer, ima tudi WinCE
cool-1.gif
Kako si prišel do raziskovalca?

Je pa švoh tale procesor
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Mislil sem, da misliš raziskovalca na računalniku, tam pregledujem vsebino naprave.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Kolega pravi, da z vodenjem na naslov po cestah in v mestu ni težav, drugega pa še ni preizkušal.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dobro, razumem da še nekako deluje pri nas, sprašujem pa se kaj se zgodi, ko se (hipotetično) pripelješ recimo v center Berlina, ko ti začne risat stavbe, POI itd...Sicer se vse da prilagodit napravi za lažjo prebavo, pa vendar...če je zmožna delovanja s polnimi detajli, potem nimaš kej študirat, je naprava takoj za kupit. Pa še meni usput eno nabavi :D
 

milan55

Zelenc'
26. jun 2009
11
0
1
Ja, če majo eni ceno spuščeno je to njihov problem oz naše veselje. Evo vam linka za usput, da vidte kolk so te napravce še sedaj nekje razen v Comshopu :

http://www.domex.si/66/dodatno/cenik/


Čisto kamot se kosa z navigonom ter garminom po hitrosti sem mel obadva.
Prav tako pa ti kaže, če hočeš vse poi-e ter 3d zgradbe.
Brez veze se je it, kak procesor je ta, kak on prov nevem kaj hitro ti ne bo deloval za tistih 100Mhz
Vglavnem mejte napravce za uporabljat, za takrat kt se nuca, ne pa kdo ma boljšo ter kdo slabšo.
Lejte če bi mel odkodirano celotno evropo za to napravco route66, ji zih neb zamenjal softwer.
Tko pa se je našlo par zanesenjakov ter naredilo da se Igo lahk prenaša iz ene napravce v drugo, ter free mape kere pri route ne boš kar tako našel, oz sam določene tko da nimaš izbire al dat 100€ za nakup novih map, al pa tako da prešoltaš na drugi soft.

Vglavnem lepo se mejte pa brez zamere...............................
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Kje je mogoče sneti manual za Amigo na ne preveč kompliciran način?
Obstajajo navodila za IGO8 v slo? kolega ni ravno doma v ang.
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Citat:
Uporabnik Matjaz2 pravi:
Kje je mogoče sneti manual za Amigo na ne preveč kompliciran način?
Obstajajo navodila za IGO8 v slo? kolega ni ravno doma v ang.

Priznam, da navodila zelo redko berem. Amigo me je presenetil z lepimi slovenskimi navodili v samem programu.
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Zgleda, da je crknila SD Traxdata 2 GB kartica z IGO8. Sem zagnal program IGO8 PC in priključil navigator na računalnik, da bi videl, če se zaznata, pa ni na to priključitev nobeden reagiral. Ugasnil sem navigator, ga odklopil od računalnika in ko sem ga spet vklopil, je narisal, naj vstavim kartico. Resetiranje in kartico ven in nazaj ni pomagalo. Ko sem kartico formatiral in poskusil naložit IGO8 iz backupana računalniku, je napisal, da nekih dat. ne more prenesti zaradi napak v datotekah, verjetno rutinski odgovor. Ko sem spet poskusil formatirat, kartice ni več zaznal čitalec v računalniku in tudi zunanji čitalec. Sem vstavil kartico v fotoaparat, napis: te kartice ni mogoče uporabit.
Verjetno kartica fuč, bo treba novo. Ima kdo podobne izkušnje?
Navigator z orginalno kartico Route66 dela normalno.
 
Nazadnje urejeno:

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
IGO8 mi normalno dela, z orginalno SD kartico Route66 pa mi kdaj zmrzne, to se je dogajalo že od začetka.
Mogoče sem pri prvem zagonu z orginalno kartico kaj narobe naredil, kaj lahko zdaj naredim? Mogoče zbrisat mapo save in še eno datoteko, kot pri nalaganju Igo8?
To bi delal za vsak slučaj na novi SD kartici in orginalno pusti tako, kot je.
Sem si tudi prekopiral v računalnik vsebino kartice Route66 od kolega, ki ima enak navigator, si lahko s tem kaj pomagam?
 

Matjaz2

Pripravnik
18. sep 2008
210
0
16
Mislim da se pri prvem zagonu nekaj naloži v mapo save, tako da kartica ne dela na drugi napravi.
 

Podobne teme