iGo Primo

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Bo ta spletna stran kar prava
smile-1.gif

Imaš ZS.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik RdBw pravi:
Mi lahko kdo od forumašev predlaga kakšno spletno stran za nadgradnjo moov m400 (2gb) na iGO Primo, če je to seveda sploh možno? Prosil bi tudi za nasvet, katero verzijo iGo Primo je najbolje nainštalirat.
Pri nadgradnji pazi da ne boš path datoteke spreminjal!
 

mirkop

Pripravnik
13. mar 2008
103
0
16
Meni pa pri igo 683b ko zalaufam Primo-ta počasi išče satelite pa me zanima ali lahko kaj dodam v sys.txt da pohitrim iskanje satelitov.

Najbolj zanimivo je to, da če zalufam garminXT na 683b, mi sigurno 1x hitreje najde satelite kot primo.
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Meni večinoma pomaga da brišem celoten [gps] "odstavek" in potem pri prvem zagonu sam zazna pravi port.

Sem poskusil tudi to varianto, pa še vedno ni uspeha
confused-1.gif


Iščem uporabnika ki bi znal rešiti ta problem, lahko tudi na ZS

LP Digital
 

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Citat:
Uporabnik RdBw pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Bo ta spletna stran kar prava
smile-1.gif

Imaš ZS.
Hvala, bom probal, ko pridem domov.
Zahvaljujoč Janch-evi nesebični pomoči je moov m400 uspešno nadgrajen.
aplauz.gif
Dobrot pa toliko, da se ti zmeša, v primerjavi z Mio-vim software-om, ki je prava žalost. Vsaj mene je že kar nekajkrat zapeljal po brezpotju. sedaj zgleda vse popolnoma drugače, predvsem pa bolj natančno in zanesljivo. Hvala še enkrat!
 

pamalezi

Zelenc'
3. maj 2011
3
0
1
zdravo, uspelo mi je zagnati Igo Primo, problem pa je ker takoj ko se nalozi se aparat restarta. ce pobrisem save mapo me potem prvo uprasa za jezik potem pa se restarta. v crash fileu pa napise
WinCE CallStack snapshot (function names unknown - map file \Storage Card\PRIMO\iGO.map not found).
hvala in lp
 

digital24

Pripravnik
30. dec 2008
64
0
6
Citat:
Uporabnik pamalezi pravi:
zdravo, uspelo mi je zagnati Igo Primo, problem pa je ker takoj ko se nalozi se aparat restarta. ce pobrisem save mapo me potem prvo uprasa za jezik potem pa se restarta. v crash fileu pa napise
WinCE CallStack snapshot (function names unknown - map file \Storage Card\PRIMO\iGO.map not found).
hvala in lp

preveri če imaš pravilno naložene mape. le te namesti na Sd kartico \Primo\content\map\

lp Digital
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik pamalezi pravi:
WinCE CallStack snapshot (function names unknown - map file \Storage Card\PRIMO\iGO.map not found).

to je vrstica, ki je VEDNO prisotna v crash logu, četudi napaka ni povezana z zemljevidi.
bonk.gif

Verjetno imaš problem v sys.txt. Nisi pa navedel na katero napravo nalagaš in katero verzijo prima, kar je bistvenega pomena za kakršno koli pomoč.

edit: zdaj sem videl, da svoj problem opisuješ v dveh temah.
10.gif
Drži se ene teme, boš dobil odgovor, nič bat. iz tvojega posta v temi Amigo, sem razbral da imaš Navman icn 510 na katerega bi rad naložil Primo?? Kar pozabi, tvoja naprava je globoko pod min. sistemskimi zahtevami za takšno nadgradnjo, saj ima borih 32 mb RAM-a in 300MHz cpu. Na tej napravi lahko deluje samo Amigo, pa še to pogojno..Če te zajebava zaznavanje gps sprejemnika, potem najprej naloži iGO8, ki ima v nastavitvah opcijo samodejnega zaznavanja, nato pridobljene podatke uporabi za sys v Amigu.
 
Nazadnje urejeno:

pamalezi

Zelenc'
3. maj 2011
3
0
1
Pozdravljen Janch, v dve temi sem pisu zato, ker se gre za 2 razlicna programa in nisem hotu v eni use, da ne bi biu zaradi tega kregan
smile-1.gif
sem nalozil igo8 najde porte use super ampak napaka ostane, dolgo traja da najde signal in zelo hitro ga izgubi. Sem malo gledal po tujih forumih in sm vidu da ima dost ljudi to napako na icn510 - se pokvari gps. Noben pa ni napisu ce se da to kako popravt ali zamenjat ta sprejemnik - tuki je spet problem kje ga kupit. Razstavil sm ze navigacijo da bi preveru ce kje ni dobr stik(med tem gps receiverjem in plato) ampak use stima. Če kdo slucajnu kaj ve, kako to popravit bi bil zelo hvalezen.
hvala, lp
 

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Ker sem bil deležen popolne pomoči za m400, me zanima ali obstaja tudi rešitev iGo Primo => HTC touch2 (OS-Windows 6.5). Moj poba bi bil zelo hvaležen, ker ne najde nič pametnega za svoj mobi.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Verjetno bi deloval Primo 1.1 z podprto resolucijo 320x240. Pogoj je samo, da bi moral telefon ob uporabi navigacije biti v ležečem položaju, kar pa zna bir rahlo nerodno za "montažo".

Primo 1.2 --> NE priporočam zaradi velikih težav, ki je hroščata (špekulira se, da celo namenoma) da ne more normalno delovat na PDA napravah (telefonih).
 
Nazadnje urejeno:

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Hvala za info, torej je podpora za win 6.5 bolj tako-tako. Kako pa bo to delovalo z novimi win 7 mobile? ali je že kdo kaj sprobaval?
 

ahladi

Pripravnik
13. nov 2009
43
0
6
Pozdravljeni,
bi lahko morda koga naprosil da mi na ZS pošlje link, kjer bi si lahko zdownloadal Primota 1.2?

Hvala in lep pozdrav.