iGo Primo

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
722
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
kar se klasične navigacije tiče ne oporekam, od A do B deluje vredu. Sprobaj pa recimo, ko ti preračuna pot, da ti izračuna še druge možne poti. Zaspiš zraven, še posebej če je mednarodna ruta. Tega (vsaj moj Tuš) enostavno ni prenesel, seveda brez skina. No saj dejansko na tej napravi sploh nisem uporabljal skinov, ko sem res potreboval navigacijo. Nasprotno pa sem imel res dobre izkušnje z iGO8. Hitro preračunavanje in gladko delovanje.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To maš pa prav - kot vedno.
wink-1.gif


Ampak vseeno. Isti pogoji vožnje po osnovni ruti v SLO je Primo sedaj brez krašev, iGO pa je večkrat krešnu. Mogoče ker je Primo oskubljen dat, iGO pa ful resolušn dat.

Glavno je da je moja zadovoljna.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
722
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nova verzija:

PRIMO 1.2 9.2.1.179499 2011 febr 15 (zamenja se samo .exe file).

Nobenih sprememb, tudi težave na PDA (Windows MobileŸ) napravah še vedno ostajajo.
 
Nazadnje urejeno:

mravlek

Zelenc'
15. apr 2011
4
0
1
Pozdrav vsem na forumu.......

Mam pa prošnjo! Pol leta imam ze N750 in bi si ga rad nadgradil na v1.2.
A je dovolj da prepišem obstoječo exe datoteko, ali pa je potreben večji poseg???

Aja....kje pa jo naj dobim, če jo kdo ima prosim da mi jo prosim posreduje......bom hvaležen

Hvala in lep pozdrav

G
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik mravlek pravi:
Pozdrav vsem na forumu.......

Mam pa prošnjo! Pol leta imam ze N750 in bi si ga rad nadgradil na v1.2.
A je dovolj da prepišem obstoječo exe datoteko, ali pa je potreben večji poseg???

Aja....kje pa jo naj dobim, če jo kdo ima prosim da mi jo prosim posreduje......bom hvaležen

Hvala in lep pozdrav

G
Zakaj bi pa sploh dajal gor 1.1? Prednosti praktično ne boš imel nobene, lahko pa računaš na kar nekaj težav. Pusti 1.1, ki deluje odlično
 

sekundarc

Pripravnik
13. nov 2010
62
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik mravlek pravi:
Pozdrav vsem na forumu.......

Mam pa prošnjo! Pol leta imam ze N750 in bi si ga rad nadgradil na v1.2.
A je dovolj da prepišem obstoječo exe datoteko, ali pa je potreben večji poseg???

Aja....kje pa jo naj dobim, če jo kdo ima prosim da mi jo prosim posreduje......bom hvaležen

Hvala in lep pozdrav

G
Zakaj bi pa sploh dajal gor 1.1? Prednosti praktično ne boš imel nobene, lahko pa računaš na kar nekaj težav. Pusti 1.1, ki deluje odlično

Lahko prosim definiraš kakšne težave imaš z njim, da vem na kaj bi bil pozoren?
 

mravlek

Zelenc'
15. apr 2011
4
0
1
TNX "Janch"
wink-1.gif


No nimam težav, je pa problem ker mi ne nadgradi vseh dodatkov......

A potem z nadgradnjo na v1.2 deluje TMC enako kot pri v1.1?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
722
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik sekundarc pravi:

Lahko prosim definiraš kakšne težave imaš z njim, da vem na kaj bi bil pozoren?

Težave so na PDA napravah (WM telefoni, PPC..) Drugače pa na PNA napravah deluje brez problema. Res pa je, da v primerjavi z verzijo 1.1 ne pridobiš nič posebnega, saj večina dodatnih fičerjev ni prilagojenih za naš trg in so zato brezpredmetni.

Citat:
No nimam težav, je pa problem ker mi ne nadgradi vseh dodatkov......
Česa ti ne nadgradi? Celo mapo content lahko uporabiš iz verzije 1.1

Citat:
A potem z nadgradnjo na v1.2 deluje TMC enako kot pri v1.1?
DA
priden.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
V bistvu delovanje TMC ni povezano z verzijo softvera, ampak z ažurnostjo provajderja.
wink-1.gif
 

mravlek

Zelenc'
15. apr 2011
4
0
1
Nisem še dal gor v1.2, no mogoče pa bom pocakal na kaj novejsega, če je ta v1.2 res neuporabna......

Nekje pa sem prebral da preko naviextras.com ne dobiš vsega?!? Je to res???

Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
V bistvu delovanje TMC ni povezano z verzijo softvera, ampak z ažurnostjo provajderja.
wink-1.gif

Kateri pa je najbolj ažuren, recimo v vzhodni SLO.......imam ga vklopljenega pa mi prej ponudi AT provajder, o SLO pa ne duha ne sluha
 
Nazadnje urejeno:

mravlek

Zelenc'
15. apr 2011
4
0
1
Prav je treba se držat pravil foruma
wink-1.gif

No TMC za SLO itaq že imam samo traaaaajaaaaa da dobim kako informacijo
frown-1.gif


OK....TNX vsem še posebej Janch-u in McGiver-ju
 
Nazadnje urejeno:

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Meni info prihajajo zadnje čase zelo ažurno, ali bolje rečeno jih je ogromno, ampak nikoli tam kjer je res sranje na cesti. Praviloma je kakih 30 del na cesti, pa ena ali dve nesreči.
Sem pa imel zadnjič problem, da ni hotel iskat postaj od TMCja. Pol sem mu v mapo licence nabasal vse možne licence, ki sem jih našel in sedaj je OK.