iGO Primo, Nextgen SKINS [Android]

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Na 11 strani v Snecerjevem postu #1925065 imaš slike kako mora bit HUD nastavljen, med samo vožnjo pa če bi ga rad aktiviral stisneš na spodnji rob kjer ti piše kje pelješ in nato na tisti zeleni gumb.

Imaš pa navodila na 12 strani v mojem postu #1926108 kjer je opisano kako ga aktiviraš
wink-1.gif
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
To izpiše za pokončno:
1080x1848
1080x1823

(dodal oboje v info.ini tako kot prej, pa še vedno ne pokaže)

Je pa to drugače Nexus 5, ampak navigation bar zmanjšan na 60% (pokončen) in 70% (ležeč).
 

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Upam, da ne smetim preveč temo s skini ampak se mi zdi da boste tukaj najbolje vedeli pomagat. Nekoč davno sem imel nastavljen poljuben model avta, sedaj pa sem na novo naložil Primo z Gjak skinom in ne znam priti več do thja, kjer se da izbrat poljuben model vozila. Vse datotele z vozili imam shranjene v mapi Content/Car. Vendar pa po polurnem brskanju ne pridem več do menija za izbor vozila. Za pomoč že vnprej hvala.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@matejdro

V sys spremeni iz tega:

[android]
fullscreen=0

v to

[android]
fullscreen=1

Pobriši mapo save

daj not ta skin: Klik

Pod nastavitve naprave/aplikacije/ daj vsiljeno zapiranje primota in ga nato normalno zaženi in bi ti skin moralo videt.

p.s.
Lahko pa tudi probaš izbrisat tole iz sys:

[interface]
skin_version=1
skin="ui_android"
 

RdBw

Zelenc'
3. maj 2011
20
0
1
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
nastavitve zemljevida-zascrolaj nižje kjer boš videl opcijo Galerija vozil 3d
Janch, ti si res car. Si me že parkrat na hitro rešu. Res ti hvala!
zmaga.gif
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Med testiranjem sem našel eno stvar:

Če je v sys.txt nastavljen screen_xy ali "fullscreen=1", potem se vmesnika ne vidi (vse skupaj črno). Sam vmesnik očitno še vedno deluje, ker ob touchu slišim zvok gumba. To se da popravit s tem, da nastaviš tablet=1. Potem vmesnik začne delovati. (Očitno sem prej nekaj narobe naredil, ker sedaj nisem moral usposobit fullscreen=1 in tablet=0, v vsakem primeru je črno).

Tako so vsi prvi trije sys.txt črni. Če pa pri vseh nastavim tablet=1, delujejo in pri vsakem lahko izberem skin. Ampak so tudi odrezani spodaj in desno (glej slike).

4. sys.txt pa je identičen temu, kar sem imel pred testiranjem tvojih sys.txt (vmesnik ni odrezan in ni črn, ampak tudi ne morem izbrati skina).

Slike: http://imgur.com/a/uEsN3
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
1. sys.txt - vmesnik deluje brez "tablet=1", odrezan samo na desni, lahko izberem skin
2. sys.txt - vmesnik deluje brez "tablet=1", odrezan samo spodaj, ne morem izbrati skina
3. sys.txt - vmesnik deluje brez "tablet=1", odrezan samo spodaj (odrezan manj kot pri 2. sys.txt), ne morem izbrati skina
4. sys.txt - vmesnik je črn brez "tablet=1". Podatki s "tablet=1": vmesnik odrezan levo in spodaj, lahko izberem skin
5. sys.txt - vmesnik deluje tudi brez "tablet=1", ni odrezan, ne morem izbrati skina