iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Bobbo

Zelenc'
9. nov 2013
3
0
1
Hvala Janch...ampak ne najdem kam mi je skopiral aplikacijo..ali se ta vmesnik da nekako zamenjati s starim, oz. kako lahko kopiram noter zemljevide in slo prevod? Hvala
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Bobbo

Če si aplikacijo prenesel iz google play, potem pozabi na to, da bi sam dodajal zvoke ali karte.
Aplikacija iz google play gre direkrno v System naprave do kamor pa nimaš dostopa, če naprave nimaš rootane, medte, ko bi se ti mapa morala pojavit na interni SD po vsej verjetnosti pa ima v imenu ANS, drugače pa klikaj na mape in preveri v kateri je skrit program.
 

Bobbo

Zelenc'
9. nov 2013
3
0
1
Hvala popotnik!!
Sem zalaufal in dela, moram jo samo še stestrirat. Sem pa opazil stvar, ki mi že na prejšnji verziji ni delala, namreč če vklopim zapisovanje poti, da mi spremlja pot in potem ko hočem shranjeno pot izvoziti na SD kartico mi napiše da gpx. fila ne morem izvoziti, preverite SD kartico?? Ali mogoče veš kaj je narobe??
Drugače pa res full ti hvala...
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Pozdrav !

Meni pa se tale ANS zadeva na Wayteq xTab 50 ne raztegne čez cel ekran in imam med orodno vrstico in prikazom še en črn pas.

sys datoteko imam takole:
[rawdisplay]
driver=engine
;screen_xy="auto"
screen_xy="800_480:800x444/480x764"
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri teh novih verzijah ne vpisujte več resolucij in za full scren uporabite tole kar je napisal zgoraj Janch.
Pri ANS je v originalu Rawdisplay narejen takole:

[rawdisplay]
;highres=1
;driver="gdi"
;driver=engine
;screen_xy="auto"

in bi tako moral delat na večini naprav.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za vse stare in nove uporabnike iGO:

Za full screen je potrebno v sys nastavit takole:

[android]
fullscreen=1
tablet=0

Če pa je tablica pa takole:

[android]
fullscreen=1
tablet=1

Za rob na tablici pa takole:

[android]
fullscreen=0
tablet=1

S4 in ostale HD resolucije pa morajo imeti takole:

[rawdisplay]
highres=1
driver="gdi"
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ahhh...pol pa tako povej
smile-1.gif
Verjetno maš vklopljen FM vmesnik.
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
In kakšni so kaj občutki pri novi verziji?

boljše, slabše, enostavnejše, hitrejše, preglednejše ... ?
 

malisale

Pripravnik
2. sep 2007
282
0
16
Pozdravljeni,
Instaliral novo verzijo ANS na galaxy s2 in problem je da ne zazna gps sprejemnik. Napiše autozaznavanje gps sprejemnika in tako traja po 15 min. Grem iz programa ven, ga ponovno zaženem in takrat mi napiše iščem satelite.Sinoči sem ga pustil skoraj pol ure pa nič . Stara verzija mi je delovala normalno. V sys datoteki pod gps nisem videl nobene razlike med staro in novo. Ve kdo kaj bi lahko še naredil. Normalno staro verzijo sem pred tem deinstaliral in pobrisal staro igo mapo.
 

Gr1zl!

Zelenc'
8. maj 2013
18
2
3
No jst pa sem si tut inštaliral tole ANS verzijo na SG S3. Sicer zadeva deluje OK, ne delajo mi pa TMCji (seveda imam omogočeno podatkovno povezavo in omogočene prometne informacije v meniju) in resnično ne vem zakaj. TMC za Slovenijo je bil že vključen v paketu, dodal pa sem še ostale TMC-je držav EU iz starega IGo-ta. Vidi jih vse, deluje pa ne. Ima kdo kakšno idejo zakaj?
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
ksz

Dolgo sem neuspešno poskušal na xperio Z naložiti iGo. Uspelo mi je šele z ANS varianto. Potrebno je bilo samo popraviti resolucijo v sys.txt. Mi je pa smotana ta zelena barva.
 

Gr1zl!

Zelenc'
8. maj 2013
18
2
3
Je možno, da se je z radiom kaj zgodilo po posodobitvi na 4.3? Ima še kdo podobne probleme oz. ali kateremu TMC dela na 4.3 androidu?