iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

neto_pir

Zelenc'
10. jul 2011
17
0
1
Pozdravljeni!

Imam eno prošnjo če mi lahko gdo pomaga:

2r0z.png


Rad bi vedel kje moram kaj nastaviti da bi se mi videla mankajoča ikona.

P.S.

Sem sam našel rešitev.

LP
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ti samo probaj, ne bo ti žal, če ti pa ostane še kaj časa pa lahko probaš tudi novo Izraelsko verzijo 9.6.22.327327 GooglePlay

p.s.
Verzija 2.4 za Android je hitra kot strela zato je boljše uporabljat to verzijo.
Sam se distanciram od obeh novih verzij ( zaradi pomanjkanja časa ), zato prosim uporabite google, da najdete to verzijo ali pa pozvonite @Bajkmanu
evil.gif
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Zaenkrat lahko rečem, da verzija 2.4, vsaj osnovne funkcije delujejo ok in tudi hitra se mi zdi, da je res.

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
2.4 ima že zopet novo verijo zunaj ( 13.9. na voljo na google market ), očitno se bo splačalo malo počakat, da odpravijo začetne napake.
Meni nikakor ne sede, čas da najde satelite je daljši kot pri ostalih verzijah, vsake toliko izgubi satelite, nekatere 3D stavbe utripajo, med samim navigiranjem začne za trenutek delovat zelo počasi ( v mestu kjer je polno hiš ), ne loči po katerem voznem pasu se pelješ ( na hitri cesti proti Pesnici je dalo, da sem na cesti za melje namesto na bob stezi ) pa še kar nekaj napak je prisotnih.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Meni se pa ne zdi nič hitrejša napram prejšnji verziji (Google Nexus 7).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lej, pri sebi ne opazim razlike
smile-1.gif
morda je pri drugih drugače, sploh na telefonih.

Samo če imam vklopljeno 3d objekte, znamenitosti in še kaj, ni govora o neki brzini izrisa karte.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Aja, to pa sem opazil, da se zažene program prej
smile-1.gif
par sekund, izhod pa je tudi hipen.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Pozdrav !

Ja zagon in izhod sta pri meni hitrejša ostalo pa res ni kaj dosti drugače!

LP
 

bojanslo

Zelenc'
17. avg 2012
5
0
1
pozdravljeni!
Naložil sem si novo verzijo Igo primo 2012 in sedaj mi na levem gumbu kjer je tipka za MENU med vožno ne kaže hitrost vožnje, kot mi je stara verzija se pravi gumb je imel dve funkciji v mirojočem stanju je na njem pisalo MENU, ko pa sem se peljal pa mi je kazal mojo hitrost vožnje. Ker je gumb sorazmerno velik mi je bila ta funkcija všeč
Ima kdo kako idejo, če se da to v sys datoteki ali kje spremeniti-dodati, da bi imel tudi to funkcijo.
Hvala za odgovor.
 

bojanslo

Zelenc'
17. avg 2012
5
0
1
Ta zadnji gjak skin to ponuja !

Hojla imam HTS One S, a mi lahko pošlješ zadnbji gjak skin ker mi je všeč
smile-1.gif
,,, oz mi pošlješ link kje si ga dol snemem.

Hvala!