iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
KSZ

Na Samsung GalaxyS3mini sem naložil zadnjo verzijo IGO Primo.( 9.6.22.297071). Navigacija deluje brez problema. Presenetilo pa me je,

da je brez SYS.txt datoteke in kaj storiti ob morebitnih modifikacijah programa.

LP
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če si prenesel iz
wink-1.gif
potem imaš sys.txt zraven.
V sami apk je sys.txt in z njo ti sedaj deluje.
 

vucina

Zelenc'
1. maj 2013
7
0
1
Pozdravljeni.
Imam en proglem pri instaliranju igo primo, ko zadevo naložim na samsung galaxy s2 mi piše PLEASE INSERT YOUR SD CARD???
Kaj naj storim da bo zadeva delovala?
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Za začetek napišeš katero verzijo primota imaš, potem kateri OS imaš na telefonu, potem pogledaš, če imaš tole v sys:

[folders]
linked_root_list=" /mnt/sdcard2/content /sdcard2/iGO /sdcard/iGO /sdcard/sd/iGO /sdcard/external_sd/iGO /mnt/sdcard/iGO /mnt/sd/iGO /mnt/iGO /storage/iGO /mnt/sdcard/sd/iGO /mnt/sdcard/external_sd/iGO /mnt/exsdcard/iGO /mnt/sdcard/extStorages/SdCard/iGO /ext_card/iGO /mnt/ext_card/iGO /mnt/extSdCard /mnt/ext_sd"
content="android_linked_root/content"
 

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Rad bi ponovno poudaril, da sys.txt datoteke ni v programu po instalaciji apk in ravno zato sprašujem kje bi lahko bila. (Verjetno nekje je, ker navigacija normalno deluje)
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Ta sys.txt je torej univerzalni. A potem deluje tudi gjak skin za vse resolucije? Ker kolikor se spomnim, je bilo za gjak potrebno v sys.txt definirati resolucijo, da je delovalo..
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če se še dobro spomnim si moral v samem gjak skinu spremenit resolucijo in ne v sys.txt.
Ta sys je nastavljena tako, da telefon sam nastavi resolucijo za Primo oziroma Primo samodejno pridobi podatke o resoluciji iz telefona.
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Pozdravljeni.

Zanimam me kje bi lahko dobil iGo navigacijo za Samsung Galaxy Nod 2 (mislim da je resolucija 1280x720)? Ali če je možno poslati na zs?
Po forumu sem malo brskal, vendar ne najdem kakšnega linka ali bilo kaj da je za DL.
Lepo prosim
wink-1.gif

Lp
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Če se še dobro spomnim si moral v samem gjak skinu spremenit resolucijo in ne v sys.txt.
Ta sys je nastavljena tako, da telefon sam nastavi resolucijo za Primo oziroma Primo samodejno pridobi podatke o resoluciji iz telefona.

Hvala, razumem
cheer.gif
 

veso007

Pripravnik
20. jan 2009
68
1
8
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@veso007

V pravilih foruma je zapisano, da so linki do nelegalnih vsebin prepovedani zato nikjer na forumu ne boš našel linkov.

Aha. Hvala za hiter odziv
smile-1.gif
Lp
 

jazsemtele

Zelenc'
2. maj 2013
3
0
1
lep pozdrav, jaz bi pa mogel sodelavcu zrihtat navigacijo, ima xperio Z. Zdaj jaz bi to vse skupaj dal na kartico in po na telefonu samo inštaliral, če bo vse delovalo tak kot treba, a je že za to resolucijo? In katero verzijo nej uporabim, a bi mi lahko kdo na zs malo pomagal. hvala
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
@popotnik, v sys.txt je nujno treba definirati resolucijo, ker v nasprotnem primeru res ne vidi skina. Pravkar poskusil in je res kar pravim. Pa še citiram @jancha:

Te resolucije res po defaultu ni vpisane v info.ini ampak če vpišeš zraven še to resolucijo, bo po mojem delalo b.p.

supported_resolutions="320_240,240_320"

edit:
aja še to, v sys mora biti točno navedena resolucija. Če je nastavljena na "auto" potem skina v nobenem primeru ne bo videl. Torej v tvojem primeru:

[rawdisplay]
driver=engine
;screen_xy="auto" (s podpičjem onemogočiš samodejno prepoznavanje)
screen_xy="320_240:320x240/240x320:fullscreen"
 

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Kapo dol popotniku, ki je namenil kar nekaj ur v tem tednu, da sva pognala iGO na galaxy s4. Hip hip hurej!!! =)
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Po zaslugi našega neumornega uporabnika @Saeed imamo delujoč paket za S4.
Najlepša hvala za vso tvojo voljo pri testiranju
nahrung002.gif

Hvala tudi uporabniku @sylver

p.s.
Vse deluje iz notranje SD, za zunanjo pa nama zaenkrat še ni uspelo usposobit.
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
217
44
28
ljubljana
Tudi z moje strani gre velika zahvala Bajkman-u,da mi je z velikimi težavami (z moje strani) rešil IGO na telefonu in dodatno še na Wayteq-u.

Hvala Bajkman
 

Kumo

Zelenc'
4. maj 2013
4
0
1
Pozdravljeni,
Imam Htc Desire android 2.2 nerootan. Gor sem dal Igo Primo verzija 9.6.7.235654 in pa Igo Multires.apk.
Zadeva mi deluje ok, ne deluje pa mi google search. Pri prebiranju te teme sem zasledil, da bi si moral nastaviti
sys.txt, ki pa je nimam, oziroma je ne vidim, ker tel. ni rootan, če prav razumem.
Zanima me, če je možno, da usposobim google search brez, da rootam tel.
Hvala vnaprej za pomoč.