IGO na GARMIN napravi

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Pozdravljeni!

Sem malo iskal, pa nikjer nisem zasledil... Zanima me; Ali je mogoče na GARMINOVO napravo inštalirati IGO navigacijski program?

Hvala za odgovor. LP
 

gantlej

Pripravnik
17. mar 2009
62
0
6
ok zastopim da bi kdo dal GARMIN na Igo napravo...zaradi boljših kart seveda...ampak da bi pa dal kontra?ne kapiram...
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Citat:
Uporabnik gantlej pravi:
ok zastopim da bi kdo dal GARMIN na Igo napravo...zaradi boljših kart seveda...ampak da bi pa dal kontra?ne kapiram...

Očitno še nisi probal IGO. Garmin se po vmesniku SKRIJE! Boljše karte? Slo, Hr., da, vendar po pokritosti. Kake 3D Garmin še lep čas ne bo videl. Evropa? Smo pa na istem. Garmina imam samo zato, če mi IGO ne najde kakega naslova, that`s it!
 

gantlej

Pripravnik
17. mar 2009
62
0
6
Citat:
Uporabnik dejan_mik pravi:
Citat:
Uporabnik gantlej pravi:
ok zastopim da bi kdo dal GARMIN na Igo napravo...zaradi boljših kart seveda...ampak da bi pa dal kontra?ne kapiram...

Očitno še nisi probal IGO. Garmin se po vmesniku SKRIJE! Boljše karte? Slo, Hr., da, vendar po pokritosti. Kake 3D Garmin še lep čas ne bo videl. Evropa? Smo pa na istem. Garmina imam samo zato, če mi IGO ne najde kakega naslova, that`s it!

še dobro da niam Igo 683B na katerem sem že imel nasneto igo 08, garmin, viagps...pa še kaj se bo našlo...ja grafični vmesnik je meni tut veliko boljši, ampak kaj ti pomaga grafični vmesnik če maš samo 1 navigacijo in ti ta ne najde nekega naslova oz kakšne vasi al pa kaj?absolutno nič, jaz osebno še imam N95 in garmin mobile tako da pridem kamor čem, po lj, mb pa to pa seveda Igo...
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Finta je v tem, da GARMIN ima boljšo pokritost samo, če imaš gor Adriaroute. Kljub temu pa mi je že preko GARMIN-a najdlo naslove, ki so bili drugje, kot pa bi morali biti. Sam IGO ima res 'trenutno' slabšo pokritost (vsaj kar se slovenije tiče), ampak tiste naslove, ki jih ima, so točni, ne pa tako kot pri GARMINU, ki te pelje 10 hiš naprej...
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
A ve mogoče kdo kakšen operacijski sistem ima GARMIN naprava in kakšnega IGO?
 

MasterX

Pripravnik
27. apr 2009
173
0
16
Karta 03/2009 je pokritost ista kot pri garminu. Imam obe navigaciji in se lahko Garmin skrije popolnoma !
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
a ze obstaja 3/2009 karta za igo? kolikor vem je zadnja od monolita 02/2009 verzija. sicer pa baje teleatlas trenutno dela na pokritosti slovenije. upam, da bodo cim prej izdali novo karto slovenije, ki bi naj bila vsaj 90% pokrita.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik MasterX pravi:
Karta 03/2009 je pokritost ista kot pri garminu. Imam obe navigaciji in se lahko Garmin skrije popolnoma !

Jaz Garmina že od začetka skrivam, da mi ga ne maznejo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No igo ima tudi navteq karte.
Lahko si pogledate na strani www.navteq.com virtualno karto, POI točke, promet itd. Zadeva je v beta fazi in deluje od včeraj.
Tako se točno vidi kakšne so zadnje karte in pokritost.
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
A obstaja kakšen program, s katerim bi lahko urejal karte - mislim tako da bi skombiniral ceste ot teleatlasa in hišne številke od monolita??
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Citat:
Uporabnik MarkB pravi:
Sedaj pride ven karta za I-Go (oz. jo že testiramo), kjer bo primerljiva pokritost kot pri Garminu (cca 99%).

Če misliš na Monolitovo karto je to stara novica. Mnenja o njej si lahko prebereš. Navteq in Teleatlas pa takega preskoka ne moreta naenkrat narediti.
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Monolitova karta je isto kot Adriaroute - dosti hišnih številk na napačni lokaciji in dosti cest, ki jih že leta in leta ni več...
 

Basko

Pripravnik
14. apr 2008
260
0
16
A mogoče kdo delu primerjavo Monolitove karte za iGO in ViaGps 3.0 ki ima pravtako Monolitovo karto?Pravte ,da je Monolitova ista žalost kot Garminova AR.Sam uporabljam ViaGps 3.0 in morem rečt,da me je še zmerej pripelu točno tja kot je blo treba,poleg tega sem pa najdu z njo naslov v vasi blizu Ljubljane,ki ga AR ni mela oziroma je blo pod tem naslovom več hiš.
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Zdaj so zunaj nove karte od NAVTEQ-a - EU 2008.Q4 (09.03.10) - mislim, da je trenutno ta za slovenijo še najboljša...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik pana pravi:
Zdaj so zunaj nove karte od NAVTEQ-a - EU 2008.Q4 (09.03.10) - mislim, da je trenutno ta za slovenijo še najboljša...

ah kje pa....monolitova je še najbolj natančna, pri ta novi navteq karti ki je velika le 8mb mi ne najde sploh mojega naslova
smile-1.gif
)
niti ostalih 4 ne najde čeprav so zelo v centru raznih mest. res me preseneča..