IGO na GARMIN napravi

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Neni se ne zdi Monolitova vredu, ker je na njej enako kot pri Adriaroute veliko hišnih številk na napačnem mestu in veliko cest, ki že leta ne obstajajo več. Zato rajši uporabljam TA, ker me ta pelje po cestah, ki dejansko so, ne pa monolitova, ki te hoče kdaj pa kdaj čez koruzo peljat. Čez kakšne 4 mesece pride ven nova TA karta, kjer bo SLO pokrita 99%. Na to karto najbolj čakam...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Jaz tudi najbolj čakam novo TA karto, ki bo res baje najbolj pokrita slovenija + karte bodo na avtocestah kar pa obožujem
smile-1.gif


lp
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Jaz tudi najbolj čakam novo TA karto, ki bo res baje najbolj pokrita slovenija + karte bodo na avtocestah kar pa obožujem
smile-1.gif


lp

Sorry! Ampak ne razumem glih najbolje, kaj želiš s tem povedati...??
sprasujem se.gif
 

pana

Pripravnik
12. jun 2008
32
0
6
Probujem pa sedaj to NAVETQ-ovo Q4 karto, pa že ima tudi, da ti pokaže te table na avtocesti - zaenkrat sem opazil, da samo okoli Maribora, pa verjetno tudi v okolici drugih večjih mest...
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik pana pravi:
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Jaz tudi najbolj čakam novo TA karto, ki bo res baje najbolj pokrita slovenija + karte bodo na avtocestah kar pa obožujem
smile-1.gif


lp

Sorry! Ampak ne razumem glih najbolje, kaj želiš s tem povedati...??
sprasujem se.gif

Tako je, s tem mislim povedat, da TA karte vsebujejo na avtocestah vodenje in izris TABEL , kam moreš it. Ne samo da ti pove DRŽITE SE DESNE, ampak se ti na ekrančku prikaže ista tabla kot je v resnici postavljena na ozemlju in ti je dosti bolj jasno, da moreš zavit desno ker se ta tabla osveti na navigaciji
cool-1.gif


Razumeš sedaj?
 
Nazadnje urejeno:

ecan

Pripravnik
11. avg 2007
371
0
16
Pana te pač ni razumel, ker si omenil KARTE na avtocestah, kar je res nerazumljivo. To niso KARTE pač pa TABLE za izhod iz avtocest.