Kje kupiti Weber Traveler žar najceneje

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
399
134
43
Bil danes na hitro v M Celje in ga ni bilo. Vse ostalo iz kataloga je bilo videti dokaj na enem mestu, CG pa nisem našel. Res se mi je mudilo, pa niti nisem spraševal trgovk, če se ga še da dobiti. Bom drugi teden imel več časa, da v miru preiščem.
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
891
-185
43
Bil danes na hitro v M Celje in ga ni bilo. Vse ostalo iz kataloga je bilo videti dokaj na enem mestu, CG pa nisem našel. Res se mi je mudilo, pa niti nisem spraševal trgovk, če se ga še da dobiti. Bom drugi teden imel več časa, da v miru preiščem.
Na MV jih še imajo. Na prevzemnem mestu je bil drugi dan. Pa še cev z regulatorjem in tesnili je dokaj poceni.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.884
687
113
Jst sm mel tud celo proceduro s tem plinom. :zavijazocmi:
Prvo nisem porajtal, da je žar s priključkom za kartušo. Sem to vzel ni bila prava, ker mora biti z navojem (ker so vse tolk zaprte, da s prve ne vidiš za kak tip je). Tega v našem ljubem zasavju ni nikjer za dobiti (če kdo pozna naj mi prosim sporoči).
Tako, da sem danes šel po novo cev z priključkom za napoleona. Doma imam pa 5kg bombo. No sedaj se pa zadeva pregreva pa mal jo bom namazu z oljem.
Pol pa mal kure pa čevapu za kosilo. :)
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.010
2.732
113
Kaksno temperaturo vam pokaze termometer s 50mbar? Pise da cev za plin ne sme biti daljsa od 1,5m, jaz imam malo daljso in jo bom skrajsal ampak na kaj vpliva dolzina cevi?
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.227
325
83
Dolzina cevi nima tolk vpliva kot razmerje propan:butan in vremenski T. Vedno bentim plinarno v jesenskem in pomladanskem obdobju. Nad 15-20 plusa ni tolko razlike kot pri nizjem T za porabo plina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Schime

Guru
22. nov 2008
1.884
687
113
Ja današnji test uspešno končna. Perutnične najprej indirektno potem pa še direkt nad ognjem. Čevapi pa direkt bp.
Edino kar moram še narediti je, da še malo bolj "prežgem" rešetke. Mogoče se je še malo tu pa tam prijel kak kos.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.227
325
83
Pismo, danes naletel na Amazon de , za CG omenjen v akciji. Vrtljiva zadeva za psanca :zmaga: ....
Zdaj ce pase :sprasujemse: . Drugace se vedno v iskanju best buy ponudbe dodatne opreme. Ne najdem kosa pod 50 enot EU valute.