I-Go na Android

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
575
19
18
Kupil sem telefon z Android sistemom. Dosedaj sem imel navigacijo Garmin. Lepo i prosil nekoga, da mi takole po "trotel" pove, na kak način bi usposobil telefon za vodenje. Na Bolhi sem nekaj videl, da se prodaja na kartici sama kartografija, se pravi je na način kot Garmin? Res bi prosil za ena kratka navodila, kako bi instaliral zadevo. Vnaprej hvala za pomoč!
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
575
19
18
Citat:
Uporabnik krimec pravi:
Ali si lahko prebereš tole... pol pa s....

Žal imam takoj vprašanje oz. sem ga že prej imel - kje oz. kam se instalira (pa sploh kje se dobi - a je free program =>domnevam, da se instalira program), potem pa naloži karte. Žal je prispevek že nadgradnja. Hvala komu za kak nasvet!
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.768
117
63
Jaz bi na tvojem mestu kontaktiral kar avtorja teme ki je opisal navigacijski program. Ne moreš falit.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
719
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Lej, to ni forum, kjer boš našel linke za prenos nelegalnih programov ipd..če že, se te zadeve rešujejo in sprašujejo preko zasebnih sporočil. Ko pa že ravno pišem, ti dam en dober namig: pojdi na mojblnk in v iskalnik vpiši "myway" in to je vse kar potrebuješ na enem mestu, vključno z jasnimi navodili.
 
22. jul 2007
13.006
1.412
113
123
ali lahko inštaliraš igo na tablici katera nima vgrajenega gps-a?
sem probal vendar mi meče neke čudne errorje, apk. se inštalira vendar potem ko jo zaženeš vrže error in se ugasne
sprasujem se.gif

ali se to dogaja zaradi nevgrajenega gps-a, ker apk. ne najde povezave z njim
tongue-1.gif
 

gonilnik

gps navigator
23. jul 2007
650
8
18
49
Janch ker si ti stručnjak za Igoja a veš mogoče če lahko kaj kmalu pričakujemo Igoja za galaxy s3?
 

Moongoose

Pripravnik
12. apr 2008
718
1
16
40
Eno vprašanje glede iGota na ICSu (na Glaxy s2). Sem vprašal že v GS2 temi, pa je bilo zgleda vprašanje spregledano. 99% prepričan sem, da se mi je prej na gingerbreadu ob kliku na naslov, shranjen v kontaktih pojavilo izbirno okence v katerem sem lahko izbral ali mi naj naslov poišče v google maps ali pa v igotu. Te opcije sem ugotovil včeraj, na ICSu ni več. Oz, glede na to, da na internetu nisem našel nič o tem, nisem več siguren ali te opcije sploh nikoli ni bilo, in se je meni samo zdelo da sem imel priložnost odpreti naslov direkt v igotu, ali pa so v ICS res spremenili način, kako kontakti servirajo naslov in je igo to prej znal prebrat, zdaj pa ne več. Bi rad vedel če je vsaj res to kar se mi zdi, da sem imel prej opcijo in če je kakšna možnost (razen te da pride na trg nova verzijo igota, kar pa je zgleda bolj utopija) da v primeru če se mi ni samo zdelo da sem imel to funkcionalnost, da jo nakako dobim nazaj.