Avtomatski odzivnik na android telefonu

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Torej, kot naslov pove - potrebujem avtomatski odzivnik na android telefonu - da telefon po določenem času zvonenja sam odgovori in klicatelju predvaja moje sporočilo.
Trenutno sicer to imam (Sony Xperia M4 Aqua), vendar je telefon že nekoliko v letih in bi ga želel zamenjati za nekaj novega.
Sicer obstajajo aplikacije, ki naj bi to omogočale, ampak nobene nisem spravil niti blizu normalnega delovanja.
Razmišljal sem tudi v smeri odzivnika preko mobilnega operaterja, pa nisem ugotovil da bi kateri od naših operaterjev omogočal odzivnik z mojim posnetim sporočilom.
Tu na Alterju sem že velikokrat dobil zelo dobre rešitve mojih problemov, tako da sem prepričan da se bo tudi ta rešil :)
Za vse konstruktivne odgovore se vam že vnaprej prisrčno zahvaljujem! :)
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
pri mobitelu lahko snemaš kaj želiš. Pa pri A1 tudi.

Telemach ne gre
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
pri mobitelu lahko snemaš kaj želiš. Pa pri A1 tudi.

Telemach ne gre
...seveda sem naročnik pri Telemachu in bobu :D
Predvidevam da je potrebno biti naročnik pri enem od teh dveh operaterjev ki si ju navedel, da je to omogočeno?
...ker tudi pri HoT, bob in A1 prepaid tega nisem uspel ugotoviti.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Ja naročnik itaq.

Ja za biznis se pa ja ne boš igral z nizkocenovci.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113


 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Ej, super!
CLIO15, najlepša hvala za te info! :zmaga:
Sicer sem še vedno zainteresiran za kak telefon ki bi omogočal to, ampak že to od operaterjev mi deluje precej uporabno, saj lahko potem imam kateri koli telefon.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Tudi pri Telemachu gre - za poslovne uporabnike 100%!!!
Posnameš mp3 sporočilo in ga pošlješ svojemu skrbniku, oni ga dajo "v predal".
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Torej, kot naslov pove - potrebujem avtomatski odzivnik na android telefonu - da telefon po določenem času zvonenja sam odgovori in klicatelju predvaja moje sporočilo.
Trenutno sicer to imam (Sony Xperia M4 Aqua), vendar je telefon že nekoliko v letih in bi ga želel zamenjati za nekaj novega.
Sicer obstajajo aplikacije, ki naj bi to omogočale, ampak nobene nisem spravil niti blizu normalnega delovanja.
Razmišljal sem tudi v smeri odzivnika preko mobilnega operaterja, pa nisem ugotovil da bi kateri od naših operaterjev omogočal odzivnik z mojim posnetim sporočilom.
Tu na Alterju sem že velikokrat dobil zelo dobre rešitve mojih problemov, tako da sem prepričan da se bo tudi ta rešil :)
Za vse konstruktivne odgovore se vam že vnaprej prisrčno zahvaljujem! :)
Pa je to na Sony-u gor kot aplikacija ali sistemsko?