Hrvaško primorje - cene 2012

Mantara

Pripravnik
6. avg 2007
355
3
18
Citat:
Uporabnik steni pravi:
300 m naprej pa je odlična ribja restavracija v (malem, družinskem hotelu) Hotel Tony. Vedno sveže ribe in solidne cene.

Hvala, 100% obiščem pa seveda poročam
smile-1.gif
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
V soboto sem bil na rtu Kamenjaku - folka zelo malo, v Premanturi tud nč posebnga turistov. Ceste v sobotoa dol in gor praktično prazne. Ne vem od kje hrčkom ideja da bo letos (spet?) rekordna sezona. Pa jim privoščim kakšen eur zaslužka.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Danes v Punatu, nobene gužve... če primerjam z lanskim letom, je res veliko manj ljudi,.....
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Pravzaprav doslej nisem toliko spremljal te teme. Za naslednji teden pa sem iskal nekaj dni na Hrvaškem. In za vraga - če je le malo bolje, pa spet nič posebnega (čisto, velika postelja, dovolj prostora za tri ali štiri, da se ne stiskajo, urejena kopalnica, klima ...), je presneto drago. V hotelih so želeli med 90 in 100 evri. No, saj delujejo prijazno, ampak vseeno. Ker na neko ponudbo nisem odgovoril, so me celo vprašali nazaj, če se mi zdi, da kaj ni v redu, saj se želijo približati turistom. Pa jim pošteno povem, da sem letos v srednji Evropi za podobno kategorijo hotelov za polpenzion plačeval med 70 in 80 evri (Italija, Avstrija). In to v smučarskih središčih in recimo na dragem Dunaju. Kmalu so odgovorili nazaj, da mi lahko pripravijo ustreznejšo ponudbo
evil.gif
no, pa sem že imel vplačano nekaj drugega.
Skratka - cene so relativno visoke. Sploh, če primerjam s smučarskimi centri, kjer je vzdrževanje hotela zagotovo dražje, cene storitev so dražje, pa vendarle uspejo doseči nižjo ceno.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Danes v Punatu, nobene gužve... če primerjam z lanskim letom, je res veliko manj ljudi,.....
To je super novica.
evil.gif

Jaz grem dol čez 14 dni in me veseli, da ne bomo kot konzerve na plaži.
cool-1.gif