Hrvaško primorje - cene 2012

pikovit

Pripravnik
3. feb 2008
402
2
16
52
kamnik
Kako sem pa potem jaz našel apartma v polni sezoni za 35 eur na dan?
http://www.camp-dalmacija.com/
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
V tole me pa v sezoni ne spraviš niti 4free. Brez WCja, pač to ni apartma ampak lesen bivak

 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
To načrtno delajo baje, pač hočejo dvigovati cene samo za bogatejše.....
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
...zadnji...

si bom kar tole temo sposodil..
wink-1.gif



katera je najlažja pot do mesta Gradac v južni Dalmaciji? se gre dol z autoceste pri Makarski pa pol po magistrali al...??
JBG najdlje sem bil do Splita odkar je AC potegnjena do juga...
redface-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Greš na gugl, zemljevide, pa da š točka A pa točka B.

In imaš tam različne opcije napisane.
 

kwa

Fizikalc
8. avg 2007
1.088
0
36
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Greš na gugl, zemljevide, pa da š točka A pa točka B.

In imaš tam različne opcije napisane.
zdej pa to nared, pa povej svoje mnenje glede predlagane poti...
grims-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
gugl

Jah popravke bi naredil na dveh delih:

1. ne bi šel na ZG pač pa na Vinico, vendar ta del verjetno že poznaš saj si že šel do Splita
2. definitivno bi se šel cijazit po magistrali od Splita naprej, saj mi je tisti del pač zelo priljubljen

Vse je odvisno od tega, koliko se ti mudi, bi pa znala bit ta pot, ki jo gugl predlaga najhitrejša, pa seveda tudi najdražja.

Je pa še tretja varijanta, ki bi jo najverjetneje ubral z prikolico, to pa je Vinica, tam na AC do Zadra in potem po magistrali naprej. Precej cenejša, že zaradi cestnine.

Je pa to od Makarske še kar lep kos poti.
 
Nazadnje urejeno:

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
152
63
(LJ) -Vinica-Bosiljevo na AC gor - šestenovac iz AC dol, potem pa via Gornja Brela, Makarska in naprej ob obali do cilja.

Od Splita do Gradca po stari cesti se boš vozil vsaj 2,5 ure sploh ob sobotah ko je menjava gostov.

Pa če se le da bodi na AC v zgodnjih jutranjih urah, da si v Splitu že ob ene 7ih. Drgač je cesta kr "poseljena".

Daleč je ta Gradac res. Vsakič znova ugotavljam da je Makarska rivierja enkrat na leto dovolj, kljub lepoti.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik kwa pravi:
...zadnji...

si bom kar tole temo sposodil..
wink-1.gif



katera je najlažja pot do mesta Gradac v južni Dalmaciji? se gre dol z autoceste pri Makarski pa pol po magistrali al...??
JBG najdlje sem bil do Splita odkar je AC potegnjena do juga...
redface-1.gif

najlažja je AC
najlepša pa magistralka-Jadranka
grims-1.gif
 

polysalama

Zelenc'
16. jun 2012
1
0
1
Kako je z apartmaji na blef v Makarski in njeni okolici? Kolikor sem gledal vsi dvignejo cene s 1.7. na 90€+ za apartmaje s petimi lezisci.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik bigMIKE pravi:
V tole me pa v sezoni ne spraviš niti 4free. Brez WCja, pač to ni apartma ampak lesen bivak


No ja, ene mobilne hišice imajo ob dveh spalnicah in klimi tudi dva stranišča s tušem. Ampak so cene v sezoni...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
to ni mobilna hišica to je baraka.moderne mobilne hišice so
zmaga.gif
in kot si napisal nudijo 2-3 in tudi več spalnic z klimo in večimi sanitarijami
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Dobr si tole najdu....pred leti sem bil cca. 300m stran v apartmaju, vse super, samo voda je dosti "mlačna" tukaj, pač nekako ni nekega kroženja vode, mesto imaš pa 10-15min peš stran kar je super za zvečer it na mrzlo pivo na promenado.