Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

BLABLABLA

Guru
28. sep 2007
2.313
793
113
Še end report: če nimaš pobratene banke, je najcenejši dvig na Euronet! Verjemi kdor more!
Eno za Lastnike TR republic Virtualne in fizične kartice...
Orebič o7/2024
Virtualka na bankomatu OTP bankomatu ne prime, Brezsičnost ne dela
Podobno na nekaterih bankomatih Euronet
Evo še provizije za dvig z VISA TR
Test 300€

Zagrebačka banka: 5,37€ (nisem 100% za cente)
Euronet: 4,95€
Erste: 4,75€

Zaenkrat Erste zmaga...

Druzga že nismo testiral
 
  • Všeč mi je
Reactions: jezek

Schime

Guru
22. nov 2008
1.921
707
113
To se jaz vedno zajebam, ko imam v appu izklopljeno plačevanje v tujini in dvig iz bankomata. Potem pa jaz vedno najebem, ko hočem to uporabit.
Pa je pol treba na telefon, odklenit, itd. No je pa že večkrat testirano, da ta zaščita deluje. :)
Drugače pa kolega je lansko leto tudi naredil najcenejši dvig na Euronet bankomatu v kampu.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.936
3.457
113
40
Lj
Aha, no dober vedeti glede TR.

Drugače pa, evo nova alternativa Hrvaški, Severna Koreja!

GS5HzQKWAAIIN_n
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.403
985
113
Račun iz Novalje konec junija letos. Meni so cene čisto primerljive slovenskim. Mislim, da je nekoliko ceneje kot pri nas. Jaz vzamem le neko malenkost za na pot, zaradi otrok in za prvi obrok. Potem grem pa doli v trgovino. Pa imam še avto manj nabasan. Pa ni skrbi, da bi se kaj pokvarilo, razlilo, strgalo... Pa še kako mlado vidim v trgovini...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

jezek

Guru
24. jul 2008
2.881
1.240
113
Ta racun iz plodinbje lep. Meni se tudi zdi, da so v stacunah malo spistili cene (oz jih niso toliko dvignili kot pri nas v zadnjem letu?). Kako mlado bos pa v Novalji plodinah videl bol tezko. Letos samo neke stare babe in en lepi decek buco, ki pa res obvlada posel in ti artikle ljubece polaga v roke, hitro-a pazljivo, in umetelno sortira po 2, 3 kose skupaj.... So pa mlade prodavavke v Hipernovalisu, sploh zgoraj na tehniki je ena krasotica...ki jo je skoda za delat karkoli.....