Hrvaška bo še dolgo tesna balkanska vukojebina

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.205
3.487
113
  • Všeč mi je
Reactions: kajn

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.955
3.467
113
40
Lj
Počakaj na konec sezone. Ne spomnim se, da bi bila kakšna sezona, ki nas ne bi med poletjem mirila "da jim gre res slabo", jeseni pa nas iz zasede dobi popolnoma napravljene "najboljša sezona v zgodovini".

Tisti, ki jim gre res slabo ponavadi ne stokajo.

Se pravi je to samo taktika da privabijo več Slovencev?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.348
4.880
113
Glede uspešnosti sezone: kapacitete pridno povečujejo vsako leto, potencialni turisti pa so koronske viške počasi porabili. Ponudba je začela presegati povpraševanje po nočitvah.
Mislim tudi, da se bodo z novimi generacijami na širšem območju spremenile navade glede dopustovanja. Za generacije rojene v prejšnjem tisočletju je dopust na morju neka "nuja" in edini pravi dopust. Mislim, da ta vzorec ne bo obstal tako masovno pri mlajših generacijah in bodo te izbirale druge oblike dopusta.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi in sad

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.404
753
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
itak, mene več ne gane, da bi moral it na morje, sploh pa ne na Hrvaško...

Hja, vsak zase ve kaj mu ustreza. Jaz recimo nisem za hotele z all inclusive itd in da moram letet za avionom nekam...Zame je dopust, da lahko kje v Dalmaciji uživam ob obroku, ki si ga sam pripravim in ga v miru, v gatah pojem na balkonu s pogledom na modrino. Ne vem, ta vibe mi najbolj paše. Kaj bo pa v prihodnosti, pa ne vem. Cene so mi zaenkrat še znosne, slabih izkušenj z dalmatinci pa tudi nimam. Prej obratno. Sploh pa mi je pomembno, da mi nihče nikjer nič ne vsiljuje, kot je to kultura marsikje "zunaj".
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
Za podaljšan vikend smo bili v Istri. Turistov kot listja, tako na Kamenjaku kot zvečer v Puli. Restavracije in bari polni. Prav tako v Poreču.
Cene kot pri nas.