Hidžab v šolah

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
ja, me res skrbi... sami ksenofobi okoli nas!

No, moj ne bo. ga že sedaj pitam z ženskimi hormoni in tudi na balet sem ga že vpisal! Dohtr pravi, da zdele še ne bi operacije delal, lahko pa tja okol 16 leta. Ker imam poln krščen duš stalno poscane dile, sej ne zarad drugega...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.388
9.828
113
kod Džej-Zija
a to si ti naredil kakšno raziskavo al kar tako malo na uč?

še vedno ne najdem točke, v kateri se to tiče tebe? pa ne mi stakimi
Nič na uč, so kar dejstva. Znanstveno preverjena.

Me pa veseli, da se da s tabo argumentirano razpravljati. Všeč mi je, kako moj elaborat odpraviš z "ne mi s takimi" in "to se tebe ne tiče". Po kakšnem ključu se pa tebe, da si tako pameten in vehementen?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
sej se me ne!

In tvoj elborat je pač en kup ksenofobskih floskul, dejansko pa tudi enega dejstva, ki bi se lahko tebe dotikal.

Pa imaš prav, sej dejansko se me tudi vaše prepričanje ne tiče, in bi se lahko "brigal zase". Ampak smo tukaj zato da debatiramo.

Pa sploh nočem bit nič pameten in vehementen, sam nas so tako učili in vzgajali. in če pogledam širšo sliko, res ne vidim potrebe, da bi se ukvarjal z rutami na ženskih glavah.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.186
3.112
113
ja, me res skrbi... sami ksenofobi okoli nas!

No, moj ne bo. ga že sedaj pitam z ženskimi hormoni in tudi na balet sem ga že vpisal! Dohtr pravi, da zdele še ne bi operacije delal, lahko pa tja okol 16 leta. Ker imam poln krščen duš stalno poscane dile, sej ne zarad drugega...
Čisto firbca radi: ob posegu bo tudi odpravljena potreba po ščegiju?
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
Sej jest tud pravim, da ksenofobov ni treba pošiljat u psihatrijo, sam naj nehajo s histerijo, da jih bojo drugačni preplavili in spremenili njihovo spolno usmerjenost in usmerjenost njihovih otrok in ne vem kaj še vse se prebere.

Sej se ne rabiš delat, da ti je normalno. Pač obdržiš zase in si misliš svoje.

In kaj bi naredil v primeru, da je tale maškara vrhunski zdravnik, ti imaš pa na bolno ženo, in boš rabil njegovo pomoč? Ti bi ga seveda raje dal v dva kosa, ker je že đingiskan to počel, a ne? Ker đinkistan je itak nek svetilnik napredne civilizacije in sploh ni bil krut klavec VSEH, ki se mu niso podredili.

kakšne primerjave res, ne moreš da verjameš!


Je pa zanimivo, koliko je bila homoseksualnost prisotna že v zgodovini, in to v visokih krogih. Ampak so raje sežigali ženske, ki so bile preglasne, in razne znanstvenike, ki so pogledali mimo cerkvenih zakonitosti in so imeli svoje mnenje. In pol so geyi tisti, ki morajo iti na dva kosa...
to so tvoje domneve.
v resnici me boli krščen duš za njih in vse kar hočm je da njih tud boli krščen duš zame in mi ne najedajo s svojimi agendami
če gremo še na hiđab: mene hiđab čist zares ne moti (saj je sam ruta, obraz in oči se vidi, celo po osebni bi teto lohk prepoznal), moti pa me vse tisto kar sledi če teh for ne ustavimo.
u končni fazi, lohk bi u šolo pršla tud ena, ki preboleva raka in bi verjetno želela met ruto ane.... pa orenk pozadrija bi bla, če bi prfoks zahtevu da jo sname
ampak...dons se zlorablja čist use. najbol pa fridom of spič.
sej to je bla tud fora ustanovitve cerkve blaženga zvonenja, pa ropotanja s piskri - sam pokazal so, kok smo že fuckedup s temi svojimi pravicami.
u rit si jih utaknite
jest sem za uniforme u šolah - če se da, brez mavričnih barv
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
to so tvoje domneve.
v resnici me boli krščen duš za njih in vse kar hočm je da njih tud boli krščen duš zame in mi ne najedajo s svojimi agendami
če gremo še na hiđab: mene hiđab čist zares ne moti (saj je sam ruta, obraz in oči se vidi, celo po osebni bi teto lohk prepoznal), moti pa me vse tisto kar sledi če teh for ne ustavimo.
u končni fazi, lohk bi u šolo pršla tud ena, ki preboleva raka in bi verjetno želela met ruto ane.... pa orenk pozadrija bi bla, če bi prfoks zahtevu da jo sname
ampak...dons se zlorablja čist use. najbol pa fridom of spič.
sej to je bla tud fora ustanovitve cerkve blaženga zvonenja, pa ropotanja s piskri - sam pokazal so, kok smo že fuckedup s temi svojimi pravicami.
u rit si jih utaknite
jest sem za uniforme u šolah - če se da, brez mavričnih barv

Vidiš razliko - zate je fora, za njih nekaj svetega. In kako boš ustavil drugače kot s prepovedjo? in smo spet na začetku... verska svoboda pa to...

drugač ostalo se vse strinjam.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

B81

22. jul 2007
34.615
9.038
113
sej se me ne!

In tvoj elborat je pač en kup ksenofobskih floskul, dejansko pa tudi enega dejstva, ki bi se lahko tebe dotikal.

Pa imaš prav, sej dejansko se me tudi vaše prepričanje ne tiče, in bi se lahko "brigal zase". Ampak smo tukaj zato da debatiramo.

Pa sploh nočem bit nič pameten in vehementen, sam nas so tako učili in vzgajali. in če pogledam širšo sliko, res ne vidim potrebe, da bi se ukvarjal z rutami na ženskih glavah.
Opazam, da si glede tega novega sveta pac izredno nerazgledan. Ker en diht clovek ne more odobravat menjave spola pri mladostnikih, kot se dogaja tam prek. Lepo pa vemo, kaj je cez nekaj let pri nas, kar se poprej dogaja "tam prek".
Pa to je samo en primer. Da se ne omenja netflixa ipd...
da gres gledat serijo Batwoman pa ze hitro od zacetka dve zenski zjutraj v postelji, sicer nam starim dedom je to ok, otokom pa ne najbolj...
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.388
9.828
113
kod Džej-Zija
sej se me ne!

In tvoj elborat je pač en kup ksenofobskih floskul, dejansko pa tudi enega dejstva, ki bi se lahko tebe dotikal.

Pa imaš prav, sej dejansko se me tudi vaše prepričanje ne tiče, in bi se lahko "brigal zase". Ampak smo tukaj zato da debatiramo.

Pa sploh nočem bit nič pameten in vehementen, sam nas so tako učili in vzgajali. in če pogledam širšo sliko, res ne vidim potrebe, da bi se ukvarjal z rutami na ženskih glavah.
Sem prepričan, da mi boš točko po točko napisal, kaj je ksenofobnega. In ja, se me ne bi tikalo, če s teorijo spola ne bi posiljevali mulcev že v vrtcu, potem pa samo še bolj. Kako bi bil ti navdušen, če bi tvoje otroke posiljevali s krščanstvom že od javnega vrtca naprej? Ko že ravno debatiramo.

P.s. Elaborat ne vsebuje ničesar o hidžabu. Piton je lepo povzel bistvo.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
ja, sej debatiramo o več stvareh hkrati

pa pokaži kje koga posiljujejo v vrtcu s tem, da bi morali biti gltb...?
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.635
230
113
Opazam, da si glede tega novega sveta pac izredno nerazgledan. Ker en diht clovek ne more odobravat menjave spola pri mladostnikih, kot se dogaja tam prek. Lepo pa vemo, kaj je cez nekaj let pri nas, kar se poprej dogaja "tam prek".
Pa to je samo en primer. Da se ne omenja netflixa ipd...
da gres gledat serijo Batwoman pa ze hitro od zacetka dve zenski zjutraj v postelji, sicer nam starim dedom je to ok, otokom pa ne najbolj...

vidiš, na tebi je, da kot starš razložiš mulcu, da pač nekaterim puncam bolj paše spat s puncam. In da naj išče take punce, ki imajo rade fante. In da je tam nekje tudi taprav Batman, samo na drugem programu.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri in B81